Пятница, 28 Июль 2017 16:39

Презентація трактора lovol 1054

Презентація трактора lovol 1054
З новим трактором оновленого бренду lovol (foton) господар може ефективно будувати свій аграрний бізнесЗ новим трактором оновленого бренду lovol (foton) господар може ефективно будувати свій аграрний бізнес.

Бачення ідеального балансу «ціна-якість» у кожного господаря своє. Тож і до вибору техніки кожен має особливі вимоги. Хтось, скажімо, потребує суперпотужного агрегату, що здатний швидко впоратись з наймасштабнішими завданнями. Інший, навпаки, вишукує універсальну «робочу конячку», без якої ніяк ні на оранці, ні на фермі, ні в багатьох інших ланках сільгоспвиробництва. Коли йдеться про купівлю трактора, то найбільший попит нині на машини за потужністю двигунів у межах 100-120 к.с. І, власне, кожну новинку, що має конкурентні характеристики, ринок зустрічає з неабияким інтересом.

За останні десятиліття технопарки вітчизняних агрокомпаній поповнила техніка з усіх усюд. Як свідчать дані продажу сільгосптехніки, наші господарства передусім орієнтуються на ціну і зазвичай віддають перевагу економічним варіантам. Щоправда останнім часом у «тракторній ніші» стало тісніше: у популярних ще з радянських часів марок моделей з’явилися серйозні конкуренти. Чимало цікавих машин було представлено цьогоріч, зокрема, й на виставці АГРО-2017 у Києві.

Яскравий приклад такої оптимістичної тенденції – презентація у новинки бренду – LOVOL (Foton). У Китаї цей найбільший промисловий концерн спеціалізується на виробництві сільськогосподарської та будівельної, а також легкої комерційної техніки і т.д. Його діяльність стала проривом у розвитку азіатського машинобудування. За роки своєї діяльності концерн Lovol Heavy Industry CO. LTD вже завоював лідерські позиції з продажу різного типу сільськогосподарських машин та спецтехніки не тільки у себе на батьківщині, але й по всьому світу. Німеччина, Канада, США і ще 116 країн з усього світу визнають техніку LOVOL надійною та безпечною, що додає їй конкурентних переваг поряд із іншими машинобудівниками.

Трактори цього бренду добре знають і наші співвітчизники. В аграрних підприємствах по всій країні, як розповів генеральний директор компанії «Фотон Україна» Олександр Сушко, нині успішно працює вже понад 15 тисяч машин, потужністю від 24 до 185 к.с. Продаж та сервісне обслуговування здійснюється через 45 філій ТОВ «Укравтозапчастина», що є ексклюзивним дистриб’ютором цієї сільськогосподарської техніки в Україні. Під час презентації оновленого бренду на виставці АГРО-2017 організатори репрезентували аграрній спільноті новий трактор LOVOL 1054. Простота в експлуатації та обслуговуванні, здатність ефективно працювати в будь-яких умовах і демократична ціна – ось головні переваги універсальної машини, з якою господар зможе швидко впоратися зі складною роботою.

Цей трактор, як кажуть фахівці, реально вартий уваги – як за ціною, так і за технологічністю. У комфортній герметичній кабіні високий рівень шумоізоляції, сидіння німецької фірми GRAMMER регулюється по висоті (під вагу тракториста), панель з приладами змінено на більш сучасну, рульова колонка має кут нахилу вперед-назад. Окрім ергономічності та європейського дизайну, подбали виробники і про низку ефективних технологічних рішень. Чотирициліндровий двигун з водяним охолодженням потужністю 105 к.с., виготовлений за ліцензією відомого європейського виробника Perkins, дводискове зчеплення LUK (Німеччина), надійний передній міст та чимало інших – усе це робить трактор LOVOL 1054 привабливою пропозицією для українського господаря, що знає ціну хорошій техніці.

У моделях передбачено дві пари систем гідровиходів, потужні насоси (32 л за хвилину, а можуть і більше). Втім, майбутній користувач сам вибирає, чи платити йому за пневматичний компресор та систему кондиціонування, чи придбати класичну механіку без додаткових наворотів. Кожен добирає для себе найоптимальніший варіант – залежно від своїх потреб і можливостей. Як кажуть ті, хто вже встиг ознайомитися з новинкою на практиці, китайський виробник добре розуміє потребу свого споживача. А споживач із такою технікою впевненіше дивиться у завтрашній день.

Технічні характеристики трактора FOTON FT 1054

Колісна формула

4×4

Габаритні розміри(Д×Ш×В), мм

4530×2050×2810

Потужність двигуна, к.с. (кВт)

105 (77,1)

Кількість циліндрів, шт.

4

Коробка передач

16+8

Витрата пального, ≥ г/кВт год.

269

Частота обертів ВВП, об./хв.

540/1000

Колісна база, мм

2195

Колія передніх коліс, мм

1610-1950

Колія задніх коліс, мм

1608-1996

Мінімальний агротехнічний просвіт, мм

420

Загальна вага, кг

Конструктивна

3915

Експлуатаційна

4600

Вантажопідйомність навісної системи, кН

18

Кермове управління

ГОРК


Центральний офіс, відділ продажів:
02088, м. Київ, вул. Першого Травня, 1-а
Тел.: 390-56-52, 390-56-58
Web: www.uaz-upi.com
Прочитано 2581 разів