Понедельник, 19 Февраль 2018 16:43

Національний виробник нанодобрив «5 елемент» – народу України

Результат досліду  ППВолодимир Білий
Генеральний директор ТОВ «НВП 5 ЕЛЕМЕНТ»

Ні для кого не секрет, що продуктивність сільгоспкультур з кожним роком падає, незважаючи на сталий попит на них в Україні та світі. Хімізація, незастосування науково обґрунтованих сівозмін, низький рівень культури поводження з сільськогосподарськими угіддями, кліматичні зміни призвели до деградації та забруднення ґрунту в Україні, як на рівні великих підприємств АПК, так і на присадибних ділянках населення.

Як не дивно, але цілі галузі рослинництва зосереджені в приватних домогосподарствах, а саме: овочівництво та ягідництво, понад 70% плодоовочевої продукції, а це більше 90% картоплі, 85% овочів закритого ґрунту виробляє населення для власних потреб, консервації, переробки, а надлишки продає. В наші скрутні часи це чи не єдиний спосіб заробити на селі,
Генеральний Директор тому питання собівартості, врожайності та якості продукції стоїть перед невеличкими фермерськими господарствами та власниками присадибних ділянок дуже гостро. Мусимо зазначити, що більшість добрив, що застосовуються в плодоовочівництві, іноземного виробництва, тому їх вартість жорстко прив’язана до іноземних валют, а це боляче б’є по кишені як виробника, так і кінцевого споживача. Тому купувати добрива у національного, українського виробника добрив не тільки патріотично, але й дозволяє зекономити кошти та отримати високий, якісний врожай.

Що ж таке цей «5 елемент»?

Це інноваційний комплекс у вигляді гранул, чистих солей українського виробництва, необхідних для стимулювання симбіотичних грибів-ендофітів в рослинах. За рахунок природних процесів рослини отримують потужну кореневу систему, як наслідок – більш розвинену вегетативну масу. Це дозволяє рослині спокійно переносити всі прояви несприятливих погодних умов (заморозки, спеку, дефіцит вологи тощо), підвищує природний імунітет та стійкість до різноманітних захворювань, гриб-ендофіт в цьому випадку працює як «охоронець» і захищає клітини рослин від патогенів (шкідливих грибків, бактерій, вірусів), підвищується врожайність на 15-25% та якість продукції та засвоюваність вологи, поживних речовин, а тому норми внесення звичайних, традиційних макродобрив (NPK) можна зменшити до 30%. Одна з найважливіших функцій «5-го елемента» – це стимулювання розвитку ризосферних (навколокореневих) бактерій. Вчені довели, що рослини живляться з ґрунту завдяки симбіозу у тому числі і з бактеріями, кожна група бактерій допомагає засвоїти рослині певні елементи, наприклад бульбашкові бактерії беруть участь процесі фіксації атмосферного азоту, якого там понад 70%, і чим більше цих бактерій, тим менше потрібно грошей витрачати на селітру, карбамід (сечовину), які коштують дорого і разом з користю забруднюють ґрунт та ґрунтові води, «5 елемент» дозволяє робити це у природній спосіб. Один з плюсів в застосуванні «5-го елементу» є екологічна чистота, препарат дозволений для застосування в органічному землеробстві, що підтверджує сертифікат «Органік стандарт». Препарат застосовується для передпосівної обробки насіння, та для фоліарних (листових) обробок в період вегетації. Особливістю застосування є сумісність з різними хімічними та біологічними препаратами та добривами, що дозволяє значно економити час на обробки, в залежності від культури одна доза препарату розводиться на 10 л води, нею можна обробити від 1,5-2,5 соток.

Винахідником даного препарату є український вчений, доктор хімічних наук Г.А. Голік, автор більш ніж 100 патентів та винаходів, виробництво «5 елементу» знаходиться в місті Гола Пристань, 5elementProduction optпридбати його можна в спеціалізованих магазинах по всій Україні.

Отже, підсумовуючи сказане, можна зробити висновок, що Україна отримала унікальне добриво, яке поки що не має аналогів у світі, а це дозволить українським виробникам отримати більше екологічно чистої продукції за менші гроші та зберегти здоров’я нації. Протестований препарат та доведена ефективність на 64 культурах, від екзотичних бананів до прозаїчної картоплі. Більш ніж в 30 країнах світу «5 елемент» пройшов випробування та отримав чимало схвальних відгуків. Особливу увагу споживачам треба приділити тому факту, що для застосування потрібні мікродози, не потрібно більше тягнути стільки важелезних мішків, або каністр з добривами, що особливо відчутно для літніх людей, а для великих підприємств значно спрощує логістику.

Чиста земля, вода, повітря, екологічне землеробство та «5 елемент», майбутнє сільськогосподарського виробництва у всьому світі.

Д.Т. СЕМЕН, 
кандидат с.-г. наук, директор з розвитку компанії ТОВ НВП «5 елемент»
ТОВ «5 елемент»
+38 (05539) 78 200, +38 (050) 311 55 77
+38 (050) 335 20 20, +38 (067) 552 21 12

Зроблено в Україні
www.5elementspe.com
office@5elementspe.com
 
Прочитано 1882 разів