Понедельник, 16 Апрель 2018 14:13

Сівалка NIKA розширює можливості господарств

Сівалка NIKA розширює можливості господарствНові технічні рішення втілені в конструкції модернізованої сівалки NIKA та її технологічні можливості дозволяють сьогодні запропонувати аграріям оптимальні технології вирощування зернових.

ТОВ VELES AGRO розробило нову серію механічних сівалок SZM, призначену для посіву рядним способом зернових, трав, овочів, сумішей, бобових, технічних та інших культур за мінімальною технологією обробітку ґрунту (Mini-till), із зусиллям тиску на сошник від 80 до 120 кг і системою прикочування посівного матеріалу. Випробувана часом котушкова система дозування висіву насіння в сівалці серії SZM вдосконалена із застосуванням новітніх технологій обробки поверхонь деталей і використанням високоміцних і зносостійких компонентів в їх виготовленні. Завдяки поєднанню гвинтового методу регулювання котушок на задану норму висіву і перемикання швидкостей обертання редуктора сівалка може бути налаштована як на норму мікропосіву від 6 кг/га, так і норму макропосіву до 400 кг/га, а при комплектації дрібнонасіннєвого бункера від 1 кг/га до 40 кг/га.

Особливості:
  •  Диск сошника з надміцної борвмістної сталі SAAB (Швеція);
  •  Зміщене розміщення дисків дозволяє першому диску різати пожнивні рештки;
  •  Дворядний радіально-упорний підшипник диска сошника з манжетними ущільненнями та герметичною кришкою;
  •  Прикочуюче колесо чітко витримує глибину посіву;
  •  Навантаження на сошник 80-120 кг;
  •  Місткі бункери для насіння та добрив;
  •  Висівна частина лотка добрив з нержавіючої сталі;
  •  Травмобезпечні котушки висівних апаратів з міцного АВС-пластику.

SZM має конструкцію сошникової сівалки, яка сама може забезпечити формування дрібнозернистої структури ґрунту в зоні розміщення насіння без попередньої культивації, що дозволить отримати хорошу динаміку сходів. При цьому міжряддя не буде оброблено, в ньому буде збережено природну (зернисту та грудкувату) структуру ґрунту, що забезпечить високу водопроникність та накопичення вологи.

За допомогою регулювання кута повороту центрального валу створюється необхідне, єдине для всіх сошників притискне зусилля, а його стабільність забезпечується через регульований з кабіни трактора гідроакумулятор.

Пружинно-демпферні елементи сівалки забезпечують не тільки притискне зусилля, а й виступають як амортизатори, суттєво знижуючи коливання сошника в вертикальному та горизонтальному напрямках, чим гарантується стабільна глибина висіву насіння.

Для запобігання зайвого заглиблення сошника та копіювання профілю поверхні ґрунту кожна посівна секція спирається на заднє опорно-прикочуюче колесо, яке додатково забезпечує якісне ущільнення ґрунту та створює необхідний його контакт з насінням.

Як свідчать агротехнологічні досліди останніх двох десятиліть проведені на різних культурах та ґрунтах, створення зернистої та грудкуватої структури кореневмісного шару ґрунту без інтенсивного мульчування її поверхні дозволяє додатково накопичити і утримати в період вегетації рослин біля 50-60 мм вологи. Така кількість додаткової вологи є суттєвим додатком для отримання стабільних врожаїв і в змозі забезпечити збільшення врожайності на 5-7 ц/га зерна.

Сівалка NIKA з пружинно-демпферними елементами підвіски сошника забезпечує якісне формування посівного ложа та підвищення на 20-25% (майже до 100%) частки насіння висіяного на оптимальну глибину. Це також є суттєвим підґрунтям для отримання дружних сходів та рівномірного розвитку рослин, що забезпечує додаткове отримання 1-2 ц/га зерна.

В провідних країнах світу основу розвитку аграрного сектору складають невеликі та середні підприємства, в яких власник сам безпосередньо і щоденно бере участь в процесі виробництва. В Україні до таких можна віднести господарства з площею угідь 50-2000 га. Саме для таких підприємств і створено модернізовану сівалку NIKA з шириною захвату 4-6 м. Така ширина дозволяє агрегатувати їх з тракторами потужністю 80-150 к.с., забезпечуючи високу продуктивність та посів зернових в оптимальні строки.

Поєднання сучасних тенденцій розвитку конструкцій зернових сівалок та нових підходів в обробітку ґрунту є основою отримання стабільно високих врожаїв зернових для високорентабельного ведення рослинництва. Модернізована сівалка NIKA значно розширює технологічні можливості господарств і дозволяє їм реалізовувати нові, енергоощадні агротехнологічні прийоми. Окупність нових модернізованих сівалок шириною захвату 4 та 6 м в господарствах з площею угідь 500-2000 га становить не більше двох років.
ТЕХНІКА (048) 716-14-19 (20; 21) (067) 716-14-19 (099) 716-14-20
ЗАПЧАСТИНИ (048) 716-14-19 (067) 716-14-19
ГАРАНТІЙНО-СЕРВІСНА СЛУЖБА (048) 716-14-21
65013, м. Одеса, Миколаївська дорога, 253
Прочитано 1055 разів