Вторник, 16 Октябрь 2018 14:37

Увага фермерам України! Перші успіхи в Україні по боротьбі з захворюванням африканською чумою свиней (АЧС)

Увага фермерам України!  Перші успіхи в Україні по боротьбі  з захворюванням африканською чумою свиней (АЧС)Директор Наукового центру АІНУ, д.ф., к. с.-х. н., академік АІНУ – М.Б. Соляник

Зав. лабораторії ІС, м. Полтава, НААН, д. б. н., професор, академік НААН – В.Ф. Коваленко

У зв’язку з обставинами, що склалися в Україні, і захворюванням в деяких районах поголів’я свиней африканською чумою (АЧС), Науковий центр Академії інженерних наук України разом з підрозділами НААН України наполегливо рекомендує фермерським тваринницьким господарствам перейти терміново на відгодівлю свиней, розроблену вченими України – технологію відгодівлі ферментованими кормами із суміші фуражних зернових, яку забезпечать кормоагрегати нового покоління, серії АКГСМ «Мрія», спеціальної конструкції. Ферментовані корми, приготовлені кормоагрегатом, мають противірусні, антибактеріальні властивості (Коваленко В.Ф., 2005 р.) Технологія пройшла практичні випробування у фермерських господарствах України, науково обґрунтована Інститутом свинарства ім. Квасницького, м. Полтава; Інститутом тваринництва степових районів «Асканія-Нова»; Інститутом «Landsudvalget fom Svine», Данія.

Кормоагрегати, 8700 шт., успішно працюють з 2002 року в фермерських господарствах України, ближнього та далекого зарубіжжя.Увага фермерам України!  Перші успіхи в Україні по боротьбі  з захворюванням африканською чумою свиней (АЧС)

За 16 років роботи технології відгодівлі ферментованими кормами, виробленими кормоагрегатом серії АКГСМ «Мрія», не зафіксовано жодного випадку вірусних захворювань у фермерських господарствах, у т.ч. АЧС. Зверніть увагу, що Європа з 2% 2002 р. досягла 60-65% відгодівлі свиней ферментованими кормами в 2018 р., різко зменшивши захворювання АЧС, а такі країни як Фінляндія, Ірландія, Голландія, Іспанія досягли 93-95% відгодівлі поголів’я по вищезгаданій технології і це не лише через захворювання АЧС, а ще і тому, що на сьогодні це найекономічніша перспективна енергозберігаюча технологія, яка зменшує витрати, а прибуток збільшує в 2,5-3 рази, не в %, а в рази! Звертаємо увагу фермерів – технологія відгодівлі тварин ф.г.к.с. значно підвищила смакові якості м’яса, (досліди лабораторії Інституту свинарства ім. Квасницького, НААН, м. Полтава, та Інституту «Landsudvalget for Svine», Данія, 2005 р.), що збільшило попит населення та м’ясокомбінатів на високоякісну продукцію, відповідно – і закупівельну ціну для фермерів.

Німеччина, яка займає перше місце по виробництву свинини у Європі, годує тварин зволоженою ф.г.к.с., в співвідношенні зерна до води як 1:2, або 1:3, більше 70% де 2/3 господарств – це 50-100 голів на утриманні, а середньодобові прирости ж.в. тварин досягають 1200-1400 г. Ось що таке ферментовані корми (див. інформацію сайтів Німеччини).
Увага фермерам України!  Перші успіхи в Україні по боротьбі  з захворюванням африканською чумою свиней (АЧС)Перехід на цю високоприбуткову, енергоекономічну технологію треба виконувати негайно, як Європа, інакше відстанемо назавжди. Вченим НААН України треба більш наполегливо інформувати тваринників через наукові аграрні заклади та аграрні структури областей України про передові європейські технології відгодівлі тварин ф.г.к.с.

Науковим центром АІНУ, спільно з підрозділами НААН України в 2002 р. розроблено устаткування, раціони кормів, технологію відгодівлі будь-яких тварин, не лише свиней, а й телят та ВРХ ферментованими кормами, Центр готовий надати її будь-якому фермерському господарству, виконати установку і переоснащення ферм на нову технологію за 10 днів, без зупинки виробництва. І нехай робітників господарств не лякає зволожене годування. При сьогоднішньому розвитку науки і техніки ці питання вирішуються простіше, ніж сухе, зволожене та екструдоване годування, адже змогла Європа вирішити ці проблеми, і ми їх вирішили. На сьогодні хімічною промисловістю розроблені нові хімікати по обробці приміщень по захисту від збудників хвороби. Підвищена вологість 2-3%, ліквідується одним-двома вентиляторами. Вирішена і роздача кормів не тільки кормопроводами, а й кормороздатчиками, тобто вирішені всі питання, як і в Німеччині.

Науковим центром АІНУ разом з підрозділами УНААН розроблена технологія комплексного захисту поголів’я свиней на 95% від африканської чуми, з урахуванням методу боротьби Іспанії, яка поборола цю хворобу. Тільки комплексний підхід по 25 1всій Україні до хвороби АЧС може подолати її. Науковий Центр у 2002 році першим вступив у цю боротьбу і за 16 років має значний успіх, нас підтримала держава.

Сьогодні ми в Державній Програмі, як одна з передових технологій і наше устаткування дешевше на 25% (покупцеві нашого устаткування в місячний термін гарантована компенсація держави). Не упустіть свій шанс!

Рано чи пізно Україна перейде, як і уся Європа, на ферментоване годування тва­рин, це і є сьогодні світовий рівень тваринництва.

Адреса прямого виробника кормоагрегатів АКГСМ «Мрія»
Україна. 74900, Херсонська область
м. Нова Каховка, вул. М. Букіна, 52
т/ф (05549) 7-08-88, 7-08-01; (050) 848-50-68, (098) 346-35-22
email: 8mriya@gmail.com, сайт – www.agrokorm.info
Прочитано 1739 разів