Вторник, 19 Декабрь 2017 15:38

Високопродуктивні зерновентилятори – це ефективна боротьба з вологістю та температурою

Високопродуктивні зерновентилятори – це ефективна боротьба з вологістю та температуроюГрудень виявився теплішим, ніж від нього очікували люди та зима. Деякі навіть жартують, що «грудень забув, що він зима».
Але за прогнозами йдуть морози. 

Що це означає для зерна?

Зерно вже побороло перший етапи з ризиком самозігрівання. Це фізичне дозрівання, яке наступає відразу після збирання. Зараз продовжує боротися з мікроорганізмами та продуктами 
їх життєдіяльності.

Очікуємо на морози, які спровокують стрімке зростання різниці температури навколишнього середовища та температури зерна. При цьому зерно має високий рівень ризику самозігрівання. Але це водночас найсприятливіший момент для використання ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОРА, який з легкістю справиться з цими проблемами. І створить сприятливі умови для зберігання зерна та несприятливі умови для мікроорганізмів, які продуктами своєї життєдіяльності провокують самозігрівання. Але при вентилюванні ВИСОКОПРОДУКТИВНИМ ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОРОМ буде швидко досягнуто температури зерна меншу за +10 градусів за Цельсієм. Така температура, як відомо, призупиняє всю життєдіяльність мікроорганізмів в зерновій масі.

ЗНИЖЕННЯ ВОЛОГОСТІ – теж не проблема для ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО ЗЕРНОВЕНТИЛЯОРА!

В цьому році в багатьох господарствах виникли особливі проблеми зі зберіганням сої. Сотні господарств допоміг ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР.image001 fmt

Бо швидких та високих результатів можна досягти лише за допомогою справжнього ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОРА.

Яким же повинен бути справжній зерновентилятор?

Існує багато думок з цього приводу. Але дуже часто ці думки розмиті та нечіткі. В основному голову запудрюють горе-продавці, які продають неякісне обладнання за непогані гроші.

Основні задачі, які ми ставимо перед зерновентилятором.

1. Знищення «вогнищ» самозігрівання.

2. Підсушування – зменшення вологості зерна шляхом вентилювання (в деяких випадках повне висушування зерна).

3. Охолодження зерна, в тому числі також після сушарки.

4. Вентиляція зерна для профілактики.

ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОРИ, 
ЯКИМ ДОВІРЯЄ ВСЯ Україна

Високопродуктивний зерновентилятор

Зерновентилятор 
ЕКОНОМ 
(2000 м. куб/годину)

Вентилятор

Німецького 
виробництва

Німецького 
виробництва

Режим нагнітання

Є

Є

Режим всмоктування

Є

Є

Діаметр вентиляції (пшениця), м

7

3

Максимальна глибина занурювання, м

2,6

1,6

Матеріал вентиляційного спису

Оцинкована сталь

Оцинкована сталь

Двигун, кВт

2,2

1,1

Пульт управляння

В комплекті

В комплекті

Головна перевага

РЕЗУЛЬТАТ

ЦІНА


В цьому сезоні також з’явився «менший брат» високопродуктивного зерновентилятора – зерновентилятор «ЕКОНОМ». Взагалі високої популярності він не набув, але свої покупці в нього все ж таки є. По-перше, він повністю чесний, як і ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР. Всі заявлені характеристики повністю відповідають реальним. По-друге, його вподобали невеликі фермерські та одноосібні господарства. По-третє, іноді в зерноскладах є кутки, де складно користуватися високопродуктивним зерновентилятором.

Ще деякі господарі-кулібіни з невеликими об’ємами зерна практикують зберігання або охолодження зерна після сушарки в ємностях. Тут, звичайно, високопродуктивний зерновентилятор справиться краще, але при невеликій висоті насипу (глибині ємності) та великій площі ємності раціонально ставити декілька зерновентиляторів «ЕКОНОМ».

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! 
Наші спеціалісти з радістю Вас проконсультують та дадуть 
добру пораду. Також підкажуть, у яких ваших сусідів уже 
Є ВИСОКОПРОДУКТИВНІ ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОРИ!


На сьогоднішній день ще залишилася «стара ціна».

На складі обмежена кількість ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОРІВ.

Також хочемо подякувати за довіру, спеціалістів сільгосппідприємств, які обрали ВИСОКОПРОДУКТИВНІ ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОРИ! Спілкуючись з вами після продажу, ми тільки раді, що ВИСОКОПРОДУКТИВНІ ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОРИ дають вам такі результати та допомагають зберігати ваше зерно без втрат.

Високопродуктивні зерновентилятори – це ефективна боротьба з вологістю та температурою
Прочитано 738 разів