Четверг, 27 Апрель 2017 14:54

Садівництво – це мистецтво

Садівництво – це мистецтвоУ кінці лютого та на початку березня вже традиційно для нашої компанії відбулися весняні «Майстерні виноградарства та садівництва». Виноградарі й садівники збиралися у регіонах, де ці галузі розвинені найбільше: на Херсонщині на базі агрофірми-радгоспу «Білозерський», у с. Недобоївці Хотинського р-ну Чернівецької обл., та на Вінниччині у садівничому господарстві «Агро-Еталон». Загальна кількість учасників сягнула 500 чоловік.

Цього року ми вирішили провести наші весняні майстерні під гаслом САДІВНИЦТВО – ЦЕ МИСТЕЦТВО. Чому? Тому що робота
Sad 1338 optхорошого садівника – це дійсно мистецтво. Врахування всіх природних та сезонних елементів, боротьба зі шкідниками й хворобами, знання сучасних технологій і засобів захисту рослин, досвід та інтуїція, любов і відданість своїй справі – все це складові успіху садовода та запорука гарного врожаю. І впоратися зі всім тим може тільки справжній митець!
2017-04-27 15-04-09На наших конференціях учасники отримали багато корисної інформації щодо особливостей розвитку хвороб і шкідників у насадженнях різних регіонів, про те, якими були умови попередніх сезонів і якими можуть виявитися загрози для садів і виноградників у новому сезоні-2017. З огляду на дану інформацію провідні спеціалісти компанії надавали рекомендації, як найефективніше спланувати схему захисту плодових насаджень за допомогою ЗЗР нашої компанії. Особливу увагу фермерів спікери звернули на новітні препарати, що були виведені на ринок України у 2016-2017 роках, специфіку їх застосування та головні переваги перед аналогами конкурентів. На заходах виступили як фахівці компанії «Сингента», так і незалежні науковці, провідні галузеві польські консультанти присвятили свої виступи ручному та механічному обрізуванню плодових садів, а ще проводилися майстер-класи з обрізування у товарних насадженнях.
2017-04-27 15-06-24
Приємно було спостерігати ожвавлене захоплення та піднятий настрій аудиторії, активні дискусії садоводів і виноградарів, що ділилися досвідом застосування препаратів компанії «Сингента». Відчувалося, що галузь садівництва на порозі економічного зростання, про що свідчить таке глибинне зацікавлення тематикою конференцій та активна участь у них.

Україна має значні переваги перед європейськими країнами за природно-економічним потенціалом для промислового садівництва. Проте одним із важливих заходів забезпечення врожайності, тривалої продуктивності багаторічних насаджень, поліпшення якості плодоягідної продукції є інтегрований захист культур від шкідників та хвороб, і саме на сторожі даної мети стоїть компанія «Сингента».

Підсумовуючи, варто зазначити, що садівництво і ягідництво – чи не найпопулярніші види агровиробництва для тих, хто спромігся створити власний бізнес. Незважаючи на те, що така діяльність вимагає найбільших фінансових затрат, віддача з гектара при інтенсивному садівництві є найвигіднішою для підприємців.
Якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтесь до консультаційного центру
0800 50 04 49
безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України
 
Прочитано 17672 разів