Пятница, 15 Март 2019 14:22

Made in Ukraine, або В гостях у заводу «Ремсинтез»

Made in Ukraine,  або В гостях у заводу «Ремсинтез»На початку березня один із лідерів вітчизняного сільськогосподарського машинобудування завод «Ремсинтез» провів на базі головного офісу компанії у Кропивницькому День відкритих дверей. Екскурсію для журналістів газети «АграрНик» 

провів директор ПП «Ремсинтез» Олександр Самілик.

Найперше, що впадає в око на головному вході заводу «Ремсинтез» у Кропивницькому – це традиційні українські жовто-блакитні кольори – корпоративні для заводу «Ремсинтез».

– Нашу техніку аграрії завжди впізнають одразу, – каже Олександр Самілик. – І справа тут не лише у її патріотичних кольорах, які підкреслюють нашу приналежність саме до українського виробника. Адже багатьох наших клієнтів у першу чергу цікавлять нові розробки сівалок і плугів, які ми створюємо, модернізуємо та пропонуємо вітчизняному агросектору. Хоча, звісно, багатьом аграріям подобається також і дизайн нашої продукції, виконаний у традиційних українських кольорах. Це допомагає нам вирізнятися з-поміж інших виробників не тільки якістю, а й зовнішнім виглядом. Таким чином ми ніби говоримо, що український виробник ні в чому не поступається іноземним брендам. І, звісно, підтверджуємо це на практиці.

Під час екскурсії виробничими цехами усі присутні ознайомилися із найновішими розробками заводу, а також побачили увесь процес створення техніки на власні очі. Кожен технологічний етап коментував сам Олександр Миколайович, акцентуючи увагу не лише на перевагах власної продукції, а й на недоліках та інших негативних моментах, з якими в ході роботи доводилося зустрічатися працівникам заводу.

– Я не кажу, що в нас завжди все проходить ідеально. Від помилок не застрахований ніхто. Інша справа полягає в тому, як саме реагувати на ці помилки, і як їх виправляти. Наприклад, у нас був досвід, коли ми відкликали одну із партій наших сівалок через певні технологічні неточності. Вони особливо не впливали на роботу агрегату, але ми чесно повідомили наших клієнтів про допущені неточності і відкликали продукцію назад на доопрацювання за власний кошт. Після модернізації повернули сівалки власникам, – розповів директор «Ремсинтезу» і додав, що головною перевагою в роботі є клієнтоорієнтованість компанії.

– Безперервна комунікація з клієнтами, врахування їхніх потреб і побажань – головні пріоритети в нашій роботі. Ми спілкуємося з фермерами на виставках, демонстраційних полігонах, по телефону, у соцмережах, уважно фіксуємо їхні проблеми і потреби, відповідаємо на їхні питання, а також консультуємося з ними щодо того, що можна покращити. Проводимо на господарствах наших постійних клієнтів випробування, після чого модернізуємо власні напрацювання, постійно покращуючи кінцевий продукт. Не зупинятися на досягнутому, рухатися вперед, розвиватися і вдосконалюватися – це ті принципи, які дозволили нам за менш ніж 10 років стати одним із лідерів на ринку українських виробників сільськогосподарської техніки.

Ознайомлюючи гостей із продукцією виробництва «Ремсинтез», директор компанії коротко зупинився на перевагах тих зразків техніки, які користуються у аграріїв великим попитом.Made in Ukraine,  або В гостях у заводу «Ремсинтез»

– Завод «Ремсинтез» акцентує свою увагу на розробці, впровадженні та виробництві з подальшою реалізацією достатньо широкої лінійки сільськогосподарських агрегатів (сівалки зернові СРЗ-3,6 (4 та 5,4), сівалки прямого висіву СІЧ-4,2 (3,6), сівалки просапні універсальні «Атрія», СПУ-6 (8), широкозахватні плуги «Гетьман».

Для тих фермерів, які все більше дивляться у сторону технологій No-Till та Mini-Till, наші конструктори тривалий час ретельно працювали над розробкою відповідних сівалок «СІЧ» та «Атрія», що призначені для висіву зернових та просапних культур відповідно.

Після проведення серії польових досліджень, запуску цієї продукції у серійне виробництво, подальшої модернізації, яку ми провели на основі відгуків наших клієнтів, ми усунули певні недоліки та максимально оптимізували ці агрегати. Тому й не дивно, що «СІЧ»-3,6 (4,2), «Атрія» та інші зразки нашої продукції користуються у аграріїв великою популярністю. Наші клієнти зрозуміли, що ми прислухаємося до їхніх потреб та побажань. Саме тому нам і нашій техніці довіряють.

Крім того, величезним плюсом цих сівалок є те, що їх можна використовувати як при No-Till та Mini-Till, так і при традиційній технології вирощування. Саме тому, придбавши сівалку заводу «Ремсинтез», у подальшому фермер може не лише досить швидко окупити витрати на її придбання, а й додатково заробити на ній. Адже надійність наших агрегатів дозволяє аграріям, наприклад, здавати техніку в оренду. А це додаткові надходження до бюджету господарства. А в подальшому – і зменшення вартості посівної кампанії, – наголосив Олександр Самілик.

Відповідаючи на питання журналістів щодо новинок «Ремсинтезу», директор підприємства зазначив, що на заводі провели комплекс робіт із модернізації зернових сівалок СРЗ-3,6 та СРЗ-5,4. Вже успішно пройшла всі випробування й довгоочікувана сівалка СРЗ-4 з міжряддям 12,5 та 15 см і системою автоматичного переведення агрегату із транспортного в робоче положення.

miu– Важливим фактом на користь української сільськогосподарської техніки є також і те, що на усю нашу продукцію можна отримати до 40% державної компенсації, – зазначив на кінець розмови пан Олександр. – Ще кілька років тому, на початку нашої роботи, фермери досить скептично ставилися до техніки українського виробництва, надаючи перевагу конструкторській думці іноземних брендів. Однак з часом ця тенденція почала змінюватися. Адже краще за нас, українців, ніхто не адаптує будь-який сільськогосподарський продукт під кліматичні особливості та характеристики українських ґрунтів, враховуючи при цьому усі моменти їхньої унікальної специфіки.

Довідка

Компанія «Ремсинтез» – торговельно-виробниче підприємство сільгосптехніки (сівалки зернові та точного висіву для всіх технологій вирощування, широкозахватні плуги «Гетьман»). У 2010 році підприємство впевнено увійшло на ринок та вже через декілька років розширило свою діяльність по всій території України. Наявність власного конструкторського бюро, сучасного обладнання та висококваліфікованого персоналу дозволяє задовольнити потреби клієнтів як у якості, так і у функціональності агрегатів.

Той, хто не боїться довіряти українському виробнику, залишається задоволеним кінцевим результатом. Головне для добросовісних виробників – працювати з повагою до людей 
і з турботою про ґрунт.

 

Завод «Ремсинтез»

Адреса: вул. Мурманська, 27-б, 
м. Кропивницький, 25014, Україна

Тел.: (067) 521-67-99, (067) 521-61-61

E-mail: zavod.remsintez@gmail.com

Інтернет: www.remsintez.com.ua

Прочитано 1561 разів