Вторник, 16 Апрель 2019 12:56

Нова технологія відгодівлі тварин ферментованою гомогенною кормовою суспензією (ф.г.к.с.) із суміші зернових, яку готують кормоагрегати АКГСМ «Мрія»

mriaАгрегати високо оцінені фермерами і представлені на здобуття Державної премії України як унікальна, високоекономічна, енергозберігаюча техніка світового рівня

Директор Наукового Центру АІНУ, д.ф., канд. с.-г. наук, академік АІНУ – М. Б. Соляник

Ми пропонуємо нову, одну з найкращих у світі, екологічно чисту, високоекономну технологію відгодівлі тварин, на базі кормоагрегатів нового покоління, серії АКГСМ «Мрія», що готують зволожені ферментовані гомогенні корми (суспензії) із суміші зернових особливої молекулярної структури, які є висококалорійним, збагаченим протеїном і амінокислотами кормом, при співвідношенні зерна до води як 1:2 – для свиней та 1:3 – для телят і КРС.

Ми в Державній програмі, де держава повертає компенсацію фермерам 25% вартості агрегату!!!

Звертаю увагу фермерів України, що технологія відгодівлі свиней ферментованим зволоженим кормом у Європі і світі є головною технологією і займає понад 60% на сьогоднішній день, а в деяких державах і 90%, бо вони підвищують рентабельність, переходячи на малі та середні групи відгодівлі від 50 до 200 голів.

Що дають кормоагрегати АКГСМ «Мрія»:image005

 • не потребує кормозаводів, обладнання подрібнення зернових, скорочує транспортні витрати, бо готує їх на місці;
 • економію зерносуміші до 30% (за рахунок збільшеного засвоєння корму та вмісту азоту до 30% в тілі тварин, розпаду корму на амінокислоти, збільшення утримання протеїну, і на цій основі посиленого засвоєння кормів проти сухих і екструдованих, а також інших технологій відгодівлі). При відгодівлі свині до 100 кг ж.в. використовується до 300 кг зерносуміші, в старих технологіях – до 500-600 кг;
 • економію електроенергії до 50% (за рахунок виконання одночасно п’яти технологічних операцій на одному електродвигуні, відсутності циклонів зниження потужності електродвигунів);
 • скорочується термін відгодівлі до 15-18 днів (за рахунок ферментованого збагаченого корму);
 • ферментований корм збільшує середньодобові прирости живої маси на 30% і більше;
 • зменшуються вірусні захворювання тварин, за рахунок «легкого» збагаченого корму і сприятливої його дії на шлунково-кишковий тракт, а також процесів, що відбуваються в гідромлині-змішувачі.

За 17 років використання ферментованих кормів в 8700 кормоагрегатах АКГСМ «Мрія», при низькому рівні кислот рН=5,2-5,5 і солей молочної кислоти, не зафіксовано жодного випадку вірусного захворювання свиней, у т.ч. АЧС.

 • зменшується вихід гною: у свиней до 44%; – у телят та ВРХ – до 25%, зменшуючи витрати і покращуючи екологію (за рахунок посиленого засвоєння кормів).
 • І як результат – скорочує витрати до 40%; в порівнянні з витратами збільшує прибуток в 2,5-3 рази, не в %, а в рази!!! Тож рентабельність становить 250-300%

Кормоагрегати «Мрія»

 • найдешевші в порівнянні з устаткуванням інших технологій;
 • малогабаритні, займають малу площу – до 2 м2;
 • економлять енергоресурси, випускаються 19 модифікацій, потужністю від 45 до 3000 кг/годину, потужністю 220 в і 380 в;
 • прості в експлуатації; гарантія – 1 рік; працюють 10 років до капітального ремонту;
 • і головне – окупність агрегатів від 7 до 18 днів. Це швидке повернення вкладених коштів.

Ваше завдання:

 • засипати зерно, налити води, включити кормоагрегат і роздати корм. Решту за вас зробить кормоагрегат «Мрія».

Процеси, що відбуваються в гідромлині кормоагрегату.

Так, в процесі приготування корму отримуємо високоефективні ферментовані, осолоджені, протеїнові корми, які сприяють збільшенню утримання в тілі тварин азоту на 30%, кальцію на 12%, фосфору на 6,4%, магнію на 4%, що забезпечує перетравність сирого протеїну на 12,3%, сирої клітковини на 14,4% більше, ніж при годуванні «сухими» і екструдованими кормами, що значно збільшує засвоєння корму шлунково-кишковим трактом (ш.к.т.) і середньодобові прирости живої маси тварин на 30% (результат дослідження Наукового центру АІНУ та Полтавського інституту свинарства ім. Квасницького, інституту «Landsudvalget for Svine», Данія).

Кормоагрегати АКГСМ «Мрія» мають великий попит, доступні за ціною і прості в обслуговуванні. 

Це і є світовий рівень тваринництва при мінімальних витратах, який забезпечить тваринникам високий прибуток.

Адреса прямого виробника кормоагрегатів АКГСМ «Мрія»: Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. М. Букіна, 52

Т/ф: (05549) 7-08-88; 7-08-01; (050) 848-50-68; (098) 346-35-22 e-mail: 8mriya@gmail.com сайт: www.agrokorm.info

Прочитано 851 разів