Четверг, 01 Июнь 2017 09:57

DR GREEN система живлення ХХІ століття. В Україні представлено сенсаційні добрива нового покоління

9294422365 e39edb92cd  optНаших аграріїв складно чимось здивувати. А що вже говорити про провідних фахівців великих агрохолдингів. Однак добрива бренду Dr Green нікого не залишать байдужим. Адже йдеться про справді сенсаційні розробки в царині позакореневого живлення рослин. Мікродобрива Dr Green – це революційний крок на наших ланах.

У доцільності листового підживлення сьогодні вже нікого не треба переконувати. Для сучасних аграріїв воно стало необхідним інструментом збільшення врожаю та підвищення його якості. Та й на ринку мікродобрив представлена така агрономічна таблиця Менделєєва, що час чекати атомного вибуху врожайності. Якщо, звісно, вірити рекламним проспектам. Коли ж поглянути неупереджено, то сучасна практика позакореневого підживлення частенько не спричиняє очікуваного ефекту, та ще й додає головного болю агроному.

Як цьому може зарадити Dr Green? Без перебільшення мікродобриво нового покоління – це дійсно революційний крок назустріч рослині і агроному. Польська компанія «Термо Еко Енергія» здобула собі ім’я на європейському ринку саме завдяки новаторським рішенням. Насамперед заслужене визнання отримали водорозчинні мікроелементні добрива для позакореневого підживлення сільськогосподарських, технічних, плодово-ягідних та овочевих культур. В асортименті компанії – також концентровані мікроелементні добрива для тепличних господарств та гранульовані добрива для так званого хобі-сектору – присадибних ділянок, газонів, ландшафтного дизайну. Що дозволяє мікродобривам Dr Green завойовувати визнання у вкрай вибагливого європейського споживача. Відповідь проста – саме принципово новаторські рішення, втілені з бездоганною європейською якістю. Правду кажучи, виробленні в гармонії з природою, згідно з інноваційними формулами MikroAktive та Makroaktive добрива не конкурують з традиційними.

Це принципово новий рівень у взаємодії з рослиною. Мікродобрива Dr Green віднайдуть урожайну гармонію з рослинами, бо вони створені в єдності з природою на високому технологічному рівні.

Недарма розробки Dr Green називають сенсаційною інновацією на ринку. Добрива, окрім синергетичного набору мікроелементів в ретельно вивіреній концентрації, містять спрямовуючі кофактори. Інноваційний амінокислотний комплекс скеровує поживні елементи саме туди, куди потрібно рослині. А не розпорошує їх, як це відбувається за традиційного листового підживлення, без потрібного ефекту.

Формуляція мікродобрив Dr Green забезпечує ідеальний симбіоз з рослиною завдяки підібраному складу 15 L-амінокислот. Разом з краплею робочого розчину добриво потрапляє на поверхню листа – і рослина ідентифікує амінокислоти, які є для неї природно близькими. Вона включає їх до свого метаболізму разом із мікроелементами, які несуть амінокислоти і доставляє їх саме туди, де вони потрібні. При використані мікродобрив Dr Green рослина фактично стає сама собі найліпшим агрономом, включаючи поживні речовини у метаболізм природним ефективним чином. Звичайно, якість засвоєння елементів живлення та, відповідно, якість врожаю суттєво вища, ніж при штучному «примусовому годуванні».

Власне, для агронома добрива Dr Green гарантують неперевершену зручність у використанні. На відміну від більшості конкурентів, асортимент компанії «Термо Еко Енергія» розділений на дві основні групи: мікродобрива та макродобрива. Багато виробників пропонують начебто універсальне NPK з мікроелементами, але фахівці підкреслюють, що їх там обмаль.

Інколи зі звичайною водою на поле вноситься мікроелементів більше, ніж із розрекламованим добривом. До нього треба додати ще й моноелементи та інші речовини для кращого засвоєння. І зрештою господарство отримує чималий рахунок за придбані дорогі продукти замість потрібного препарату, для уникнення, скажімо, дефіциту цинку.

