Пятница, 15 Июнь 2018 10:34

Сіємо краще! З системою контролю «Record»

Сіємо краще! З системою контролю «Record»Враховуючи зростаючу вартість насіння, палива та ЗЗР, виникає необхідність відповідальніше ставитись до якості процесу посіву, використовуючи при цьому всі новітні розробки і технології, в тому числі й системи контролю висіву.

Чи потрібна система? Якою вона має бути? На ці питання ми шукали відповідь.

– Раніше доводилося зупинятися і перевіряти роботу сівалки в кінці поля, шляхом просипання зерна через сошники. Це забирає час, сили, а головне – не виявляє часткового забивання насіннєпроводів і зменшення норми висіву. Особливо часто сошники сівалки GASPARDO CORONA (фото зверху) засмічувалися при сівбі ячменю, так як посівний матеріал готуємо самі – розповідає Андрій Ярославович Великий, керуючий ТОВ «Вам Агро» (Львівська обл.)

Аналогічні проблеми виникають і в інших господарствах!

За словами керівника ФГ «Деметра К» Юрія Миколайовича Крохмаля (Миколаївська обл.), засмічення сошників при сівбі як зернових, так і просапних культур є серйозною проблемою, про наслідки якої дізнаєшся вже після отримання сходів.

– Гарним рішенням стало обладнання наших сівалок (просапної SPM-8 і зернової SZM NIKA-4М) сучасними вітчизняними системами контролю висіву СКВ «RECORD». Під час роботи, отримуючи інформацію про поточний стан висіву, швидко виявляємо проблему і усуваємо її, – пояснює Юрій Миколайович.

СКВ «RECORD» розроблена в Україні херсонським підприємством ТОВ «Трак». Компанія пропонує системи контролю висіву для просапних та зернових сівалок віт­чизняних та імпортних виробників.

Як саме працюють системи:

СКВ «RECORD» на зернових сівалках контролює інтенсивність потоку висіву по кожному насіннєпроводу й при відхиленні (на 10-15%) виводить на екран аварійне повідомлення. Крім того, відображається засіяна площа; йде контроль: числа обертів вентилятора, швидкості агрегату, рівня насіння і добрив в бункерах.

– Скажімо так, іноземні системи, що присутні на ринку, коштують приблизно в 3-4 рази дорожче. До того ж вони не забезпечують достатню якість контролю висіву і функціонал, доступний в СКВ «RECORD». Ми часто висіваємо досить велику норму насіння зернових (до 340 кг/га), що призводить до забивання насіннєпроводів і «RECORD» справляється на відмінно, – стверджує Андрій Ярославович з ТОВ «Вам Агро».

СКВ «RECORD» на просапних сівалках, крім спрощеного режиму «сіє чи не сіє», має цілий набір важливих функцій:

– відображення поточної «норми висіву» в перерахунку на погонний метр і на гектар;
– визначення «двійників» та «пропусків»;
– підрахунок кількості висіяних насінин поштучно по кожній секції і сівалці в цілому;
– вимір засіяної площі;
– розподіл насіння по кожному ряду (відстань між насінинами);
– швидкість роботи посівного агрегату;
– збереження даних роботи у пам’яті системи.

Керівник ФГ «Тєтєрєв» (Запорізька обл.) Віктор Віталійович Тєтєрєв більше десяти років використовував різні системи контролю висіву. Однак серед них він надає перевагу розробці ТОВ «Трак» – СКВ «RECORD».

– Тут все продумано і доступно для механізатора. Великий екран, на якому видно, як сіє сівалка – система контролю відразу ж вказує на відхилення від встановлених параметрів висіву. Мені не потрібно перебувати поруч і контролювати роботу механізатора. Як керівник я повністю спокійний і в будь-який момент можу перевірити показники якості посіву, збережені в пам’яті системи (10 полів до 500 га кожне). Тому системами «RECORD» я самостійно обладнав сівалки: GASPARDO SP 8, SZM NIKA-4М та VEGA-8. Точність і якість роботи системи контролю висіву знаходиться на найвищому рівні, – вважає Віктор Віталійович.

Таким чином, використання СКВ «RECORD» для якісного посіву різних культур є одним із чинників отримання високих врожаїв!

Сіємо краще! З системою контролю «Record»Відділ продажу:

(098) 000-10-50, (050) 324-10-50
(0552) 31-61-78
market@seeding.com.ua
м. Херсон, вул. Бериславське шосе, 2-в
www.seeding.com.ua

Відділ сервісу:
(098) 000-10-67, (050) 390-10-50
service@seeding.com.ua
Прочитано 691 разів