Пятница, 28 Июль 2017 14:58

Väderstad вступає в стратегічне партнерство з John Deere

Väderstad  вступає  в стратегічне партнерство  з John DeereЗ метою поглиблення співпраці із клієнтами і збільшення рівня присутності в Україні, Väderstad вступає у регіональне партнерство із дилерською мережею John Deere.

Партнерство означає, що продукти Väderstad і John Deere постачаються через єдину дилерську мережу. Так само співпраця буде побудована і на території Російської Федерації (РФ).

Компанія Väderstad (Швеція)

Сільськогосподарські машини і технології Väderstad мають довгу традицію щодо інновацій і технологічної першості, що стосується якості, концептуальних особливостей і ефективності. Революційні ідеє Компанії неодноразово відкривали нові горизонти в галухзі сільськогосподарського машинобудування. Сьогодні Väderstad продає свої машини в 40 країнах і має заслужену репутацію надійного партнера, постачальника і роботодавця. Завод Väderstad AB є частиною Väderstad Holding AB, яким володіє сім'я Старк. Головний офіс, конструкторський відділ та виробничі потужності знаходяться в містечку Ведерстад, Швеція. Компанія постійно розширяється, і на сьогодні в групі Väderstad зайняті близько 1000 співробітників. Оборот Групи складає 236 млн. Євро в 2016 р. Väderstad AB сертифікований у відповідності до міжнародних стандартів якості ISO 9001:2008.

Україна і РФ є важливими ринками для Väderstad. Сьогодні у сільськогосподарському виробництві обох країн задіяно більше 4000 машин.

З метою збільшення присутності і доступності наших продуктів для сільськогосподарських виробників України ми оголошуємо про партнерство Väderstad і John Deere. За умовами угоди ділери John Deere в Україні отримують ексклюзивне право на продаж продуктів Väderstad кінцевим споживачам в зоні територіальної відповідальності.

«Це партнерство дозволить Väderstad посилити позиції і присутність на ринку. Наші клієнти лише виграють від роботи із розвиненою мережею сервісу і підтримки із боку високопрофесійних і досвідчених дилерів», заявив Матіас Ховнерт, директор Väderstad з продажу і маркетингу.

Для забезпечення додаткової підтримки існуючих і майбутніх клієнтів в умовах росту продажів, дочірня компанія Väderstad в Україні, ТОВ Ведерстад продовжить і надалі свою важливу діяльність в галузі продажу машин, сервісу і постачанні запасних частин для гарантованого задоволення кінцевих споживачів - аграріїв.

Важливо відмітити, що мова йде про угоду про дистрибуцію між Väderstad і John Deere на українському і російському ринках. Väderstad є приватною сімейною компанією і не має намірів ані продавати, ані об'єднувати бізнес.

John Deere має чудову репутацію глобального постачальника сільськогосподарської техніки високої якості і завдяки цьому є прийнятним партнером для Väderstad.

«Високоякісні машини для сівби і обробітку ґрунту Väderstad і трактори, та інші машини John Deere, відмінно пасують одне одному і це партнерство підсилить обидва бренди на регіональному ринку», відмічає Маттіас Ховнерт з боку Väderstad

«Таке партнерство дозволить ділерам John Deere пропонувати клієнтам в Україні і РФ більш повну лінійку причіпного обладнання. Дилери отримають доступ до широкої гами машин John Deere, а також до зернових і просапних сівалок і культиваторів Väderstad», відмітив Кристоф Віггер, віце-президент John Deere з продажу і маркетингу по Регіону 2.
За наявності додаткових запитань, ми з радістю надамо Вам відповідь.
Директор з продажу і маркетингу Матіас Ховнерт
mattias.hovnert@vaderstad.com
+46 142 817 70
Прочитано 628 разів