Вторник, 21 Май 2019 13:26

У природи примх чимало,  а вихід – не залежати від них – АБК ™

image001Чим оптимальніше асортимент, кількість та якість насіння, добрив та пестицидів, знарядь агротехніки та агроприйомів, тим менше ми залежимо від примх і впливу природи, тим вона більш прихильна до нас. Одним з важелів впливу на природу є АБК™. У наш час для вирощування високих, якісних, а головне, гарантованих врожаїв при майже будь-яких погодних умовах недостатньо застосовувати дорогу високопродуктивну техніку та широкий спектр основних добрив, а також засоби захисту рослин, які коштують чимало. Хоча це безумовно важливий аргумент, але чомусь негарантований. З кожним роком через зміну клімату і збільшення посівних площ в умовах ризикованого землеробства підвищуються ризики зниження окупності постійних та змінних витрат. А вихід в АБК™ є тому, що українськими вченими були розроблені діючі речовини та препарати, які найбільш підходять рослинам з точки зору їх біології та фізіології. АБК™ – це додаткове живлення рослин і захист за допомогою корисних мікроорганізмів, в тому числі і спеціалізованих для бобових культур, починаючи з передпосівної обробки насіння. АБК™ – це ще і набір макро-, мезо-, мікро- та ультраелементів, які виготовлені за інноваційною плазменно-імпульсною технологією, з високою хімічною чистотою та фізіологічною активністю.

За якісним і економічними показниками (економії витрат на одиницю площі, а тим більше, на одиницю вирощеної продукції) часто перевершують імпортні аналоги.
image002

На фото 18.05.2019 озима пшениця сорту Чорнява (с. Бджільна Вінницької області). Застосування комплексне з попередника (деструкція), насіння і листові обприскування допомагають рослинам розвиватись гармонічно.

АБК™ – це і деструктори, плівкоутворювачі-прилипачі, і інкрустатор, виготовлені за допомогою мікробного синтезу. Бактерії і окремі карбоксилати мають фунгіцидні та інсектоакарицидні властивості. Що стосується регуляторів росту рослин, то їх природне походження – метаболізм грибів на коріннях лікарських рослин (женьшеню і обліпихи) дозволяє отримувати найбільш широкий комплекс фітогормонів, амінокислот і жирних кислот.

Обсяги застосування препаратів з АБК™ кожен може вибирати індивідуально. Це бор, мідь, цинк, титан, марганець, молібден, кальцій. Залізо та інші – чисті моноелементи, хелатовані лимонною кислотою. Також в асортименті на 40 культур найбільш широкий баланс легкозасвоюваних речовин – понад 130 – потрібних рослині у важливі фази розвитку. Застосування всього рекомендованого комплексу на підставі фактичної ситуації на полях, в садах та теплицях – це і покращити стан культур, і знизити ризик втрат вже начебто сформованого гарного потенціалу доброго врожаю.

СнимокЗастосування різних елементів агротехнології можуть як збільшувати, так і зменшувати шанси на успіх. Тому потрібно проводити постійний моніторинг, листову функціональну діагностику, виявляти причини можливих втрат навіть тоді, коли поля милують око. Але коли на коренях рослин з’являються гнилі – що видно і неозброєним оком, якщо, використовуючи звичайні хімічні засоби захисту рослин, все ж неможливо позбутись інших шкодочинних організмів – допомога від застосування АБК™ може показати результати досить швидко. А то й взагалі запобігти появі хвороби рослин.

Там, де препарати нашого асортименту застосовували з обробки насіння і не пропускали важливі та критичні фази розвитку, рослини подовжували вегетацію, формували більш виповнене насіння, залишали після себе покращену фітосанітарну итуацію для наступної культури. Ось і сьогодні – кожен легко звірить ситуацію наведених нижче прикладів зі своїми і може покращити при потребі свої рослини на всіх стадіях росту чи дозрівання. Як з цим справляється АБК™? Повторимо найкращі цифри, які можливо і перевищити, якщо не пропускати стандартних і коригуючих обробок. Ось результати використання АБК™: озима пшениця – 126-156 ц/га, соняшник 35-50 ц/га (за відсутністю опадів та 3-4 обробки АБК™), кукурудза 165-220 ц/га, горох 36-72 ц/га, соя 47-100,2 (на богарі та поливі відповідно), цукрові буряки – 980-1240 ц/га, ярий ячмінь 82 ц/га, ріпак озимий – 78 ц/га, томати –120 т/га, перець чилі – 128 т/га, виноград –280-420 ц/га… Але іноді це досягнення становить 26 ц/га озимої пшениці лише при двох застосуваннях комплексу, коли на контролі 9,8 ц/га, адже ні снігу, ні весняно-літніх опадів та пшениця не бачила. А 310 кг/га добрив було внесено. Півтори тонни прибавки це не просто тонна чистого прибутку, це і не викинуті на вітер гроші на добрива, як у випадку на контролі. Бувають випадки, коли прибавки складають не лише 15-25%, 162% як у Васильківському р-ні Дніпропетровської обл., а і 200-1500%. Навіть порівнювати немає з чим, коли ніякі стандартні агроприйоми не допомагають проти навали шкідників та хвороб, низьких чи зависоких температур, що ми спостерігали і в Україні, і в Індонезії, Казахстані, Індії і Молдові. Ось низка фото з коментарями. Думайте самі, вирішуйте самі – наша задача – зробити аграріїв більш обізнаними та показати різні варіанти пристосування до погоди заради високих та прибуткових врожаїв.

Фото ліворуч: коли з’являються кореневі гнилі – втрати врожаю неминучі. Насіння було оброблене стандартними агрохімікатами, перезимувати допомогли дві обробки АБК, далі – знову стандартні обробки. Дощі принесли і проблеми.Снимок1

Фото праворуч: АБК на третій день пригнічує стеблові та листові хвороби, як і хімзахист, а коренева система здорова тому, що обробки АБК провели на місяць раніше. Застосування АБК по стандартних схемах – це 1-2,5 т/га Фото праворуч: Застосування АБК по стандартних схемах – це 1-2,5 т/га прибавки врожаю. А в критичні фази, коли пестициди по флоемі не допоможуть кореневій системі – без АБК будуть втрати і в розвинутих рослинах не менше 10-20 ц/га, якщо не призупинити ці хвороби.

2 урожай сои2018 07 28 07.27.0718.05.2019 – вже майже готовий врожай ріпаку не готовий попасти всім насінням, якщо його стручки і корені не захистити від хвороб і шкідників, що з’являються знову – попелиці, галиці, прихованохоботники і активізувати відтік асимілянтів та укріпити стручки від розтріскування. Фото в центрі і праворуч – це потенціал сої, якщо теж не звертати з шляху АБК-СОЯ – активізувати ріст, цвітіння та плодоношення, протидіяти абортації стручків і знешкоджувати павутинного кліща – потенціал щонайменше – вже порахований біоврожай 120 ц/га – рахується дуже легко, але збирається важко, якщо 3 обробки з 10 по поливній сої пропустити – недовнесли РК, К, Са і Si, біоколоїд – і майже половина залишається на полі. У 2019 році є ще можливість формування врожаю як сої, так і соняшнику та кукурудзи, а також багатьох інших культур з допомогою повних та коригуючих елементів АБК™.

 Київ: 067-404-63-99, 097-386-08-50
 Херсон: 050-318-80-16

Полтава: 097-900-00-65

Одеса: 098-755-76-38

www.agrovio.com.ua
Прочитано 587 разів