Понедельник, 02 Апрель 2018 11:57

Кормоагрегат «Мрія» – це Ваш агрегат, бо він зробить Вас заможним!

Кормоагрегат «Мрія» – це Ваш агрегат,  бо він зробить Вас заможним!М.Б. СОЛЯНИК – директор НВУЦ АІНУ д.ф., к. с.-г. н., академік АІНУ
Т.І. НЕЖЛУКЧЕНКО – завкафедрою генетики ХДАУ, професор, д. с.-г. н.

З 2002 року Науковий центр АІНУ випустив у виробництво кормоагрегати серії АКГСМ «Мрія» 16 модифікацій, 220-380 в, для малого і середнього бізнесу України, які забезпечують на відгодівлі від 10 до 5000 голів тварин – поросят, свиней, телят та ВРХ, а також рибу у водоймах та тварин в зоопарках. Агрегати готують зволожені ферментовані гомогенні кормові суспензії (ф.г.к.с.) із суміші зернових, у співвідношенні зерносуміші до води як 1:2 або 1:3. Агрегати працюють у 8700 фермерських господарствах України, ближнього та дальнього зарубіжжя при високих економічних показниках при позитивних відгуках фахівців з тваринництва.

Цю інформацію ми неодноразово повідомляли в статтях газет та журналів України. Але хочемо особисто звернути увагу тваринників України на той факт, що у 2010 році Європа та світ використовували технологію зволожених ферментованих кормів 3-5%, а сьогодні в Європі та світі її втілено в життя і використовують 50-60%, а такі держави як Нідерланди та Ірландія понад 90%. То в чому ж справа? А справа в тому, що на сьогоднішній день ця технологія одна з найприбутковіших у світі, маловитратна, володіє противірусними та антибактеріальними властивостями і за рахунок ферментаційних процесів корм розкладається на амінокислоти, збагачує протеїнову складову, легко засвоюється кишковим трактом, що підвищує ж.в. тварини, скорочує вихід гною до 44% у свиней і 25% у ВРХ, економить зерносуміш майже на 50% і електроенергію до 45-50%, не потребує кормозаводів, бо корм (ф.г.к.с.) готується на місці утримання тварин, без дорогих циклонів, що різко скорочує транспортні витрати та ціну на корм, зменшуючи на 60% використання преміксів і вітамінів, бо ф.г.к.с. сама є збагаченим кормом. Як бачимо, технологія зменшує основні витрати фермерів: це економія зерносуміші, електроенергії, витрати на навозовідведення, транспортні витрати, заробітну плату та ін. Прибуток при цій технології в 2,5-3 рази перевищує витрати. Самі підрахуйте цю вигоду. Не бійтесь зволожених кормів, ми розвіємо міф, що нібито при зволожених кормах витрати більші, це міф 20-річної давнини.

При сьогоднішніх технологіях обладнання і кормоагрегатах, які виконують п’ять технологічних операцій на одному електродвигуні – всі питання вирішуються просто:Кормоагрегат «Мрія» – це Ваш агрегат, бо він зробить Вас заможним!

1. Помел зернової суміші у водяному середовищі до фіксованої фракції, яка регулюється, 0,5-1,4 мм для свиней та 0,8-2 мм для ВРХ, яка найкраще засвоюється кишковим трактом тварин (що роблять тільки кормоагрегати «Мрія»).

2. Ферментаційні процеси виконуються за рахунок конструкції агрегату та процесів, що відбуваються в гідромлині-ферментаторі.

3. Гомогенізація – перемішування помелу зерносуміші з водою до однорідної маси.

4. Підігрів корму (ф.г.к.с.) до 26-30°С, за рахунок конструкції жорен.

5. Видача готового корму.

Якщо ви хочете зростання живої ваги тварин та збільшення надоїв у корів, економії корму та зниження його ціни; зекономити електроенергію; зменшити витрати по навозовідведенню, а звідси і покращення екології; зменшення транспортних та інших витрат по заробітній платі; зоотехнічному обслуговуванні та ін. – то кормоагрегат серії АКГСМ «Мрія» – це ваш агрегат, бо він зробить вас заможним, і це не 
реклама, а факт.

В зв’язку з хворобою свиней африканською чумою (АЧС) багато фермерських господарств перейшли на відгодівлю бичків та ВРХ. Це також прибутковий бізнес. І тут фермерам допоможуть кормоагрегати серії АКГСМ «Мрія». Одним із головних рішень проблеми дають зволожені ферментовані корми із суміші зернових, які збільшують м’язову масу тварин на відгодівлі. Зволожений ферментований корм з самого початку відгодівлі телят доцільний, бо приготовлений на молоці та відвійках скорочує термін переходу телят на ферментовану гомогенну кормову суспензію на воді, що дає інтенсивний приріст живої ваги та екологічно чисте м’ясо.
Кормоагрегат «Мрія» – це Ваш агрегат, бо він зробить Вас заможним!
В подальшому раціоні телят та корів, додаток 30-40% ф.г.к.с. до основних твердих кормів збільшує живу вагу телят, жирність молока та його надої.

Це підтверджено Херсонським Державним аграрним університетом, кафедрою Генетики та розведення сільськогосподарських тварин, біолого-технічного факультету по договору № 12/11 від 31.10.2011.

Дослідження проводилися в умовах племзаводу ПОК «Зірка» Білозерського району Херсонської області, де керівником господарства є двічі Герой соціалістичної праці СРСР, Герой України Д.К. Моторний.

Науковий центр при продажу вам кормоагрегату серії АКГСМ «Мрія» дає безкоштовну консультацію по технології відгодівлі тварин та рекомендації по кормах.

Адреса прямого виробника кормоагрегатів АКГСМ «Мрія»:
Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. М. Букіна, 52
Т/ф: (05549) 7-08-88; 7-08-01; (050) 848-50-68; (098) 346-35-22
e-mail: 8mriya@gmail.com
сайт: www.agrokorm.info
Прочитано 2190 разів