Понедельник, 31 Июль 2017 00:22

Як зібрати врожай без втрат

Як зібрати врожай без втратБердянський завод «Санфлоромаш»:український виробник може і повинен на рівних конкурувати із найвідомішими світовими виробниками

Хоча в аграрному секторі України домінує імпортна сільгосптехніка, проте в окремих сегментах вітчизняні підприємства впевнено конкурують із відомими світовими виробниками. Передусім мова про жатки, які випускають такі сучасні компанії, як «Санфлоромаш» (виробничі потужності розташовані в Бердянську). Зокрема, із продукцією провідного українського машинобудівного підприємства можна було ознайомитися під час виставки «Агро-2017», що проходила в Києві. Втім, чимало вітчизняних і зарубіжних аграріїв уже встигли переконатися у перевагах жаток «Санфлоромаш» на практиці.

Одним із напрямів діяльності компанії «Санако» є надання українським сільгоспвиробникам послуг зі збирання врожаю. Серед клієнтів «Санако» є такі потужні агрохолдинги, як «Мрія», Ashampoo Snap 2017.07.03 10h41m52s 001 «Райз», «Деметра», що спонукає підрядника максимально ретельно обирати техніку для збирання врожаю. Адже необхідно провести роботи на багатьох тисячах гектарів без втрат упродовж обмеженого періоду часу. – Можна сказати, що на продукцію заводу «Санфлоромаш» ми натрапили випадково. Чотири роки тому я моніторив оголошення із пропозиціями різних виробників і звернув увагу на «Санфлоромаш». Сьогодні ми збираємо соняшник винятково за допомогою їх жаток, – розповідає технічний директор «Санако» Михайло Денисов, із яким ми зустрілися біля стенда бердянського виробника.

Однією із ключових новинок «Санфлоромаш» на «Агро-2017» стала безрядкова швидкісна соняшникова жатка Санфлоро 7 (сьомого покоління). Михайло Володимирович переконаний, що ця модель на ринку України просто не має конкурентів.

– Це безрядкова жатка. Нею можна збирати соняшник і вздовж, і впоперек, і на краю поля, коротше кажучи, за будь-яких умов, навіть коли потрібно зібрати полеглу культуру. Втрат фактично немає – в найгіршому разі до 1% максимум. Якщо ви запитаєте наших комбайнерів про те, як працюється із Санфлоро, то почуєте винятково хороші теплі відгуки, – стверджує Михайло Денисов.

Жатка Санфлоро на відміну від ліфтерів дає змогу прибирати однаково якісно соняшник як із рядковим висівом, так і суцільний, забезпечуючи на 30% вищу швидкість роботи. Агрегат зрізає винятково кошики соняшнику, залишаючи стебла й листя на землі, що гарантує високу якість отриманого врожаю (засміченість у бункері не перевищує 1%) і правильну роботу молотарки комбайна.

Як зібрати врожай без втратКрім цього, завдяки тому, що в комбайн не потрапляють стебла соняшнику, знижується і вологість зібраного насіння. Водночас проста система монтажу забезпечує швидкий перехід від збирання зернових культур на соняшник.

– Хочу окремо зупинитися на високій надійності та якості соняшникових жаток «Санфлоромаш». Скажу так: упродовж чотирьох років експлуатації у нас не було жодної технічної чи механічної поломки цього обладнання. Жодної! Ми не витратили ані копійки на ремонт чи заміну вузлів через вихід із ладу агрегатів «Санфлоромаш». Ми не перефарбовували ці жатки, відколи вони приїхали із заводу й досі виглядають як новенькі. Редуктори, зварювальні шви, система зрізу – тут все зроблено на совість і має потужний запас міцності, – усміхається технічний директор «Санако».

