Вторник, 30 Май 2017 14:14

Зерносховища. Склади. Чи можна придбати дешево якісний ангар?

ang6Кожен підприємець шукає шляхи економії та максимальної вигоди за мінімальних витрат. Цим користуються дилетанти, які пропонують казкові умови будівництва в короткі терміни та за низькими цінами.

Чи завжди дешево означає краще?

Ви як власники господарства і бізнесу розумієте, що під низькою ціною мається на увазі низька якість. У будівництві низька якість неприпустима і небезпечна!

Скажімо, якщо у вас заболить зуб, то до кого ви радше звернетеся – до стоматолога без диплому чи до професіоналів у платну клініку? Перший варіант, звичайно, дешевший, та чи варто ризикувати здоров’ям?

На що слід звертати увагу?

Під час вибору підрядника для будівництва ангару в першу чергу звертайте увагу на проектну документацію. Вiд того, наскільки серйозно і грамотно виконано проект, безпосередньо залежить наскільки надійною та довговічною буде споруда.

Якщо будівельна компанія не пропонує вам розробку проекту або на проекті відсутні відбиток печатки і підпис відповідального фахівця, то це перша ознака того, що ви маєте справу з небезпечними непрофесіоналами.

До таких будівельників в жодному разі не можна звертатися. На жаль, багато хто усвідомлює це занадто пізно, коли вже неможливо повернути свої кошти, час, нерви, а іноді і свободу.

Чому дилетанти не оформлюють проекти?

Все просто – щоб зняти з себе всю відповідальність за будівництво (у тому числі адміністративну та кримінальну) та перекласти її на власника ангара, тобто на вас.

Правильно оформлений проект підписує і завіряє особистою печаткою сертифікований інженер-проектувальник, який несе персональну відповідальність за ухвалені в проекті технічні рішення.

Як перевірити проект?

Найкраща перевірка – це експертиза проектної документації у фахівців. Експерти перевірять проект і зроблять висновки щодо надійності конструкції. При середній вартості будівництва ангара в 40-50 тисяч доларів. вартість такої експертизи – просто дрібниця, яка позбавить вас багатьох проблем.

Як виходить «дешево»?

Низька вартість досягається шляхом зменшення питомої металоємності. При цьому з каркаса вилучають частину конструктивних елементів і критично зменшують перетин профілів металевих труб. Наприклад, замість розрахункового профілю труби 50×50 мм з товщиною стінки 3 мм використовують профіль 30×30 мм з товщиною стінки 2 мм.

Ще один спосіб здешевлення – використання б/в матеріалів (метал, цегла, бетонні вироби). Але будь-який матеріал має свій ресурс несучої спроможності. Наприклад, в процесі корозії зменшується перетин профілю труби, що призводить до зменшення несучої спроможності цієї труби. Фактична несуча спроможність б/в матеріалів визначається лише лабораторними випробуваннями.

В результаті споруда стає нездатною витримувати критичні снігові та вітрові навантаження і обрушення неминуче! Питання лише в тому, коли воно станеться...
Ashampoo Snap 2017.05.30 14h21m08s 012 HWNDBasedPanelView UID-2634
Звертайтеся до професіоналів – Оптима Бізнес Груп

  •  Будівництво та ремонт швидкомонтованих ангарів будь-якого призначення.
  •  Кваліфіковані інженери та робітники.
  •  Високоякісні сертифіковані матеріали.
  •  Піскоструминна обробка всіх металоконструкцій.
  •  Ліцензія на будівельну діяльність №40459848
  •  Досвід будівництва 11 років!
  •  Гарантія 20 років!!!
+38(050) 40-000-78
info@optimagroup.pro
optimagroup.pro
Прочитано 1458 разів