Среда, 27 Июнь 2018 11:06

Агровиробництво – вклад у майбутнє України, або саме село має стати справжнім капіталовкладником у розвиток держави

Агровиробництво – вклад у майбутнє України, або Саме село має стати справжнім капіталовкладником у розвиток державиЦикл святкових заходів п’ятнадцятого ювілейного Дня поля на ТОВ «Золотий колос» розділили на три частини. Директор підприємства Надія Іванова впевнена, що подібні заходи в першу чергу мають бути направлені на обмін досвідом та на покращення роботи аналогічних виробництв: знайомство із новітніми розробками в агровиробництві, пошук шляхів вирішення нагальних питань, розробка стратегії покращення потужностей агропідприємств. А вже потім можна й святкувати.

Тож першим етапом циклу заходів стала презентація виставки. Кращі виробники спецтехніки на презентаційному майданчику дали змогу гостям ознайомитися з новими моделями власного виробництва. В переважній більшості були презентовані трактори та комбайни, а також змінні комплектуючі для більш якісної обробки землі. Також на виставці були представлені засоби захисту рослин, стимулятори росту, добрива, запчастини та мастила, альтернативні джерела енергопостачання. Відвідувачі мали змогу ознайомитися з програмами підтримки аграріїв. Не залишили байдужими відвідувачів і автовиробники, вони представили власні розробки – машини найбільш пристосовані для села як за ціною, так і за якістю.

Під час презентації на демонстраційному полі ТОВ «Золотий колос» на розгляд відвідувачів було представлено понад двісті ділянок сортів різних культур. Серед них озима та яра пшениця, озимий та ярий ячмінь, просо, льон, соняшник, біла та сарептська гірчиця, горох, нут, чумиза, сафлор, розторопша плямиста, сорго, багаторічні та однорічні трави. За належної організації роботи та виконуючи спеціальні прийоми догляду за посівами на полях можна досягти висот врожайності в будь-якій кліматичній зоні України. Це сорти селекції кращих профільних наукових установ України. І результати їх роботи представили на презентаційному полі аграрного підприємства. Головний агроном підприємства ТОВ «Золотий колос» Василь Сюрченко розповів, що сьогодні у елітнасінгоспі вирощують всі різновиди зернових, на які є попит в Україні та світі.

Агровиробництво – вклад у майбутнє України, або Саме село має стати справжнім капіталовкладником у розвиток державиВ рамках святкування Міжнародного Дня поля директор ТОВ «Золотий колос», депутат облради Надія Іванова відзначила подяками неоцінений вклад у розвиток АПК України окремих представників Селекційно-генетичного інституту Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення, Фермерського господарства «Бор», ННЦ «Інститут землеробства НААН», Інституту зрошувального землеробства НААН України, Інституту олійних культур, Носівської селекційно-дослідної станції, Миронівського інституту пшениці ім. Ремесла, Синельниківської селекційно-дослідної станції. Окрему подяку Надія Валеріївна висловила ректору Миколаївського національного аграрного університету В’ячеславу Шебаніну, за багаторічну плідну співпрацю, а також за підготовку висококваліфікованих кадрів, які поповнюють колективи агропідприємств як України, так і багатьох країн світу.

Агровиробництво – вклад у майбутнє України, або Саме село має стати справжнім капіталовкладником у розвиток держави

Завершилося свято концертом кращих солістів та колективів Миколаївщини, серед яких були і хореографічні постановки вихованців підшефного колективу «Золотий колосок» під керівництвом Юлії Любецької.

Агровиробництво – вклад у майбутнє України, або Саме село має стати справжнім капіталовкладником у розвиток держави

Презентація інноваційних технологій обробки землі, нових для регіону сортів насіннєвої продукції, новітніх розробок наукових селекційних інститутів України, безпосередньо продукції ТОВ «Золотий колос» та колег з інших агропідприємств, а також виставки спеціалізованої техніки та техніки загального користування – все це було представлено на демонстраційних полях ТОВ «Золотий колос», де відбулося святкування Міжнародного Дня поля, участь в якому взяли і науковці, і сільгосптоваровиробники, і представники влади, і студенти профільного фаху з різних ВНЗ України, а також гості з-за кордону як-то Туреччини, Грузії, Молдови та Румунії.

Прочитано 1848 разів