Понедельник, 02 Октябрь 2017 11:34

Соняшник, соя, кукурудза вже чекають найефективніший зерновентилятор

DSC02326 fmtВже більше двох тисяч господарств в Україні користуються високопродуктивними зерновентиляторами. І вже сотні тисяч тонн зерна врятовано, підсушено, висушено, охолоджено, законсервовано та прогріто посівного матеріалу, а також знищено «вогнищ» самозігрівання. Розкажу вам одну сумну, але повчальну історію. Одне з КХП Полтавської області придбало МАЛОПРОДУКТИВНІ зерновентилятори, з продуктивністю значно меншою за 1900* м. куб/годину. Поставили, спробували працювати… І відразу списали! Через неефективну роботу і відсутність результату. Далі «діло техніки», і ці горе-вентилятори вже у фермерів. Фермер з Лохвицького району Полтавської області, який придбав його по ціні металобрухту, говорить: «Ці пристрої тільки дітям в пісочницю ставити!»

Яким же повинен бути справжній зерновентилятор?

Розберемо по пунктах, що може і повинен робити зерновентилятор!

1. Знищення «вогнищ» самозігрівання.

2. Підсушування – зменшення вологості зерна шляхом вентилювання. (в деяких випадках повне висушування зерна.

3. Охолодження зерна, в тому числі і після сушарки.

4. Вентиляція зерна для профілактики.

Вже більше двох тисяч господарств в Україні користуються високопродуктивними зерновентиляторами. І вже сотні тисяч тонн зерна врятовано, підсушено, висушено, охолоджено, законсервовано, прогріто посівного матеріалу та знищено Соняшник, соя, кукурудза вже чекають найефективніший зерновентилятор«вогнища» самозігрівання. І все це зроблено високопродуктивними зерновентиляторами, якими користуються всі, хто працює на землі та цінує зерно. Від малих одноосібників до великих господарств і КХП. Всі, хто користується одноголосно задоволені результатом. А деякі навіть телефонують, щоб сказати ВЕЛИКЕ ЛЮДСЬКЕ ДЯКУЮ. І ще жартують, що за таке рішення з кожної збереженої тонни зерна потрібно проценти брати.

Не потрібно нам відсотків! Ми задоволені, що маємо можливість поставляти на ринок високопродуктивні зерновентилятори найвищої якості, які дають можливість сільгосптоваровиробникам зберегти зерно, запобігти перелопачуванню та заощадити на сушінні зерна.

Тепер давайте розберемося,чому про зерновентилятори з малою продуктивністю повітря – негативні відгуки.

А про ВИСОКОПРОДУКТИВНІ зерновентилятори – одноголосно позитивні відгуки та подяки.

Чому це так?

За рахунок чого взагалі працює (сушить, вентилює, знищує «вогнища» самозігрівання) зерно вентилятор?

За рахунок проходження певного об’єму повітря через певний об’єм зернової маси.

Тому, по-перше, повинен бути якісний вентилятор, з гарними характеристиками по тиску та продуктивності (як не сумно, але таких не виробляють в нашій країні, навіть під замовлення). В усіх вітчизняних вентиляторів продуктивність нижча за оголошену на 25-30%. Це можна перевірити.

В зерновентиляторів з низькою продуктивністю повітря вологообмін проходить дуже повільно і на невеликому об’ємі зерна, за рахунок невеликої кількості повітря, що проходить через зернову масу. Саме тому горе-продавці вас обманюють, вони пропонують відразу купити десять зерновентиляторів. Це робиться для того, щоб отримати хоч якийсь ефект від їхньої роботи. Тому, купивши 10 малопродуктивних зерновентиляторів, загальна вартість яких більше 100 000 гривень без ПДВ, – ви викинете гроші в прямому і переносному значенні на вітер, якого буде недостатньо для вентилювання.

Високопродуктивний зерновентилятор може похизуватися не тільки високою продуктивністю та ефективністю, але й розумною конструкцією, яка полегшує роботу оператора та легкою вагою. Також якісним виконанням.

На сьогоднішній день багато гаражів «клепають» на коліні пристрої, на перший погляд схожі на зерновентилятори. Але це навіть не підробки і не копії. Це смішні та важкі груди металу, реальна продуктивність повітря яких і близько не відповідає заявленим. Продуктивність майже в два рази недотягує, зате вага близька до 70 кг, хоча заявлена менша – 40 кг.

Без вентиляції зерно пліснявіє, береться кіркою, самозігрівається. Вартість високопродуктивного вентилятора на сьогодні приблизно рівна чотирьом тоннам зерна. При застосуванні високопродуктивного зерновентилятора ви обов’язково врятуєте не чотири, не сорок і навіть не 400 тонн, а можливо, навіть більше 4000 тонн зерна. Ще він сприятиме безпечному зберіганню всього вашого зібраного врожаю, до вигідної для вас ціни та сприятиме значній економії.

Що стосується кількості зерновентиляторів, то не слухайте шахраїв-здирників, які хочуть забрати у вас гроші, продавши відразу 10 неефективних пристроїв. Вирішуйте самі, яку кількість придбавати. Бо головне – не тільки кількість, а ЯКІСТЬ!

Зерновентилятор повинен бути якісний, високопродуктивний, ефективний, легкий та зручний в експлуатації!
Ashampoo Snap 2017.10.02 11h41m31s 002
Прочитано 1198 разів