Пятница, 01 Февраль 2019 11:08

Мрії здійснюються – ваш кормозмішувач

Мрії здійснюються – ваш кормозмішувачФермери, які мають невелику кількість худоби, мріють наростити її, бо рентабельність стада залежать від інвестиційних вкладень, до яких належить кормозмішувач. Тобто важко бути прибутковим, не маючи кормозмішувача. Навряд чи можна заробити грошей на гарний кормозмішувач, не маючи велику кількість худоби. 
Тому із цього замкнутого циклу важко вийти. Так ось саме тим фермерам, які хочуть здійснити мрію, 
Демі-мікс пропонує кормозмішувач на чотири куби за ціну у два рази нижчу, ніж та, що існує на ринку.


ТОВ «Демі-мікс-Україна» святкувала в минулому році десятиліття заснування, десять років здобутого досвіду і навиків, десять років шляху до професіоналізму. Спочатку все почалося із отримання досвіду на стажуванні у німецького виробника кормозмішувачів, де були перейняті основні тонкості виробництва. Потім пішли перші продажі імпортних кормозмішувачів. Далі був нами розроблений власний бренд – «Демі-мікс».

Багато користувачів імпортних кормозмішувачів зверталися із проханням ремонту, бо нікому було надати кваліфіковану допомогу. Спеціалісти фірми ніколи не відмовляли, тому що це безцінний досвід, тож нами були відремонтовані італійські, польські, німецькі, французькі міксери. Заміна шнеку, реконструкція бункера, заміна ножів – це основні ремонти. Також зверталися і власники самохідних кормозмішувачів. Було великим досягненням, коли агрохолдинги почали співпрацювати, бо отримати запчастини у два-три рази нижчі по ціні, ніж у офіційних представників, це досить доцільно. Коли у клієнта «болячка» із кормозмішувачем, кращого «лікаря», ніж «Демі-мікс» немає, бо у інших немає досвіду «лікування», а якщо і є, то тільки комплексними дорогими методами. Згадуються і відремонтовані редуктори, яким пророкували долю «металобрухту», і відремонтовані шнеки, які змішували після реконструкції краще, також згадуються ножі «заокеанських» виробників, які по ціні – як «океанські делікатеси». Все це вирішували спеціалісти нашої фірми.

Ремонти імпортних кормозмішувачів дали змогу застосовувати досягнення у виробництві власних кормозмішувачів. Це проявлялося і в швидкому змішуванні, і в надійності вузлів, а також у зовнішньому вигляді. «Ми, помітивши, що у імпортних кормозмішувачах не витримують колеса, поставили на «Демі-мікс» більш доступні та з більшим запасом міцності – здвоєні. Також помітивши, що ламалися ступиці через те, що доводилося їздити по незаасфальтованих дорогах, ми збільшили запас міцності на підшипниках і посвердлили місце під маслянки у ступицях для кращої змазки . Ми побачили, що шнеки занадто швидко зношуються, тож збільшили їх товщину до 16 мм. До речі, такі параметри мають тільки опційно преміальні бренди. Гідропривід зробили із стальної трубки, щоб зменшити ймовірність пошкодження резинового шлангу, датчики «сховали» у «обгортку», після того як неуважний клієнт під тиском облив маслом датчик, почали селіконити болтові з’єднання, куди поступає кислотність – для зручності заміни шнеку, встановили платформу на раму – на якій зручно спостерігати за процесом змішування, зробили краще фарбування, краще зачищення. Із кожним виробленим кормозмішувачем досягався ідеальний стан, щоб із гордістю можна заявляти, кращого не існує – стверджують працівники фірми. ТОВ «Демі-мікс-Україна» отримала європейський сертифікат, який дає змогу продавати продукцію в країни Європейського Союзу. Кажуть, щоб виходити на європейський ринок, потрібно бути першим у своїй країні. І це із гордістю довела фірма.

Інші фірми, що існують на ринку, зосереджують увагу на продажу, бо їхня задача продати будь-якими методами, але у ТОВ «Демі-мікс-Україна» завдання знайти партнерів, бо вони професійно займаються цим. Продати те, що потрібно клієнту – це головне завдання. Практичний запуск кормозмішувача показав: якщо клієнт придбав наш кормозмішувач, це тільки 50% успіху, а інші 50% – це правильне його застосування. Це дуже добре видно тоді, коли аграрії кормозмішувач купляють вперше. «Кормозмішувач – це як ручка, вона буде писати все те, як ви будете нею водити» – наголошується при запуску. Тому взяти від міксера по максимуму – це основна задача продажу.

Українські конкуренти-виробники тільки й знають що «копіювати», але це шлях в нікуди, бо не впроваджуються нові технічні рішення. Якщо буде конкурс на лідер ринку по виробництву кормозмішувачів, то Демі-мікс-Україна однозначно переможе. За останній тільки рік фірма перша розробила стаціонарний двохкубовий міксер від електродвигуна, який зараз на річному випробуванні, на якому виправляється те, що не доопрацьовано, згідно з зауваженнями клієнта, щоб потім можна було продавати такий міксер по всьому світу, який буде придатний для годівлі на 10 голів.

Ще однією із важливих розробок є чотирикубовий міксер, що в майбутньому повністю в нашій країні замінить КТУ-10. Малий кормозмішувач по ціні такий самий, як КТУ-10, але кормозмішувач дає якісний корм, рівномірна механізована роздача, економія на людино-годинах, зменшення відходів, краще поїдання та збільшення надою молока. Агрегатувати чотирикубовий міксер можна із китайськими економічними тракторами на 30 кінських сил, якого досить по потужності. Основні технічні характеристики: колеса із автомобіля Соболь, на дні «лежить» метал товщиною 14 мм, стінки – 6 мм, шнек – 12 мм. Опитування показало, що маленькі господарства мають сіно, але не мають сінажу. Тому саме цей фактор був основним для того, щоб встановити шість ножів на маленький міксер, незважаючи на те, що на великому міксері така ж сама кількість ножів. Багато ножів дає змогу швиденько порізати солому і сіно і тим самим швидше приготувати змішувану суміш.

Отже нашою метою було створити кормозмішувач доступний для кожного господарства, який дасть якісний змішаний корм для підприємств від 10 до 100 голів ВРХ.

demi2Додаткова продукція, яку фірма пропонує своїм клієнтам, є навантажувач і робочі органи до нього, який має значний запас міцності, а також тюковіз, що виглядає «богатирем» серед інших. Принцип міцності кормозмішувачів фірма застосовує до всієї продукції. Річний обсяг вироблених і проданих ножів на кормозмішувачі досяг 700 штук. Якщо підрахувати, що одного комплекту ножів вистачає на півтора року, то при середньо кількісному – 6 штук на кормозмішувач можна підрахувати, що на фірмових ножах їздить 250 кормозмішувачів. Багато це чи мало – невідомо, але це все-таки визнання.

ТОВ «Демі-мікс Україна» пропонує широкий спектр кормозмішувальної техніки від 2 до 18 м3, «преміальні» навантажувачі, «богатирські» причепи для соломи. Співпраця з ТОВ «Демі-мікс-Україна» – це не тільки придбання нової техніки, а також сервісне обслуговування, ремонт та наявність запчастин на всі вертикальні змішувачі в Україні. Розвивайтеся разом з нами!

Дмитро Демидовський

ТОВ «Демі-мікс-Україна» тел.: (067) 238-06-44

www.demi-mix.com.ua

Прочитано 1554 разів