І ще один суттєвий привід для смутку агронома – складна бакова суміш. У теорії все гладенько, а на практиці спрацьовує людський фактор: чи сам агроном, чи інший працівник, щось не врахують, чи можуть просто помилитись. Подібних прикладів у багатьох господарствах вистачає. З мікродобривами нового покоління такі проблеми виключені. Аграрії мають змогу обирати те, що потрібно їм, а не продавцям. До складу мікродобрив дібрані лише ті мікроелементи і саме в тих пропорціях, які життєво необхідні рослині. А сучасна формуляція практично нівелює залежність від рН, мінералізації та температури води, гарантує якісне змішування із засобами захисту рослин.

Макродобрива Dr Green розроблені з максимальним урахуванням потреб рослини на кожному етапі вегетації. На початковій стадії рослина потребує азоту та фосфору – їх найкращим чином надає Dr Green Старт (NP). Коли рослина добре вкоренилася, Dr Green Енергія (NK) закладає потужний фундамент урожаю. У завершальній фазі дозрівання врожаю, формування його якості потрібен фосфор і калій, що міститься у Dr Green Якість (PK). В асортименті компанії є також добриво Dr Green Універсал (NPK) для тих агрономів, які застосовують традиційну систему живлення.

При живленні дуже важлива синергія та взаємодія макро- і мікроелементів у рослині. Якщо не вистачає якогось мікроелемента, то його дефіцит може блокувати засвоєння внесеного у потрібній кількості мікроелемента. Коли ж внесли моноелемент у більшій концентрації, ніж потребує рослина, то ефект буде далеким від ваших сподівань. Дисбаланс мікроелементів справляє пригнічувальний вплив на метаболізм.

Широка лінійка мікродобрив, вироблених згідно з інноваційною формулою MikroActive, розрахована на зернові, олійні, кукурудзу, картоплю, овочеві, плодово-ягідні культури. Кожне спеціалізоване мікродобриво Dr Green містить ретельно підібраний набір мікроелементів з повним урахуванням потреб будь-якої культури. І дозволяє їй максимально повно реалізувати свій потенціал. Приклади застосування технологій листового живлення Dr Green, в порівнянні з іншими продуктами, присутніми на українському ринку, ще раз дозволяють наголосити – це новий крок в аграрному виробництві. Аналіз складу, цін, норм витрат, кількості внесень зрештою зводили до одного показника: яка кількість мікроелементів на один долар вартості мікродобрив вноситься?

Фахівці підтверджують: Dr Green впевнено випереджає за цими показниками усіх основних конкурентів, а досліди свідчать, що засвоєння мікроелементів, завдяки інноваційній формулі, відбувається ще й набагато краще. Причому амінокислотний комплекс також сприяє потужному засвоєнню мікроелементів рослинами із самого ґрунту.

Докладна акція, організована за сприяння логістичного центру «Захід Ресурс», демонстраційні поля, що охоче надають провідні агрохолдинги, свідчить – час мікродобрив нового покоління прийшов. Dr Green найприроднішим чином гарантує підвищення врожайності, якості та біологічної цінності врожаю. Ці надсучасні європейські добрива доступні і зручні у використанні, не несуть можливих екологічних ризиків (адже розроблені не на традиційній халатній основі), мають комплексну пролонговану дію. Це саме те, що Dr Green прописав для сучасного ефективного землеробства ХХІ сторіччя.
З відкриттям офіційного представництва «Dr. Green південь» ці добрива тепер доступні аграріям Півдня
агроном-консультант
тел. 066 766-38-20
dr.green.agronom@ukr.net
Офіційне представництво ДОКТОР ГРІН Південь
тел. 067 127-18-20
dr.green.pivden@ukr.net
Прочитано 1868 разів