Четверг, 01 Февраль 2018 15:25

Гібриди кукурудзи компанії «Селекта» – ідеальне рішення для зони ризикованого землеробства

Приватне підприємство «Скіф»Приватне підприємство «Скіф»,
директор Василь Трохимович Никифоренко (Одеська обл., Балтський р-н).

– Приватне підприємство «Скіф» було створене у вересні 2000 року й основними напрямками його діяльності є вирощування зернових та олійних культур – соняшнику, сої, рапсу та кукурудзи.

На сьогоднішній день в обробітку підприємства знаходиться 450 га землі, з яких четверту частину займають посіви кукурудзи. Зважаючи на досить значну частину, яку займає кукурудза у структурі посівів та у структурі отримання нашого прибутку, правильний вибір гібриду кукурудзи є дуже важливим.

Так, у 2017 році нами було обрано гібрид кукурудзи Кредо компанії «Селекта». Цей гібрид в умовах погодних негараздів (холодної затяжної весни та спекотного літа) сформував врожай на рівні 75 ц/га при базовій вологості зерна! Як такий врожай може не подобатись?

З огляду на такий врожай та гарну адаптованість гібриду кукурудзи Кредо до погодних катаклізмів, ми цього року збільшили посівні площі під вказаний гібрид.

Рекомендую гібрид Кредо компанії «Селекта» усім товаровиробникам, які хочуть отримати гарний врожай кукурудзи за аномальних погодних умов України.

Селянське (фермерське) господарство «Золотий колос»,Фото ФГ Золотой колос opt
голова Віктор Вікторович Солоницький
(Одеська обл., Саратський р-н).

– В сільському господарстві я працюю з 1992 року і основним видом моєї діяльності є вирощування зернових культур, в тому числі й кукурудзи.

Вирощую цю культуру тому, що вона є гарним попередником і є необхідною для дотримання вимог сівозміни. Загальна площа землі, яку я обробляю, сягає 300 га і п’яту частину посівів займає кукурудза.

Минулого року мною було обрано гібрид української селекції Полтава (ФАО 270), який було посіяно на богарі. З огляду на погодні умови 2017 року врожаєм цього гібрида я залишився задоволеним – 46 ц/га.

Раніше я сіяв гібриди кукурудзи європейських компаній, та їх ціна є дуже високою, а врожай не завжди задовольняє. А гібрид Полтава дає врожай на рівні іноземних гібридів, але коштує удвічі дешевше!

З огляду на це, я прийшов до висновку, що гібрид Полтава фірми «Селекта» абсолютно підходить до умов південних регіонів, тож я особисто раджу його всім аграріям.

Фермерське господарство «Темп», голова Віктор Петрович Білецький (Одеська обл., Любашівський р-н).

ФГ Темп opt– В сільському господарстві я працюю вже 19 років і дуже задоволений, що працюю сам на себе. На сьогоднішній день в обробітку мого господарства знаходиться близько 500 га землі, з яких 100 га я відводжу на кукурудзу.

За весь час господарювання пробував багато гібридів як української, так і іноземної селекції, але у 2017 році за порадою регіонального представника компанії «Селекта» у Одеській області Андрія Лужанівського мною було обрано гібрид ТАР 349 МВ.

Скажу одразу, сіяв я цей гібрид пізно – 22 травня, оскільки гібриди кукурудзи іноземної селекції не витримали весняних холодів та просто померзли, і отримав гарний як на цей рік результат – 80 ц/га при вологості 19%.

Гібрид ТАР 349 МВ мені дуже сподобався: висока енергія проростання, дружні сходи, рівномірне дозрівання, качан один в один, темно-зелене забарвлення рослини, яке було і тоді, коли інші гібриди кукурудзи вже давно посохли. Знаєте, я ж не перший рік у сільському господарстві і спробував гібриди кукурудзи різних насіннєвих компаній, але такої високої якості насіння я ще не бачив.

Зважаючи на такі прекрасні характеристики гібрида компанії «Селекта», вже в цьому році я відмовився від гібридів кукурудзи іноземної селекції і зупинив свій вибір на гібридах кукурудзи компанії «Селекта», зокрема Кредо.

Якщо б мене запитали: чи рекомендував би я продукцію ТОВ НВКФ «Селекта» іншим товаровиробникам – я б чесно відповів – ТАК, оскільки на це я переконливі причини: якісне насіння, високий та стабільний врожай, а ще – розумна ціна гібридів кукурудзи та доступність придбання.
Комерційний директор ТОВ НВКФ «Селекта»
Мельник Тарас Віталійович,
050-361-66-65
www.selekta.com.ua
Прочитано 1123 разів