Пятница, 16 Февраль 2018 15:35

Посівний матеріал соняшнику на сезон 2018 року. Чи варто платити більше?

 Посівний матеріал соняшнику на сезон 2018 року. Чи варто платити більше?З кожним роком фермер стикається з більшою кількістю умов та факторів при виборі гібриду та вирощуванні соняшнику. А 2017 рік став ще одним неприємним досвідом для українських аграріїв. І в цей досвід входять не тільки екстремальні погодно-кліматичні умови. Це необґрунтована цінова політика на соняшник відомих брендів, неправдиві гарантії їх врожаю, що ґрунтуються на даних, отриманих на демонстраційних полях з тепличними умовами вирощування. Це фальсифіковане насіння, контролю якого зараз практично немає. Це вхід на український ринок і позиціювання як «преміум класу» імпортованого насіння селекції, яка не користується попитом навіть в країнах їх походження.

Компанія виробник ТОВ «ТД-Гермес» пропонує оригінальне та сертифіковане насіння соняшнику вітчизняної селекції, що ввібрала в себе сучасні тенденції виведення селекції та провідні технології доробки насіння на власному насіннєвому заводі. При виведенні та виробництві нашої лінійки гібридів соняшника ми дотримуємось головних особливостей:

● високий потенціал урожайності;
● генетична пристосованість умов кліматичних зон України;
● висока толерантність до хвороб (іржі, борошнистої роси, фомопсису, різних гнилей та рас вовчка);
● якість доробки насіння (фракційність та однотипність насіння).

Гібрид

Технологія вирощування

Вегетаційний період, дн.

Характерні особливості гібрида

Урожайність, ц/га

Антей

Стійкий до Гранстару

107-111

Найвища енергія проростання 
та висока стійкість до вилягання

28-33

Алексей

Стійкий до Гранстару

110-115

Сильна енергія росту на початкових 
етапах та стійкість до хвороб

30-34

Богдан

Стійкий до Євро-Лайтнінгу

112-118

Підвищена стійкість до більшості хвороб 
фомопсис, біла гниль, фомоз

25-29

Меркурій

Класична

110-115

Має високу посухостійкість та стійкість 
до вилягання

29-32

Одіссей

Класична

105-110

Невибагливий до ґрунтових умов, 
відрізняється посухостійкістю

27-30

Ян

Класична

105-110

Стабільно висока врожайність, рекомендовано для вирощування у центральних та північних регіонах

31-35На сьогоднішній день вдумливий господар задається одним питанням: «Який саме купити якісний посівний матеріал, щоб відповідав українським умовам вирощування за розумну ціну?». Посівний матеріал соняшнику на сезон 2018 року. Чи варто платити більше?

Відповідь постає одна – гібриди соняшнику від компанії «ТД-Гермес», які були вирощені з дотриманням усіх технологій на полях гібридизації під наглядом досвідчених агрономів-насіннєводів, а якість насіння після проходження сучасної лінії доробки знаходиться на одному рівні, в порівнянні з продукцією більш дорогого сегменту.

В цьому вже переконалися господарства, котрі вирощують наші гібриди соняшнику на своїх полях. В наявності вже є зашиті і готові до відправки партії гібридів Антей та Богдан фракції стандарт (1 п.о. = до 8,7 кг.) та фракції екстра (1 п.о. = до 12,7 кг).

При співпраці з ТОВ «ТД-Гермес» ви завжди отримаєте оригінальне насіння з постійним контролем якості виробником на українському ринку та сервісну підтримку з боку регіональних представників та головного представництва в Києві.
ТОВ «ТД-Гермес»
м. Київ, вул. Дегтярівська 53-а
www.podsolnux.com.ua
(050) 464-67-78
(063) 679-10-48
Прочитано 1314 разів