Вторник, 01 Октябрь 2019 10:31

Завод-виробник ТОВ «Торг-Агросервіс»: сучасна технологія виробництва, високотехнологічне обладнання та компетентні співробітники

Завод-виробник ТОВ «Торг-Агросервіс»: сучасна технологія виробництва, високотехнологічне обладнання  та компетентні співробітникиМи виробляємо та реалізуємо сільськогосподарські сівалки. На сьогоднішній день компанія пропонує сівалки різних комплектацій в залежності від ширини захвату на механізмах передач та на варіаторах. В своїх сівалках ми використовуємо дводисковий сошник зі зміщенням одного із дисків для підрізання пожнивних залишків, нарізуванням посівного ложа і самоочищенням сошника за рахунок різниці швидкості обертання. Завдяки прикочуючим коткам зберігається волога для кращого проростання вашого посіву.

Вдале побудування посиленої рами сівалки дозволило оснастити її більш об’ємним бункером в порівнянні з аналогами.

За конструкцією і блочного модулювання сільськогосподарські аграрії можуть вибрати з наступних варіантів:

– Сівалка зернова на механізмах передач з шириною захвату 3,6, 5,4 м.

– Сівалка зернова на варіаторах з шириною захвату 3,6, 5,4 та 4 м.

СІВАЛКА ЗЕРНОТУКОВА GRAIN 4V

В Grain 4V збільшена ширина захвату на 9%.

Збільшено кількість сошників до 26 штук, що підвищило продуктивність за один прохід. Збільшено обсяг бункерів на 12% (зернові до 830 л, тукові до 400 л, що сумарно становить 1230 л); при нормі висіву пшениці 200 кг/га і висіву мінеральних добрив 100 кг/га дозволяє засівати 4 га при одному завантаженні - це надбавка 0,5 га в порівнянні з сівалками з шириною захвату 3,6 м. Посилено конструкцію механізму тиску сошників на ґрунт до 65 кг, що дозволяє виробляти висів за мінімальною технологією і забезпечує стабільну глибину загортання насіння. Бічні стінки підвищили жорсткість загальної конструкції сівалки і забезпечили захист висівних апаратів від закидання ґрунтом. Високоміцні труби дозволили зменшити вагу конструкції рами і одночасно збільшили її міцність і жорсткість.

VIT 3577СІВАЛКА ЗЕРНОТУКОВА GRAIN 5,4V

Grain 5,4V має бункери для насіння і добрив зі збільшеним в 1,5 рази об'ємом. Аагрегатується з тракторами, що мають двигун потужністю 80 к.с. При використанні зчеплення СП 10,8 можна складати тракторний гідрофікований широкозахватний агрегат з двох сівалок Grain 5,4V.

Двосівальний агрегат зі зв'язкою СП 10,8 підвищує продуктивність в 1,5-2 рази. Зчеплення агрегатується з тракторами, оснащеними двигунами потужністю від 150 к.с., причіпним способом. Комплектується гідрофікованими маркерами, керованими з кабіни трактора.

Зернові і тукові висіваючі апарати виконані з полімерного матеріалу, що виключає можливість корозії деталей апаратів і відповідно збільшує термін служби.

Зерновий висіваючий апарат має гвинтову котушку для висіву зернових і зернобобових культур та штифтову котушку для дрібнонасінних культур (ріпак, гірчиця), а також висіву сипучого і середньосипучого насінних трав.

Можемо запропонувати можливі комплектації як транспортний пристрій, система контролю висіву та інше. В результаті ви отримаєте високу чистоту посівів і хорошу врожайність.

SP 6292 2СІВАЛКА ЗЕРНОТУКОВА GRAIN 3,6

Grain 3,6 Сівалка дозволяє при нормі висіву пшениці 200 кг / га і висіву мінеральних добрив 100 кг / га засівати до 3 гектарів при одному завантаженні.

2 роки гарантії

Безкоштовна доставка

(0522) 37 92 06
067 630 20 44
067 520 32 29

torgagroservis@gmail.com

www.torg-agroservis.com.ua

Прочитано 1491 разів