Пятница, 16 Февраль 2018 13:53

Гібриди кукурудзи від ТОВ НВКФ «Селекта» – запорука гарного врожаю за будь-яких погодних умов

Фото Кредо СФГ Крупен optПогодьтесь, що погода серйозно впливає на обсяги врожаю, проте навіть за умов погодних негараздів отримання гарного врожаю все ж залишається у руках господарів, завдяки правильно обраному насіннєвому матеріалу.

Тенденція останніх років така, що, окрім вже традиційної весняної та літньої спеки, Україну все частіше відвідують весняні морози, а подекуди й сніг. Такі погодні аномалії ставлять під сумнів отримання гарних врожаїв, а відтак, оскільки покластися на сприятливі погодні умови господарі не можуть, постає питання: «Яким чином забезпечити отримання врожаю навіть за аномальних погодних умов?»

Оптимальним рішенням у такій ситуації є вибір гібридів кукурудзи компанії «Селекта», чиї гібриди кукурудзи дійсно витримують аномальну українську посуху та холоди й ціна яких повністю задовольняє українських аграріїв.

Своїм позитивним досвідом вирощування гібридів кукурудзи компанії «Селекта» діляться господарі Черкащини.

Микола Михайлович Крупенко ФГ «Крупенко»
(Черкаська обл., Черкаський р-н).

– Фермерське господарство «Крупенко» було створено мною у червні 2002 року та займається вирощуванням зернових культур, в тому числі й кукурудзи.

Дізнавшись із засобів масової інформації про компанію «Селекта» та її гібриди кукурудзи, взяв, так би мовити, на пробу в 2016 році Полтаву, а вже 2017-го придбав новинку їхньої селекції – гібрид кукурудзи Кредо.

Гібрид Кредо в 2017 році пройшов, як то кажуть, і Крим, і Рим, і мідні труби, оскільки погодні умови виявилися вкрай несприятливими. По-перше, цей чудовий гібрид пережив весняні морози, по-друге, – витримав спекотне та бездощове літо, а по-третє, (це я вважаю найголовнішим) – дав сухе зерно вже на момент середини вересня, гарантуючи мені врожай на рівні 75 ц/га при базовій вологості зерна, що, погодьтесь, дуже гарний результат як на минулий рік.

Вважаю, що кожному зрозуміло, чому наше фермерське господарством вже придбало гібрид кукурудзи Кредо! Хто ж відмовиться від такого чудового гібрида, який поєднав у собі і гарну врожайність, і низьку збиральну вологість зерна? Щиро зізнаюсь: не втримався й придбав ще й новинку їхньої селекції – Зернослав. Для тих, хто гарантовано хоче отримати одночасно гарний врожай та сухе зерно, рекомендую гібрид кукурудзи Кредо компанії «Селекта»!

Володимир Самійлович Плохута СПОП «Лебедин»
(Черкаська обл., Шполянський р-н).
Фото Плохута opt
– Сільськогосподарське приватно-орендне підприємство «Лебедин» було утворено у липні 2008 року й займається вирощуванням пшениці, ріпаку, соняшнику та кукурудзи. На сьогоднішній день в обробітку мого господарства знаходиться близько 500 га, з яких 25% всіх посівних площ займає кукурудза.

З огляду на той факт, що четверту частину всіх посівів відведено саме «цариці полів» обрання насіннєвого матеріалу є важливим та відповідальним кроком, оскільки саме від вірного вибору насіння гібриду кукурудзи залежить майбутній врожай.

За рекомендацією Сергія Валентиновича Шамаєва (прим.: регіональний представник компанії «Селекта» у Черкаській області) у 2016 році я взяв «на пробу» по 10 посівних одиниць три гібриди компанії «Селекта» – МЕЛ 272 МВ, Лювену та Полтаву.

З-поміж наведених вище гібридів найбільше мені сподобався гібрид кукурудзи Полтава. У 2016 році цей гібрид забезпечив мені врожай на рівні 80 ц/га при вологості 18%, в той час як врожай іноземного гібриду кукурудзи становив 70 ц/га при аналогічній вологості зерна. Зважаючи на такий результат, у 2017 році насінням Полтава було засіяно вже 60 га у моєму господарстві.

Якщо ж говорити про погодні умови минулого року – весняні морози, бездощові весну та літо й серпневу спекоту, то хочу сказати, що гібрид Полтава чудово витримав посуху та спеку, сформувавши великі виповнені качани та забезпечивши гарний врожай. Не менш важливим, на мою думку, є розумна цінова політика компанії «Селекта», яка дозволяє придбавати якісний насіннєвий матеріал та отримувати гарні врожаї в сучасних економічних умовах.

Особисто я маю намір і цього року купити насіння кукурудзи від ТОВ НВКФ «Селекта», що й раджу іншим товаровиробникам.

Сергій Васильович Ковела, ФГ «Фірма «КСВ»
(Черкаська обл., Городищенський р-н).
Фото Ковела opt
Фермерське господарство «Фірма «КСВ» було створено мною у 1997 році, а відтак у сільському господарстві я працюю все життя. На сьогоднішній день в обробітку господарства знаходиться приблизно 500 га, на яких вирощується пшениця, соняшник, ячмінь, ріпак та, звичайно, кукурудза.

Актуальність кукурудзи як культури у моєму господарстві є досить значною, оскільки вона займає 25% всіх посівних площ, забезпечуючи четверту частину всіх прибутків. Досить довгий час я обирав гібриди кукурудзи як вітчизняної, так й іноземної селекції, проте, зважаючи на низьку якість насіння, почав шукати насіннєву компанію, яка гарантує і якість насіння, і повну адаптацію кукурудзи до несприятливих погодних умов.

Відшукавши на просторах всесвітньої мережі Інтернет інформацію про компанію «Селекта», вирішив придбати їхні два гібрида кукурудзи – Лювену й Полтаву. Обидва гібрида гарно вистояли під час весняних морозів. І що дивно: навіть за відсутності тривалого часу дощів, а також аномальної серпневої спеки (стовпчик термометра сягав позначки +42°С), сформували виповнені великі качани. Хочу зауважити, що у моєму господарстві сірі лісові ґрунти, що ускладнює процес вирощування зернових культур, проте для гібридів кукурудзи компанії «Селекта» це виявилось запорукою отримання гарного врожаю.

На сьогоднішній день серед цих двох гібридів я зупинився на гібриді кукурудзи Полтава, оскільки вказаний гібрид чудово адаптований для аномальних погодних умов, формує повністю виповнені качани, зерно у яких є твердим, а не крихким, як у деяких іноземних гібридів. З огляду на отриманий мною у 2017 році результат, а також високу конкурентоспроможність продукції компанії «Селекта», я вже придбав на цей рік один з найпопулярніших гібридів – Полтава і новинку їхньої селекції – гібрид кукурудзи Корунд.

Зважаючи на той факт, що компанія «Селекта» гарантує відмінну якість насіння, високу врожайність та дотримується розумної цінової політики, я рекомендую продукцію цієї поважної компанії іншим товаровиробникам.
Комерційний директор ТОВ НВКФ «Селекта» Мельник Тарас Віталійович, 050-361-66-65 www.selekta.com.ua
 
Прочитано 1128 разів