Пятница, 26 Апрель 2019 16:11

Мікродобрива  «Актив-Харвест» – раціональне рішення для високого врожаю та якості!

Актив Харвест1Останнім часом для збільшення сільськогосподарської продукції поряд з основними добривами важливе місце відіграють мікродобрива, що містять мікроелементи. Відомо, що мікроелементи краще засвоюються листковим апаратом, ніж кореневою системою. 

Саме тому абсолютно доцільним є проведення підживлень мікроелементами «по-листу». Але тут існують свої «підводні камені». Не секрет, що неточне дозування чи неправильний підбір мікродобрив можуть звести їх ефективність практично до нуля.

Лінійка мікродобрив «Актив-Харвест» включає 24 продукти, як універсальних так і спеціальних, що розроблені майже під всі культури, які вирощуються в Україні. Серед продуктів торгової марки останнім часом найбільшу популярність серед товаровиробників отримали такі універсальні продукти як: «Актив-Харвест Насіння», «Актив-Харвест Мікро», «Актив-Харвест Аміно» та «Актив-Харвест рН – контроль». А серед спеціальних – «Актив-Харвест Бор+Мо» та «Актив-Харвест-Кремній».

«Актив-Харвест Насіння» – хелатне добриво, що містить гумінові кислоти та ексклюзивні стимулятори росту, яких рослини потребують на початкових стадіях свого росту і розвитку.

«Актив-Харвест Мікро» має універсальний склад, який відповідає потребам сільськогосподарських культур та плодово-ягідних рослин.

«Актив-Харвест Аміно» – висококонцентрований біостимулятор, що містить рослинні амінокислотит та стимулюючи речовини, які сприяють підвищенню стійкості рослин до патогенів та несприятливих факторів навколишнього середовища.Актив Харвест2

«Актив-Харвест рН – контроль» – інноваційний продукт, що діє, як підкислювач та буферізатор робочого розчину. Може використовуватися для корекції рН та пом'якшення води перед додаванням інших продуктів в резервуар обприскувача.

«Актив-Харвест Бор+Мо» – це високоефективний препарат для профілактики дефіциту та забезпечення рослин бором. Бор є дуже важливим мікроелементом для рослин, який неможливо замінити іншими елементами живлення. Потребу в цьому мікроелементі рослини відчувають протягом усього вегетаційного періоду. Він необхідний для розвитку меристеми. Характерними ознаками нестачі бору є відмирання точки росту, пагонів та коренів, порушення утворення та розвитку репродуктивних органів, руйнування судинної тканини тощо. Недолік бору веде не тільки до зниження врожайності сільськогосподарських культур, а й до погіршення його якості. Крім того відомо, що багато захворювань культурних рослин обумовлені саме нестачею бору. Молібден також є дуже важливим елементом живлення для рослин. Він відіграє важливу роль в забезпеченні рослин азотом, тому симптоми його нестачі можуть бути дещо схожими на симптоми нестачі азоту. Рослини починають повільно рости і мають блідо-зелені листки. Нестача молібдену призводить до утворення жовтих цяток чи плям на листковій пластині та крайового хлорозу чи опіків старих листків. У плодових культур нестача молібдену перешкоджає утворенню пилку та призводить до зниження кількості плодів. Особливо важливу роль відіграє молібден у живленні бобових культур, зокремо сої, оскільки він прискорює розвиток і стимулює діяльність бульбочкових бактерій, що обумовлює покращення азотного живлення, підвищує ефективність фосфорних та калійних добрив. При цьому поряд з ростом урожайності підвищується вміст білка. Приріст урожаю зерна сої від внесення молібдену становить 2-3 ц/га. Найвищого ефекту від внесення бору та молібдену можна досягти при їх спільному внесенні. Крім того, одночасне застосування бору та молібдену є і економічно вигідним.

«Актив-Харвест-Кремній» – це висококонцентроване комплексне добриво для листкового підживлення сільськогосподарських, городніх, садових та декоративних культур. Кремній є дуже важливим елементом живлення. Він зміцнює імунітет рослин, подовжує термін зберігання плодів, посилює міцність стеблестою у двосім’ядольних рослин та травостою у одно сім’ядольних. Крім того кремній укріплює стінки клітин, утворюючи додатковий бар’єр проти шкідників та хвороб. Проте найголовніше значення кремнію полягає у його унікальній здатності утримувати молекули води, тим самим охолоджуючи рослину у спеку. Одна молекула кремнію може утримати 146 молекул воли і цим самим знизити температуру рослини на 2-3 оС навіть через 30 днів після обробки.

«Актив-Харвест» вже п’ять років застосовуються сільгоспвиробниками на різних культурах та в різних грунтово-кліматичний умовах і за цей час показали дуже добрі результати.

«Актив-Харвест» –  «Актив-Харвест» –   це висока якість
за адекватну ціну!

096 82 91 676

Прочитано 692 разів