Пятница, 16 Февраль 2018 15:16

Шанс придбати ярові на гарних умовах: вигідна пропозиція від ПРАТ «Cелена»

Шанс придбати ярові на гарних умовах: вигідна пропозиція від ПРАТ «Cелена»Вже на порозі весна, повним ходом йде підготовка до весняно-польових робіт. Але інколи той, хто не поспішає, має шанс одержати найкраще. Якщо раптом ще існує потреба докупити ярові, у аграріїв є унікальна можливість: вперше за останні п’ять років держава анонсувала програму державної підтримки для аграріїв у вигляді часткової компенсації витрат на придбання насіння виключно вітчизняної селекції. Умови компенсації досить лояльні, тому можна значно знизити витрати на придбання насіння, направивши вивільнені кошти на добрива, агротехнічні роботи – навесні робота для грошей знайдеться.

Але українська селекційно-насінницька компанія «Селена» пропонує своє насіння вітчизняної селекції, що відповідає всім умовам для одержання державної підтримки, не лише з огляду на фінансову привабливість. Після багатьох років порівняльних досліджень широкого діапазону гібридів соняшнику української та іноземної селекції висновки однозначні: незважаючи на декларований високий потенціал врожайності у гербіцидостійких гібридах, через велику кількість неякісних засобів захисту рослин та відсутність правильної техніки їх застосування такі гібриди часто не виправдовують сподівань, при одночасному накопиченні гербіцидів в ґрунті і пригніченні наступних посівів. Це свідчить необхідність застосування гібридів класичної селекції в кількості не менше 50% посіву.

Насінницька компанія ПрАТ «Селена» в цьому році пропонує насіння вже перевірених роками гібридів – Базальт, Віват, перевагою яких є не лише врожайність і стійкість до хвороб, але й досить короткий вегетаційний період, що дозволяє швидко зібрати новий врожай, а також дві новинки – Селянин і Сучасник, які за генетичним потенціалом відповідають найсучаснішим очікуванням від гібридів соняшнику.

Гібрид

Стиглість

Урожайність, т/га

Олійність

Особливості

Базальт

Середньоранній, 105-110 днів

3,8-4,7

51-53%, збір олії 1,5-2,1 т,га

стійкий до вовчка раси А-Е 
та несправжньої борошнистої роси

Селянин

середньостиглий, з вегетаційним періодом 110-115 днів

3,8-4,3

олійність – 52-53% – 21-23%, збір олії – 1,7-2,0 т/га

маса 1000 сім’янок – 60-80 г, об’ємна маса – 520-550 г/л,

стійкий до вовчка раси А-Е та несправжньої борошнистої роси

Сучасник

середньостиглий, з вегетаційним періодом 110-115 днів

3,83-4,11 т/га

олійність 50,1, збір олії – 1,9-2,0 т/га

стійкий до вовчка раси А-Е та несправжньої борошнистої 
роси; маса 1000 сім’янок 58,5-61,5 г

Віват

середньоранній, з вегетаційним періодом 108-110 днів

3,7-4,3 т/га

олійність – 50,5%,

збір олії – 
1,5-2,0 т/га

маса 1000 сім’янок – 67-70 г,

стійкий до вовчка раси А-F та несправжньої 
борошнистої роси (раса 730).


Немає рівних селекції ПрАТ «Селена» і по ярових ячменях. Цього року було прийнято безпрецедентне рішення пропонувати лише насіння тих сортів ярового ячменю, що не просто входять в передбачені стандартом діапазони, а показалиШанс придбати ярові на гарних умовах: вигідна пропозиція від ПРАТ «Cелена» максимум за схожістю, енергією, масою 1000 насінин. Це насіння сортів Геліос, Аватар та Воєвода – всі сорти середньостиглі, Аватар та Воєвода – пивоварні сорти, у всіх сортів межа врожайності вище 50 ц/га у всіх зонах.

РЕЗЕРВУЙТЕ НАСІННЯ ЗАЗДАЛЕГІДЬ:

При придбанні насіння у ПрАТ «Селена» Ви отримуєте ряд переваг:

1. насіння від селекціонера, безпосередня консультативна допомога при вирощуванні;

2. насіння належить до сортів та гібридів провідних українських науковців, створених на підставі глибоких знань та інноваційного підходу;

3. характеризується адаптивністю до різних умов вирощування; виробляється під ретельним контролем селекціонерів на всіх етапах розвитку;

4. насіння обробляється на сучасному насіннєочисному обладнані фірм Cimbria та Petkus

5. має необхідні дозвільні документи, за потреби – сертифікати ISTA і OECD;

6. реалізується досвідченими менеджерами, що виключає будь-які проблеми із документальним оформленням;

7. забезпечення укладення ліцензійного договору.
Кваліфіковану консультацію і добір сортів
індивідуально для Вашого господарства можна отримати
за тел.: (050) 41-56-106
Прочитано 618 разів