Вторник, 31 Июль 2018 11:31

СІЄМО КРАЩЕ!!! З СИСТЕМОЮ КОНТРОЛЮ «RECORD»

СІЄМО КРАЩЕ!!! З СИСТЕМОЮ КОНТРОЛЮ «RECORD»Частина друга

Нарешті ми, в черговий раз, зустрілися з користувачами системи контролю висіву «RECORD». Нагодою стала щорічна виставка АГРО-2018, яка відбулася в м. Києві з 6 по 9 червня, – каже менеджер з продажу Євген Шевченко.

Більшість користувачів системи, стають нашими прихильниками, дають поради по поліпшенню системи, або доповненню важливими для них параметрами. Ми намагаємось, зробити систему простою в користуванні, але максимально функціональною. Про всі плани по вдосконаленню і розширенню функцій системи, ми розповідаємо нашим постійним клієнтам і вони в будь-який час, можуть прислати систему на поновлення програмного забезпечення та тестування датчиків (важливо для сівалок точного висіву), – каже розробник СКВ «RECORD» Дмитро Милаєнко.

Виставка є гарним місцем, для особистого знайомства з користувачами СКВ «RECORD», де вони діляться своїми враженнями, особливо приємно, коли за допомогою системи якісно посіяли і отримали гарні сходи, а це є запорукою доброго врожаю! Багато з них просто телефонують з вдячними словами та побажанням успіхів.

СІЄМО КРАЩЕ!!! З СИСТЕМОЮ КОНТРОЛЮ «RECORD»

Ми з великим задоволенням на виставкових стендах спілкуємось з клієнтами та демонструємо, як працює система. Багато відвідувачів виставки цікавляться системою на майбутнє, тому що виникають питання по просівам на зернових сівалках та по нерівномірному висіву на сівалках точного висіву («двійники», «пропуски», «розкладка насіння в ряду» і т.д.). Компанія ТОВ «Трак» приймає участь майже у всіх великих сільськогосподарських виставках. Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з роботою системи контролю висіву «RECORD» на діючих стендах зернових і просапних сівалок, як на виставках так і на виробництві нашого підприємства.

На виставці ми зустрічалися з користувачами, які позитивно оцінили використання СКВ «RECORD». Це представники таких господарств:

ФГ «Чаус», просапна сівалка John Deere 7200

ФГ «Бебешко В.І.», просапна сівалка John Deere 7000

ФГ «Зоря», просапна сівалка УПС-8

ТОВ «Вам Агро» зернова сівалка GASPARDO KOPONA

АФ «Нива» просапні сівалки ТОДАК СТВТ-12/8М та Плантер

ФГ «Коровенко» просапна сівалка Мonosem NG Plus 4

ФГ «Тєтєрєв» просапні сівалки GASPARDO SP 8, Вега 8 та зернова сівалка Велес Агро НІКА 4М

АВ ТОВ «Агроцентр К» зернові сівалки Great plains, Terminator та ін.

ФГ «Широкоступ» зернова сівалка Amazone Citan 12001

ФГ «Аякс» просапна сівалка УПС-12 та багато інших.

Деяким користувачам, не відразу вдалося застосувати всі можливості системи, але СКВ «RECORD» відпрацювала добре і в них все ще попереду. Ми завжди (і в свята, і в вихідні) на зв’язку з нашими клієнтами, які використовують систему контролю висіву «RECORD», спілкуємось з ними по телефону і надаємо консультації, інколи виїжджаємо в господарства, для оперативної допомоги по невідкладним питанням роботи системи. В деяких господарствах, встановлювали системи на сівалки і проводили навчання персоналу.

В сільському господарстві, як і в будь-якій галузі, дуже потрібно все зробити правильно і вчасно, використовуючи для цього всі новітні розробки і технології, і тільки тоді добрі результати не заставлять себе чекати.

На сьогоднішній день система контролю висіву «RECORD» – це економічно обґрунтований механізм, для виконання якісного посіву різних культур і один із чинників отримання майбутніх гарних врожаїв.

м. Херсон, вул. Бериславське шосе, 2-в www.seeding.com.ua

Відділ продажу: (098) 000-10-50, (050) 324-10-50, (0552) 31-61-78 market@seeding.com.ua

Прочитано 1036 разів