Среда, 16 Май 2018 11:04

Сіємо без пропусків і зупинок! Система контролю «Record»

Сіємо без пропусків і зупинок! Система контролю «Record»Якою має бути сучасна система контролю висіву?

К сожалению, даже современные сеЯкщо враховувати зростаючу вартість насіння, палива та ЗЗР, то виникає необхідність відповідальніше ставитися до якості процесу посіву, використовуючи при цьому всі новітні розробки і технології, в тому числі й системи контролю висіву.

– Раніше доводилося зупинятися і перевіряти роботу сівалки в кінці поля, шляхом просипання зерна через сошники. Це забирає час, сили, а головне – не виявляє часткового забивання насіннєпроводу і зменшення норми висіву. Особливо часто сошники сівалки GASPARDO CORONA засмічувалися при сівбі ячменю, – розповідає Андрій Ярославович Великий, керуючий ТОВ «Вам Агро» (Львівська обл.)

Аналогічні проблеми виникають і в інших господарствах!

За словами керівника ФГ «Деметра К» Юрія Миколайовича Крохмаля (Миколаївська обл.), засмічення сошників при сівбі як зернових, так і просапних культур є серйозною проблемою, про наслідки якої, на жаль, дізнаєшся вже після отримання сходів.

– Хорошим рішенням стало обладнання наших сівалок (просапної SPM-8 і зернової SZM NIKA-4М) сучасними вітчизняними системами контролю висіву СКВ «RECORD». Під час роботи, отримуючи інформацію про поточний стан висіву, швидко виявляємо проблему і усуваємо її, – пояснює Юрій Миколайович.

СКВ «RECORD» розроблена в Україні – херсонським підприємством ТОВ «Трак». Компанія пропонує системи контролю висіву для просапних і для зернових сівалок вітчизняних та зарубіжних виробників.

Як працюють обидві системи?Сіємо без пропусків і зупинок! Система контролю «Record»

СКВ «RECORD» на зернових сівалках контролює інтенсивність потоку висіву по кожному насіннєпроводу й при відхиленні на 10-15% виводить на екран аварійне повідомлення. Крім того, відображається засіяна площа; йде контроль: числа обертів вентилятора, швидкості агрегату, рівня насіння і добрив в бункерах.

– Скажімо так, іноземні системи подібного типу, що присутні на ринку, коштують приблизно в 3-4 рази дорожче. До того ж вони не забезпечують достатню якість контролю висіву і функціонал, доступний в СКВ «RECORD». Ми часто висіваємо досить велику норму насіння зернових (до 340 кг/га), що призводить до забивання насіннєпроводів, і «RECORD» відмінно справляється, – стверджує Андрій Ярославович з ТОВ «Вам Агро».

ССКВ «RECORD» на просапних сівалках, крім спрощеного режиму «сіє чи не сіє», має цілий набір важливих функцій:

– відображення поточної «норми висіву» в перерахунку на погонний метр і на гектар;

– визначення «двійників» 
і «пропусків»;

– підрахунок кількості висіяних насінин поштучно по кожній секції і сівалці в цілому;

– вимір засіяної площі;

– розподіл насіння по кожному ряду (відстань між насінинами);

– швидкість роботи посівного агрегату;

– збереження даних роботи у пам’яті системи.

Сіємо без пропусків і зупинок! Система контролю «Record»Датчик висіву контролює всю зону прольоту, не створюючи перешкод для насіння. Оптичні елементи датчика рахують тільки насіння, пропускаючи сторонні часточки землі, піску і т.п. за розміром менші, ніж насінини, завдяки застосуванню змінюваної «чутливості» датчиків висіву. Управління системою відбувається натисканням символів на сенсорному семидюймовому екрані в міцному металевому корпусі.

Керівник ФГ «Тєтєрєв» (Запорізька обл.) Віктор Віталійович Тєтєрєв вже понад десяти років використовує різні системи контролю висіву. Однак серед них він високо оцінює та виділяє розробку ТОВ «Трак» – СКВ «RECORD».

– Тут все продумано і доступно для механізатора. Великий екран, на якому видно, як сіє сівалка – система контролю відразу ж вказує на відхилення від встановлених параметрів висіву. Мені не потрібно перебувати поруч і контролювати роботу механізатора. Як керівник я повністю спокійний і в будь-який момент можу перевірити показники якості посіву, збережені в пам’яті системи (10 полів до 500 га кожне). Тому системами «RECORD» я самостійно обладнав сівалки: GASPARDO SP 8, SZM NIKA-4М і VEGA-8. Точність та якість роботи системи контролю висіву знаходиться на найвищому рівні, – вважає Віктор Віталійович.

Таким чином, використання СКВ «RECORD» є гарним рішенням для виконання якісного посіву різних культур і одним із чинників отримання високих врожаїв!

Гарантія на СКВ «RECORD»: 18 місяців. Проводиться післягарантійне обслуговування. Можливий виїзд в господарство сервісних фахівців для монтажу, налаштування та навчання персоналу.
Відділ сервісу:
(098) 000-10-67, (050) 390-10-50
service@seeding.com.ua

м. Херсон
вул. Бериславське шосе, 2-в.
www.seeding.com.ua

Відділ продаж:
(098) 000-10-50, (050) 324-10-50
(0552) 31-61-78
market@seeding.com.ua
Прочитано 788 разів