Вторник, 19 Декабрь 2017 16:11

Сучасний додаток для торгівлі овочами та фруктами

Сучасний додаток  для торгівлі овочами  та фруктамиНаприкінці 2017 року в світ вийшов суттєво новий продукт, який покликаний зробити купівлю/продаж овочів і фруктів легкими та вигідними. Це довгоочікуване нововведення на ринку плодоовочевої продукції. Його ім’я – PROD. Оновлена версія додатку вже доступна в AppStore та Google Play. Запрошуємо завантажувати і користуватись!

PROD – це сучасний мобільний додаток для торгівлі плодоовочевою продукцією. Завдяки PROD ви завжди маєте під рукою актуальну інформацію щодо цін на фрукти, овочі, ягоди в Україні. Більше не треба гаяти час на відвідування нецільових майданчиків, аби дізнатись про вартість продуктів. Все ретельно зібране в одному місці. За декілька кліків ви дізнаєтесь скільки коштують яблука та зможете визначити кращу ціну для купівлі.

Користувач додатку може:

● Створити та розмістити власне оголошення про купівлю чи продаж плодоовочевої продукції.

● Ознайомитись з існуючими оголошеннями, отримати актуальні дані відносно вартості 
та особливостей продукту.

● Отримати інформацію відносно кращої ціни на продукти плодоовочевої групи.

● Встановити прямий зв’язок з автором оголошення прямо з додатку та швидко 
укласти угоду.

● Керувати власними оголошеннями з особистого кабінету та отримувати статистику 
їх переглядів.

Окрім зазначених переваг, варто відмітити й те, що онлайн-продажі у наш час стрімко набирають обертів. Ви дійсно будете знаходитися в тренді, адже купувати чи продавати за допомогою смартфону – легко та швидко.

Мобільний додаток PROD розроблений завдяки підтримці американського народу, наданій через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Встановлюйте PROD та вигідно купуйте/продавайте плодоовочеву продукцію, знайомтеся з ціновою аналітикою та заощаджуйте власний час і кошти.
Шукайте додаток в App Store та Google Play Market за пошуковим словом PROD та встановлюйте на свій смартфон або планшет.
Прочитано 2207 разів