Четверг, 19 Октябрь 2017 15:41

Корчування старих садів

Корчування старих садівУ кожному куточку України існують сади, які вже десятками років не обробляються і відповідно не плодоносять. Під такими садами «гуляють» сотні тисяч гектарів дуже плодючих грунтів по всій державі. Здебільшого ці землі взяті в оренду місцевими фермерськими господарствами, та як у приказці «тяжко нести, шкода кидати». Оренда платиться щорічно, жодного прибутку, тільки збитки. Збитки для всіх: і власнику, і орендареві, і державі. Корчування старими методами (екскаватор, бульдозер, «ватага» робітників із бензопилами) не є ефективним. Лише кілька гектарів на місяць, гори коріння , яке ще доведеться утилізувати, ями на полі, величезні витрати на пальне і заробітну плату. І що найголовніше – втрата безцінного часу. Та і ніхто не гарантує, що ніде не пропустили пня, як наслідок – обірвані корпуси плугів та культиваторів.

Корчування старих садівПриватне підприємство «Агрореммаш-Плюс» освоїло новітній метод розкорчовування старих садів. Це метод – мульчування. Для роботи використовуються спеціалізовані фрези 
Seppi Multiforst.

Звертайтесь до спеціалістів підприємства, для детального розрахунку вартості розкорчовування. Кожна ділянка унікальна, навіть у одному саду, тому для виведення остаточного кошторису, необхідно оглянути об’єкт.

Для вас це можливість збільшити свій земельний банк, за рахунок введення в експлуатацію занедбаних земель.

Корчування проходить у два етапи.

Етап перший:

Повалення та подрібнення дерев і чагарників над поверхнею грунта. Фреза валить та перемелює дерева до 25-30 см в діаметрі на щепу, залишаючи її на поверхні. Звісно, ми рекомендуємо великі дерева зрізати, все ж таки дрова коштують грошей. А от кущі та «неліквідну деревину» раціонально залишити в полі у вигляді мульчі.


Ashampoo Snap 2017.10.19 15h50m51s 008 Етап другий:


Подрібнення пнів і коріння. На цьому етапі фреза заглиблюється на 20-25 см, можливо і більше – в залежності від типу грунту, перемелює пні і коріння, перемішуючи всю щепу із шаром грунту. На цьому етапі проходить попереднє вирівнювання та прикотування котком. Суцільна обробка, виключає можливість залишених пнів на всю робочу глибину.

А що потім? А потім достатньо вирівняти поле бороною – і можна приступати до сіяння будь-яких культур. Щепа, що залишається в шарі грунту, за рік-два розкладається в органічне 5 optдобриво.

В залежності від стану ділянки, продуктивність становить до 2 га в робочу зміну.

Окрім садів, можна корчувати занедбанні поля,пасовиська, лісосмуги. Лінії відведення ЛЕП, нафто-газопроводів.

У підсумку ви матимете повністю готову ділянку для вирощування будь-яких культур, вже найближчим часом. Мінімальні витрати коштів, часу та «нервів». І як наслідок прибуток вже в наступному сезоні.
За детальною інформацією та консультацією звертайтесь до спеціалістів ПП «Агрореммаш-Плюс»
м. Кропивницький, вул. Загородня, 5 тел.: +38 066 955 36 93, +38 096 464 73 93
e-mail: ukraine.agro@gmail.com www.agroremmash-plus.com
 
 
Прочитано 2835 разів