Четверг, 01 Ноябрь 2018 00:27

Технотайм. Примножимо якісні здобутки разом!

Технотайм. Примножимо якісні здобутки разом!Вітаємо Вас, друзі та колеги, пані та панове! Настав той час, коли наш колектив вирішив стати в ряди вітчизняних виробників сільгосптехніки. Ми до цього довго йшли, ретельно аналізуючи ситуацію ринку попиту, можливості та ставлення до справи потенційних конкурентів, рівень потреб вітчизняних аграріїв, рівень сучасних технологій виробництва і так далі… Все важливо і досить непросто, але все можливо, головне, що є мотивація, цілі, мета, і вони полягають у тому, щоб зайняти достойне місце на ринку в цьому сегменті і не зупинятися на досягнутому! За плечима багаторічний досвід працівників ТОВ «ТЕХНОТАЙМ» у сфері продажу та сервісної підтримки продукції інших відомих сільгоспвиробників ґрунтообробної та посівної техніки. Тому у своїй діяльності ми використовуємо набуті знання і головні критерії результатів. Це якість, чесна ціна та відповідальність за свою роботу!

Отже, на сьогодні ТОВ «ТЕХНОТАЙМ» є виробничо-торговою компанією, що спеціалізується на виробництві та продажу 
зернових сівалок серії «АРСЕНАЛ» 
у робочих захватах 3.6 м, 4 м, 5.4 м, 6 м. Це удосконалені моделі всім відомих СЗ, що являються «іконою» для багатьох поколінь і на сьогодні ще досить актуальні.
 
Також виробляємо котки-подрібнювачі універсальні КПУ-6. Універсальність їх полягає в тому, що на базі однієї рамної конструкції це може бути по-перше:Технотайм. Примножимо якісні здобутки разом! подрібнювач пожнивних решток з одночасним мульчуванням ґрунту; по-друге: коток кільчато-зубчатий; по-третє: коток кільчато-шпоровий. Борони ротаційні БР-6. Також планується (в розробці) борони дискові навісні і причіпні, сівалки пропашні (для технічних культур), плуги різних комплектацій та інші знаряддя для польових робіт. У виробництві нашої продукції намагаємось використовувати найбільш якісні матеріали та комплектуючі, враховуємо побажання користувачів та майбутніх покупців. Ми не «втюхуємо» і не «впарюємо», нам небайдужі старання та праця інших людей. Ми цінуємо тяжкий труд аграріїв та фермерів, тому виробництво налаштоване на максимальні старання та виконання, настільки нам дозволяють на сьогодні наші можливості, ми поступово удосконалюємося. Будемо раді і дуже вдячні, якщо Ви вибрали нас, ми не підведемо! Будь-який вибір правильний, якщо він Ваш!

Доставка техніки в господарство безкоштовна!

Завжди в наявності запасні частини та комплектуючі!

З повагою, колектив ТОВ «ТЕХНОТАЙМ»

Всю техніку можна придбати в лізинг.
ttime.com.ua
admintime@ukr.net
25006 м. Кропивницький, вул. В. Пермська 11/2, офіс 6

відділ збуту: +38 (067) 520-89-99
+38 (067) 520-05-99
+38 (096) 644-33-99
+38 (067) 350-89-99
Прочитано 890 разів