Пятница, 21 Сентябрь 2018 14:01

Компанія Селекта: правильний підхід у вирощуванні гібридів кукурудзи

IMG 1773Задля збільшення обсягів виробництва продукції рослинництва технології постійно удосконалюються. Зі змінами в техніці, новими розробками засобів захисту рослин та гібридів, а також сортів польових культур, здавалось би, вікові технологічні процеси потребують переосмислення та коригування.

Компанія Селекта як виробник насіння гібридів кукурудзи розуміє, наскільки важливо знайти правильний підхід у вирощуванні гібридів кукурудзи. І не тільки тих, що вже перевірені часом, а й нових. Але як визначитись з необхідними гібридами та основними елементами технології вирощування кукурудзи? Вихід один – власне сортовипробовування гібридів та сортів, що мають місце в господарстві.
Компанія Селекта: правильний підхід у вирощуванні гібридів кукурудзи
Ця практика не нова, адже великі аграрні підприємства вже давно зрозуміли, як найточніше визначитись з гібридом чи сортом, що здатен сформувати найвищий врожай за конкретних ґрунтово-кліматичних умов. Проте навіть тут можливі підводні камені: буває, що аграрії не отримують обіцяного результату, а це спричиняє значну втрату коштів та зниження економічної ефективності вирощування польових культур.

Перший фактор – це невідповідність посівного матеріалу, що надається на випробовування, тому, що фактично постачається на товарні посіви. Другим фактором є вплив представників компаній-виробників насіннєвого матеріалу з метою неотримання господарством даних врожайності, якщо їхні зразки виглядають гірше, ніж показники врожайності інших компаній. Третім фактором можуть стати помилки в плануванні та проведенні сортовипробовування: умови мають бути однакові та максимально вирівняні для кожного із досліджуваних варіантів.
Компанія Селекта: правильний підхід у вирощуванні гібридів кукурудзи
Саме тому компанія Селекта пропонує можливість товаровиробникам випробувати насіння гібридів кукурудзи, об’являючи 2019 рік – роком польової демонстрації. На офіційному сайті компанії (www.selekta.com.ua) буде розміщено заявку на отримання насіння кукурудзи для його випробовування в Ваших умовах. Ми дуже хочемо знайти відданих своїй справі людей, які бажають випробувати на власному досвіді продукцію компанії Селекта з максимальною точністю та наданням відповідних результатів як нам, так і іншим товаровиробникам.

Заявки встановленої форми будуть прийматися в електронному вигляді, і після оцінки нашими експертами Ви отримаєте відповідь з переліком гібридів, що можуть бути поставлені нами на сортовипробування. Після підписання договору відбудеться доставка насіння до Вашого господарства.

Хочу звернути увагу на те, що насіння, яке буде надаватися для випробовування, буде відібране з товарних партій насіння, що реалізується на території України, тому доставка може бути здійснена із складів наших регіональних представництв. Кількість насіння також обмежена, тому прошу заздалегідь попіклуватись про надсилання нам заявки. Заявки будуть прийматися до 20 березня на електронну адресу info@selekta.com.ua.
IMG 2918
З повагою, Тарас Віталійович Мельник,
комерційний директор ТОВ НВКФ «Селекта»
050-361-66-65

Прочитано 990 разів