Четверг, 30 Ноябрь 2017 14:19

Нова технологія відгодівлі тварин антивірусною ферментованою гомогенною кормовою суспензією (ф.г.к.с.) із суміші зернових

Нова технологія відгодівлі тварин антивірусною ферментованою гомогенною кормовою суспензією (ф.г.к.с.) із суміші зерновихНова технологія відгодівлі тварин антивірусною ферментованою гомогенною кормовою суспензією (ф.г.к.с.) із суміші зернових

Ми пропонуємо нову, одну з кращих у світі, екологічно чисту, високоекономну технологію відгодівлі тварин, на базі кормоагрегатів нового покоління, серії АКГСМ «Мрія», що готують зволожені ферментовані гомогенні корми (суспензії) із суміші зернових особливої молекулярної структури, які мають антибактеріальні противірусні властивості, висококалорійні, збагачені протеїном та амінокислотами, при співвідношенні зерна до води як 1:2 – для свиней і 1:3 для телят та великої рогатої худоби.


Що дають кормоагрегати АКГСМ «Мрія»:


► економію зерносуміші в 1,8-2 рази (за рахунок збільшеного вмісту азоту до 30% в тілі тварин, розпад корму на амінокислоти, збільшення утримання протеїну, і на цій основі посиленогоimage003 opt засвоєння кормів проти сухих та екструдованих, а також інших технологій відгодівлі). При відгодівлі свині до 100 кг ж.в. використовується 250-260 кг зерносуміші, а в старих технологіях – до 500-600 кг;

► економію електроенергії до 50% (за рахунок виконання одночасно п’яти технологічних операцій на одному електродвигуні і відсутності циклонів);

► скорочується термін відгодівлі до 15-20 днів (за рахунок ферментованого збагаченого корму);

► ферментований корм збільшує середньодобові прирости живої маси на 30% і більше;

► скорочуються на 99% вірусні захворювання тварин, за рахунок «легкого» збагаченого корму і сприятливої його дії на шлунково-кишковий тракт, а також завдяки процесам, що відбуваються в гідромлині-змішувачі, де утворюються антивірусні компоненти.

За 15 років використання ферментованих кормів в 8700 кормоагрегатах АКГСМ «Мрія», при низькому рівні кислотності (рН = 5,2-5,5) і солей молочної кислоти не зафіксовано жодного випадку вірусного захворювання свиней.

► Зменшує вихід гною: у свиней до 44%, у телят та ВРХ – до 25%, зменшуючи витрати і покращуючи екологію (за рахунок посиленого засвоєння кормів).І як результат – скорочує витрати до 40%; збільшує прибуток проти витрат в 2-2,5 рази, (не в %, а в рази!)

► Кормоагрегати «Мрія» – найдешевше устаткування в порівнянні з іншими технологіями: малогабаритні, займають малу площу, до 2 м2; економлять енергоресурси, випускаються потужністю 
220 В і 380 В.

► Прості в експлуатації; гарантія – 1 рік; працюють 10 років до капітального ремонту; і головне – окупність агрегатів від 7 до 18 днів. Це швидке повернення вкладених коштів.

Ваше завдання:

– засипати зерно, налити води, включити кормоагрегат і роздати корм. Решту за вас зробить кормоагрегат «Мрія».

Процеси, що відбуваються в гідромлині кормоагрегату

1. Подрібнення зерносуміші жорнами до потрібної фракції – для свиней 0,5-4,4 мм; для телят і ВРХ – 0,8-2,0 мм. В об’ємі 85-87% за один цикл роботи, без дорогого устаткування циклонів.

2. При періодичному стискуванні і розширенні тиску до 5 бар, 1500-3000 об/хв електродвигуна, температурі 35-40°С, без доступу повітря, утримання в зерні білків, вуглеводів, пектинів, крохмалів, цукрів та ін. при з’єднанні їх з водою, забезпечує кислотність рН=5,2-5,5 од. і розпад корму на амінокислоти, утворюючи сіль молочної кислоти. А з’єднання білків сприяє виробленню інтерферону в організмі тварин, знищуючи антитіла. Всі перераховані вище процеси сприяють стійкості корму до вірусних захворювань, знищуючи вогнища вірусу, маючи противірусний захист в т.ч. і вірусу АЧС на 99%.

Так, в процесі приготування корму отримуємо високоефективні ферментовані осолоджені протеїнові корми, що сприяють збільшенню утримання в тілі тварин азоту на 30%, кальцію на 12%, фосфору на 6,4%, магнію на 4%, і це забезпечує перетравлення сирого протеїну на 12,3%, сирої клітковини на 14,4% більше, ніж при годуванні «сухими» та екструдованими кормами, що значно збільшило засвоєння корму шлунково-кишковим трактом (ж.к.т.) і середньодобові прирости живої маси тварин на 30% (результат дослідження Полтавського інституту свинарства ім. Квасницького, інституту «Landsudvalget for Svine», Данія).

Кормоагрегати АКГСМ «Мрія» мають великий попит, доступні за ціною і прості в обслуговуванні. Подробиці на сайті www.agrokorm.info.

Це і є світовий рівень тваринництва при мінімальних витратах, який забезпечить тваринникам високий прибуток.
Адреса прямого виробника кормоагрегатів АКГСМ «Мрія»
Україна, 74900, Херсонська обл/, м. Нова Каховка, вул. М. Букіна, 52
т/ф: (05549) 7-08-88; 7-08-01; (050) 848-50-68, (098) 346 -35-22
e-mail: 8mriya@gmail.com
www.agrokorm.info
Прочитано 1118 разів