Пятница, 30 Июнь 2017 15:50

День поля на «Золотому колосі»

День поля 3 optВже чотирнадцять років поспіль одне з кращих елітно-насінницьких підприємств України ТОВ «Золотий колос» напередодні жнив організовує та проводить традиційний День поля. Участь у заході, який вже є міжнародним, беруть селекціонери, насіннєзнавці та сільгоспвиробники не лише з України, а й з-за кордону.

Рік поточний не став винятком. На День поля до «Золотого колосу» приїхали майже триста гостей: аграрії з Миколаївської, Херсонської, Одеської, Харківської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Донецької областей та міста Києва. Відвідали захід представники Польщі, Молдови, Придністров’я, Болгарії, Грузії, Румунії. Вітчизняну селекцію представляли Одеський селекційно-генетичний інститут, Інститут зрошувального землеробства (Херсонщина), Миронівський інститут пшениці, селекціонери Чернігівщини, відомий науковець-селекціонер Петро Артюшенко, аграрну освіту – один з кращих в Україні аграрних вишів – Миколаївський національний аграрний університет. На виставці, що відбулась на базі ТОВ «Золотий колос», демонструвались зразки сучасних комбайнів, тракторів та ґрунтообробної техніки, енергозберігаючі технології, засоби захисту рослин та добрива, експонувались навіть нові сорти кормових культур. Працювали профільні загальноукраїнські видання та миколаївські ЗМІ.
День поля 5 opt
Гостей вітали директор ТОВ «Золотий колос», депутат обласної ради, кандидат економічних наук Надія Іванова, директор департаменту агропромислового розвитку Миколаївської ОДА Олена Піскун, яка вручила ТОВ «Золотий колос» Диплом Міністерства аграрної політики та продовольства України «За активну участь в організації і проведенні 29-ї міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017», ректор Миколаївського національного аграрного університету В’ячеслав Шебанін, директор інституту зрошувального землеробства Раїса Вожегова, голова обласної організації профспілки працівників АПК Антон Яковлєв.
День поля 15 opt
Програма максимум, яку ставили перед собою організатори заходу, директор ТОВ «Золотий колос» Надія Іванова та засновник підприємства Валерій Гумілевський виконана: освітяни, науковці-селекціонери, насіннєвими та сільгоспвиробники зустрілись, поспілкувались, обмінялись досвідом, ознайомились з новими сортами зернових, яких на експериментальних полях ТОВ «Золотий колос» майже 200 – окрім традиційних ячменю, пшениці, жита, вівса, проса, гречки, гороху, гірчиці та льону, є й розторопша, коріандр, чумиза, фацелія, сафлор. Гості ознайомилися з агротехнікою, практикою підживлення та захисту рослин від шкідників тощо. А це безцінний досвід, який обов’язково стане у нагоді вітчизняним аграріям.

Більше того, спеціалісти ТОВ «Золотий колос» продемонстрували своїм друзям і партнерам, що елітне насінництво не лише вкрай важливий сектор агропромислового комплексу, а й успішний та прибутковий бізнес-напрямок, що дає можливість підприємству всебічно розвиватись і щорічно осучаснювати технологічний процес та оновлювати матеріальну базу. Яскравий приклад – два новенькі комбайни «New Holland», два трактори «Case», надпотужний сучасний «Бєларусь» (МТЗ), двотонний навантажувач, нові пружинні та ротаційні борони, культиватори, зубчато-кільчаті котки, придбані ТОВ «Золотий колос» цього року. Справило враження на гостей і нове обладнання заправки, а також переобладнаний зерноочисний комплекс, сучасний ангар для сільгосптехніки, нові хімсклади та сіносховища.

Атмосферу свята чудово підкреслили кінне шоу від клубу «Золота підкова», танець голубів у блакитному небі та концертна програма за участі хореографічного колективу «Золотий колосок», також гості були в захваті від майстерності кращого акордеоніста Миколаєва Віктора Тасинкевича, неперевершеного вокалу Юрія Кулагіна та майстерності юних талантів Миколаївського коледжу культури і мистецтв під керівництвом директора коледжу Сергія Мицика.

«День поля» на «Золотому колосі» цьогоріч відвідали не лише професіонали-аграрії, а й люди, які не мають стосунку до сільгоспвиробництва, але багато років знають і щиро поважають керівництво ТОВ «Золотий колос». Надії Валеріївні та Валерію Миколайовичу за всебічну підтримку і допомогу щиро дякували бійці Української добровольчої армії, волонтери, прикордонники, пенітенціарії, очільниця міської організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій Любов Бушина.

Тож можна з упевненістю констатувати – День поля-2017, організований ТОВ «Золотий колос» традиційно пройшов на високому рівні та заохотив учасників заходу завітати на Миколаївщину і у році наступному. Тим більше, що День поля-2018 від «Золотого колосу» буде ювілейним – ХV, а тому ще більш насиченим і яскравим.

Прес-служба ТОВ «Золотий колос», 
депутата обласної ради 
Надії Іванової.
Прочитано 1183 разів