Вторник, 19 Декабрь 2017 15:09

Нова технологія відгодівлі тварин антивірусною ферментованою гомогенною кормовою суспензією (ф.г.к.с.) із суміші зернових

Нова технологія відгодівлі тварин антивірусною ферментованою гомогенною кормовою суспензією (ф.г.к.с.) із суміші зерновихНова технологія відгодівлі тварин антивірусною ферментованою гомогенною кормовою суспензією (ф.г.к.с.) із суміші зернових

Ми пропонуємо нову, одну з кращих у світі, екологічно чисту, високоекономічну технологію відгодівлі тварин, на базі кормоагрегатів нового покоління, серії АКГСМ «Мрія», що готують особливої молекулярної структури, антибактеріальні, противірусні висококалорійні, збагачені протеїном і амінокислотами, зволожені ферментовані гомогенні корми (суспензії) з суміші зернових, при співвідношенні зерна до води як 1:2 – для свиней і 1:3 для телят і ВРХ.

image003 optТехнологія перевірена 15-річною практикою в Україні, ближньому та дальньому зарубіжжі, де працюють, з 2002 року, понад 8700 кормоагрегатів «Мрія». Підтверджено наукою – Інститутом «Landsudvalget for Svine», Данія, Полтавським інститутом свинарства УААН ім. Квасницького. Недаремно Європа та світ посиленими темпами переходять на цю технологію, де прибуток перевищує витрати в 2,2-2,5 раза. Зауважте: не в %, а в рази.

Так, на сьогодні в Європі активно працює технологія рідких ферментованих кормів у тваринництві в таких країнах як Фінляндія – 95%, Ірландія – 92%, Данія – 55%, Голландія, Німеччина, Франція – понад 50% та ін.

Що дають кормоагрегати АКГСМ «Мрія»:

► економію зерносуміші в 1,8-2 рази (за рахунок збільшеного вмісту азоту до 30% в тілі тварин, розпад корму на амінокислоти, збільшення змісту протеїну, і на цій основі посиленого засвоєння кормів в порівнянні як з сухими та екструдованими, так і іншими технологіями відгодівлі);
► економію електроенергії до 50% (за рахунок одночасного виконання п’яти технологічних операцій на одному електродвигуні, а також відсутності циклонів);
► скорочується термін відгодівлі до 15-20 днів (за рахунок ферментованого збагаченого корму);
► ферментований корм збільшує середньодобові прирости живої маси на 30% і більше;
► ферментований корм скорочує вірусні захворювання тварин, в т.ч. на 95% захищає від африканської чуми свиней (АЧС) за рахунок «легкого» збагаченого корму і сприятливої його дії на шлунково-кишковий тракт, процесів, що відбуваються в гідромлині-змішувачі, де утворюються антивірусні компоненти, в т.ч. інтерферон, при низькому рівні кислотності (рН 5,2-5,5), тиску до 5 бар, 1500-3000 об/хв жорен, температурі до 30-40°С, без доступу повітря, утворень двоокису солей молочної кислоти, за 15 років використання цієї технології не зафіксовано жодного випадку вірусних захворювань поголів’я свиней, в т.ч. АЧС. Це ваша упевненість і гарантія ризиків!
► Зменшуючи за рахунок посиленого засвоєння кормів вихід гною: у свиней до 44%; у телят і ВРХ – до 25%, ви зменшуєте витрати і покращуєте екологію.
► І як результат – скорочуються витрати до 40% та підвищується рентабельність до 250%.
► Кормоагрегати «Мрія» – дешевші, ніж устаткування інших технологій, екструдерів – в 5 разів, дробарок – на 30%, вони малогабаритні, займають малу площу – до 2 м2.
► Кормоагрегати «Мрія» – випускаються потужністю 220 в і 380 в, прості в експлуатації.
► Гарантія – 1 рік.
► Працюють 10 років до капітального ремонту.
► Окупність агрегатів від 7 до 18 днів. Це швидке повернення вкладених коштів. На кожну вкладену гривню ви отримаєте 2,5-3,0 грн прибутку.

Ваше завдання:

– засипати зерно, налити води, включити кормоагрегат і роздати корм. Решту за вас зробить кормоагрегат «Мрія».

Цей млин легко переобладнується в зернодробарку шляхом заміни сепаруючого пристрою для отримання борошна звичайним решетом. Наразі її продуктивність при потужності 4,0 кВт і отриманні дрібної дерті зростає до 1000 кг/год, якої практично достатньо для одночасної відгодівлі тисячі свиней.

Цікавляться тваринники також простими агрегатами для приготування комбікормів з обмеженою кількістю складових. Для цього бункер зернодробарки місткістю 90 літрів розділяється двома перегородками на три секції зі своїми заслінками, якими регулюється співвідношення між інгредієнтами. Якщо потрібно змішувати більше трьох складових, то за кожним наступним проходом можна додавати ще два. При подачі в одну із секцій води отримують вологі комбікорми.

Вартість млина-зернодробарки-змішувача в залежності від комплектації не перевищує 12 000 гривень, що дешевше існуючих аналогів.
Адреса прямого виробника кормоагрегатів АКГСМ «Мрія»
Україна, 74900, Херсонська обл/, м. Нова Каховка,
вул. М. Букіна, 52
т/ф: (05549) 7-08-88; 7-08-01; (050) 848-50-68, (098) 346 -35-22
e-mail: 8mriya@gmail.com
www.agrokorm.info
Прочитано 679 разів