Понедельник, 30 Октябрь 2017 09:03

Ставка на гібриди кукурудзи компанії «Селекта» – гарантія врожаю із року в рік

Ставка на гібриди кукурудзи компанії «Селекта» – гарантія врожаю із року в рікМоя думка така: гібрид Полтава – це перевірений гібрид, який стабільно з року в рік гарантує врожай з базовою вологістю зерна, а відтак раджу продукцію компанії «Селекта» іншим товаровиробникам, які хочуть кожного року бачити у себе на полі гарний врожай кукурудзи та бути впевненими в цьому на всі 100%.

Погодні випробування для запорізьких аграріїв цього року виявились несподівано важкими. Квітень приніс похолодання зі снігом, потім прийшла посуха і спека, внаслідок чого вологи не вистачало ні в ґрунті, ні в повітрі як на період посівної, так і під час вегетації рослин.

Втім, незважаючи на такі погодні катаклізми, господарі які обрали насіння кукурудзи від ТОВ НВКФ «Селекта» отримали врожай та гарні прибутки. Чому? – запитаєте ви, а тому, що гібриди кукурудзи від компанії «Селекта» створені для аномальних погодних умов і чудово їх витримують, забезпечуючи і гарний врожай і стабільні прибутки.
Фото СФГ Витязь opt
Саме поєднання в гібриді кукурудзи Лювена врожайності та повної адаптації до погодних негараздів стало вирішальним у виборі постачальника насіння кукурудзи. В порівняння можна додати, що цього року нами було посіяно гібрид кукурудзи іноземної селекції, який навіть качану на сформував, бо засох.

Козиряцький Володимир Іванович, ТОВ «Валена» (Запорізька обл., Запорізький р-н).

Сільським господарством я займаюсь все своє життя, а це близько 45-ти років. В обробітку господарства, де я працюю директором з виробництва, знаходиться біля 1800 га землі, на яких ми вирощуємо пшеницю, горох, ячмінь, сояшник, рапс, і, звичайно, кукурудзу.

Кукурудза у процентному співвідношенні займає близько 15% всіх посівних площ і є актуальною для нас культурою, забезпечуючи додержання вимог сівозміни та гарантуючи отримання гарних прибутків господарству.

З компанією «Селекта» співпрацюємо близько 6-ти років, і, незважаючи на зону ризикованого землеробства, у якій знаходимось, жодного разу проблем з врожаєм у нас не було. Серед переліку гібридів Селекти для себе обрали гібрид кукурудзи Полтава, оскільки він чудово витримує і морози, і посуху, і жару. Втім, хочу зауважити, що отриманню обіцяного нам врожаю сприяє дотримання рекомендацій компанії щодо густоти посіву – 4 шт/метр і не більше (загущення вказаного гібриду не дасть врожаю, на який очікуєш) та оптимальні строки його посіву. І лише за таких умов Полтава сформує високий врожай! До того ж, цінова політика компанії «Селекта» повністю влаштовує наше господарство: чи то ти платиш 940 грн. за Полтаву та отримуєш гарантовані 45ц/га у найгірші роки чи платиш 4800 грн. за гібрид іноземної селекції, врожайність якого не є гарантованою навіть на рівні 40-50 ц/га з огляду на останні посушливі роки, і який лише для отримання економічного ефекту повинен дати на дві тони зерна більше ніж, наприклад, Полтава.

Крім того, останні 4 роки ми закладаємо демопосіви кукурудзи та соняшника, щоб обрати той гібрид, який ідеально підходить до умов нашого господарства. Результати 2017 року кажуть самі за себе: гібрид Полтава забезпечив врожай на рівні 41,45 ц/га з вологою 11,1 %, зайнявши друге місце серед вітчизняних та іноземних компаній!!!

Берьозіна Олена Геннадіївна, СФГ «Витязь» (Запорізька обл., Оріхівський р-н).

Селянське (фермерське) господарство «Витязь» було зареєстроване 10.02.2000 року. Серед зернових культур, які ми вирощуємо є пшениця, рапс, соняшник і кукурудза.

На сьогоднішній день земельний банк нашого господарства становить близько 300 га, десяту частину якого займає кукурудза і вирощування якої здійснюється задля дотримання вимог сівозміни. Незважаючи на той факт, що площа під кукурудзу відводиться невелика, правильний підбір гібридів є дуже важливим, з огляду на зону ризикованого землеробства в якій ми її вирощуємо.

Так, познайомившись п’ять років тому на виставці в Запоріжжі з компанією «Селекта», ми почали вирощувати її гібриди кукурудзи, які дійсно витримують сучасні аномальні погодні умови. В нашій зоні погодні умови 2017 року виявились вкрай несприятливими: затяжна холодна весна (до 25 квітня температура трималась не вище 9С0), тривала відсутність опадів (останній дощ був 10 червня) і спека, яка трималась до жовтня. Втім, з вказаними погодними негараздами, гібрид кукурудзи Лювена, який ми обрали з-поміж всіх гібридів компанії «Селекта», впорався добре. Вказаний гібрид має швидкий стартовий ріст, на початкових етапах росту швидко закриває вологу листям, зберігаючи її таким чином, формує виповнені качани та залишає після себе невелику кількість пожнивних залишків по закінченню збирання зерна.

Зважаючи на сказане, рекомендую гібриди кукурудзи компанії «Селекта» всім товаровиробникам, які господарюють в зоні ризикованого землеробства і незважаючи на це хочуть отримувати гарні та стабільні врожаї з року в рік.
ТОВ НВКФ «Селекта» n 050-361-66-65, 0800-75-12-18 n www.selekta.com.ua
Прочитано 1139 разів