На жаль, чимало вітчизняних виробників сільгосптехніки і досі не можуть забезпечити якісну сервісну підтримку власної продукції. Натомість сервіс «Санфлоромаш» Михайло Денисов ставить у приклад усім іншим брендам. – Тому я й надалі працюватиму тільки із «Санфлоромаш», до того ж, порівнюючи з конкурентами, у них надзвичайно приваблива цінова політика. Ми придбали три нові комбайни, і відразу їх оснастимо жатками «Санфлоромаш», а також візками для перевезення жаток, – завершує розмову Михайло Володимирович.

Аграрії, які використовують продукцію бердянського заводу, особливо наголошують на тому, що їм приємно працювати з якісними агрегатами саме українського виробництва. Понад те – вони приємно здивовані тим, що в Україні є техніка із сервісним супроводом такої високої якості.

Нічого дивного – за технічним оснащенням, організацією виробництва і кваліфікацією працівників завод «Санфлоромаш» практично не має конкурентів в Україні. На виробництві використовується сучасне обладнання, що забезпечує високу точність здійснення операцій. «Санфлоромаш» – це єдиний виробник в Україні, який має листозгинальний прес ЧПУ преміум-класу зі стандартним гідравлічним згинанням і 3D проектуванням. Продукцію «Санфлоромаш» охоче купують не лише українські аграрії, а й фермери із Латвії, Хорватії, Румунії, Молдови, Казахстану та багатьох інших країн.

Підприємство постійно розширює лінійку своєї продукції, спираючись на потужний інтелектуальний ресурс власного конструкторського бюро, світові інноваційні розробки та високу кваліфікацію працівників. Сьогодні завод «Санфлоромаш», окрім унікальних жаток для збирання соняшнику, пропонує обладнання для збирання ріпаку, сої, гороху, льняних культур, універсальні візки для транспортування жниварок. Скажімо, соєві приставки Ettaro дають змогу провадити збирання сої та гороху практично без втрат. Агрегат копіює рельєф поля завдяки плаваючому брусу й «черевикам», встановленим на дні корпусу, а плавний прогин ріжучого апарата (±75 мм) допомагає максимально якісно проводити зріз культури. Таким чином досягається якісне збирання бобів сої і гороху, навіть тих, які розташовані біля самої поверхні землі (висота зрізу регулюється від 2 см), що в підсумку дає змогу додатково зібрати 200-300 кг/ га.

Ріпаковий стіл Rapefiore може мати ширину захвату від 4 до 12 метрів. Його використання суттєво знижує втрати культури (до 30%) порівняно із традиційним збиранням за допомогою прямоточної жатки комбайна і забезпечує високу ефективність роботи за будь-яких погодних умов. Активні бічні поділювачі складаються з двох активних ножів зі спеціальними подвійними сегментами. Це гарантує плавний хід двох ножів, знижує вібрацію, збільшує частоту (в чотири рази) і якість зрізу. Зазначимо, що в моделях інших виробників один ніж пасивний, другий – активний, що спричиняє велику вібрацію і розгойдування столу. Також бічні активні поділювачі ріпакового столу нахилені на 15° вперед. Це допомагає знизити опір ріпакової маси на жатку і суттєво зменшити осипання культури, прорізаючи її плавно зверху вниз. Унікальна конструкція рами столу при навішуванні на жниварку здійснюється завдяки навішуванню на брус різального апарата жниварки, тим самим виключаючи її прогин. Ще раз наголосимо на тому, що ефективні конструкторські рішення продукції «Санфлоромаш» поєднуються із винятковою якістю їх втілення.

Унікальність виробництва на заводі полягає в тому, що до виготовлення кожного агрегата застосовується індивідуальний підхід із належним конт­ролем. І звичайно ж, головним мірилом якості обладнання, яке випускає «Санфлоромаш», є широка популярність серед аграріїв України та Європи, що зростає з кожним роком. Адже підприємство розвивається, і розвивається у правильному напрямку!
ТОВ «МЗ» САНФЛОРОМАШ»
71100, Запорізька обл.
м. Бердянськ
вул. Халтуріна, 2А
тел. +38 (050) 230 15 54
+38 (097) 386 67 89
Прочитано 1433 разів