Четверг, 14 Июнь 2018 09:33

Компанія «Ельворті» на АГРО 2018

Компанія «Ельворті» на АГРО 2018Український бренд сільгосптехніки «Ельворті» активно готує свою техніку до епохи точного землеробства. Про це під час виставки АГРО-2018, розповів генеральний конструктор ПАТ «Ельворті» Юрій Кваша.
Український виробник «Ельворті» продовжує вдосконалювати техніку з прицілом на кращі світові стандарти. Наприклад, в лютому «Ельворті» представила новинки для технології Mini Till – нову зернову сівалку ALFA 6, модернізований посівний комплекс ALCOR 7,5 та універсальну пневматичну сівалку VEGA 16 PROFI на Зернових технологіях. Тепер же, на виставці АГРО-2018, «Ельворті» показала новинки, які є серйозним кроком виробника в напрямку ери точного землеробства.

Компанія «Ельворті» на АГРО 2018Зокрема, на виставці була представлена сівалка VEGA 8 PROFI для мінімальних технологій посіву просапних культур (кукурудза, соняшник). Її головна родзинка в тому, що в ній застосовується електропривід висівних апаратів і безступінчаста коробка.

IMG 5464Таке рішення дозволяє вмикати або вимикати висіваючі апарати, змінювати норму висіву під час руху – в залежності від необхідності та сорту насіння. І саме це рішення дозволяє в подальшому використовувати системи точного землеробства.


Як розповів Юрій Кваша, електропривід, система контролю, GPS-навігація – все це працює в одному енергетичному полі і дозволяє вирішувати завдання точного землеробства. Практично всі закордонні виробники сівалок зараз представляють просапні сівалки з електроприводом, і компанія «Ельворті» – також в тренді. Уже в наступному році планується представити сівалки, адаптовані до GPS-навігації, а через рік-два – здатні працювати з ISOBUS.

Компанія «Ельворті» на АГРО 2018На виставці АГРО-2018 «Ельворті» представила перший крок, який в найближчому майбутньому буде розвинений до повноцінної системи точного землеробства на техніці виробника. Для роботи з VEGA 8 PROFI потрібно трактор потужністю 80-120 к.с. Ще одна новинка – посівний комплекс ALCOR 7,5 з нового модельного ряду «Ельворті». Посівний комплекс за один прохід здатний виконувати кілька технологічних операцій: посів, внесення мінеральних добрив, вичісування бур’янів та накочення. Від’єднуємо посівну частину – знаряддя можна використовувати як культиватор. Такі посівні комплекси випускаються з різним приводом пневмосистеми – це може бути і гідромотор, і дизельний двигун, або ВВП трактора. Ємність бункерів – 9500 л (бункер для зерна – 5215 л, для добрив – 4415 л), для плавної зміни норм висіву – використовуються варіатори. Міжряддя – 30,5 см. Робоча глибина загортання насіння та добрив може становити від 3 до 12 см, а глибина культивації – від 3 до 18 см. Робоча ширина може бути 7,5 м, 10 м і 12 м – для різних господарств і площ. Для роботи з ALCOR 7,5 потрібен трактор потужністю від 180 к.с.

Ще одна новинка року – сівалка ALFA 6, яка призначена для посіву зернових і зернобобових культур за мінімальною технологією обробки ґрунту. Сівалка ALFA 6 (з відповідною робочою шириною 6 м) – це 40 рядків з шириною міжрядь 15 см. Головна особливість новинки – здатність працювати за технологією Mini Till. Обсяг бункера для зерна становить 1857 л, для добрив – 946 л. Тиск сошників – від 80 до 120 кг. Робоча глибина закладення може становити від 1 до 10 см. Норми висіву для зерна від 1,5 до 400 кг/га, а для добрив – 25-200 кг/га. Максимальна робоча швидкість може досягати 12 км/год., в результаті чого сівалка здатна обробляти близько 7,2 га/год.

Для роботи з сівалкою потрібно трактор потужністю від 90 к.с. І ще техніка «Ельворті», представлена на виставці:
– Сівалка зернотукова Astra 6 Premium;
– Причіпний обприскувач Tetis 24, найближчим часом очікується 28-метрова модель з системою GPS-навігації;
– Універсальна пневматична сівалка Vesta 8;
– Дискова 4-рядна борона Antares 8×4;
– Дискова 2-рядна борона Pallada 1800A.

Прочитано 1318 разів