Среда, 31 Октябрь 2018 16:50

Syngenta анонсує запуск в Україні інноваційного інокулянта для сої АТУВА™

Syngenta анонсує запуск в Україні інноваційного інокулянта для сої АТУВА™ АТУВА™ – інокулянт, що відповідає сучасним вимогам сільгоспвиробників, які вирощують сою.

 АТУВА™ – це інноваційна технологія, яку було розроблено і зареєстровано компанією Rizobacter, Аргентина.

Компанія Syngenta повідомила про запуск в Україні з листопада цього року перших продажів АТУВА™ – нового інокулянта для сої.

Україна стане першою європейською країною, що матиме доступ до цієї інноваційної технології завдяки ексклюзивному праву дистрибуції, наданому Syngenta компанією Rizobacter – лідером у виробництві інокулянтів у країнах Латинської Америки. Варто зауважити, що продукт уже посів чільне місце на ринку інокулянтів Аргентини.

Це новітній інокулянт для сої, що містить суміш штамів бактерій Semia 5079 та Semia 5080 роду Bradyrhizobium japonicum із титром не менш ніж 2 х 1010 КУО*/мл, нанесення яких на насіння значно покращує здатність сої засвоювати азот, забезпечуючи збалансований розвиток здорової рослини протягом усієї вегетації і, як наслідок, збільшення врожаїв.

АТУВА™ завдяки найвищій концентрації бактерій та суміші їх сучасних штамів забезпечує максимально рівномірне, у порівнянні з іншими інокулянтами, розташування бульбочок на кореневій системі рослини, а також кращу адаптивність бактерій до погодних умов і здатність до симбіозу. Використання цієї технології дає змогу суттєво збільшити врожайність сої у широкому діапазоні умов вирощування – рівня зволоженості, типів ґрунтів, сортів і технологій вирощування.

«Із запуском АТУВА™ Syngenta надає Україні своєчасний доступ до новітньої технології, яка здатна значно підвищити врожаї та посилити економічні прибутки сільгоспвиробників, які вирощують сою. Соя стає дедалі важливішою культурою для України, і ми прагнемо швидко та якісно задовольняти актуальні потреби вітчизняних аграріїв у інноваціях і технологіях. Зокрема, ми розвиваємо новий біологічний сегмент ринку – продукти на основі бактерій, корисних для сільгоспкультур», – повідомляє Крістіан Шлаттер, керівник підрозділу Захист насіння в Україні та країнах KAZBEC** компанії Syngenta.

Препарат АТУВА™ рекомендований до застосування у комбінації з такими продуктами для обробки насіння, як МАКСИМ® XL, МАКСИМ® АДВАНС та СЕЛЕСТ® TOП, щоб краще розкрити генетичний потенціал сої.

Додаткова інформація:

Про Syngenta

«Сингента» – це провідна аграрна компанія, яка прагне підвищити рівень продовольчої безпеки в світі, надаючи можливість мільйонам сільгоспвиробників раціональніше використовувати наявні ресурси. Завдяки передовим науковим знанням та інноваційним рішенням 28 000 фахівців у понад 90 країнах світу працюють з метою удосконалити сучасні підходи до вирощування рослин. Ми рішучі у своїх намірах зберегти родючі землі від деградації, сприяти підвищенню біорозмаїття і відродженню сільських громад.

Щоб дізнатися більше, будь ласка, зайдіть на: www.syngenta.com та www.goodgrowthplan.com. Приєднуйтеся до нас у Twitter® www.twitter.com/Syngenta

Віктор Галкін

менеджер з маркетингу, напрям «Захист насіння»

victor.galkin@syngenta.com

* КУО — колонієутворюючих одиниць.

** Країни KAZBEC: Білорусь, Вірменія, Грузія, Азербайджан, Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Туркменістан, Киргизстан.

Прочитано 967 разів