Четверг, 27 Апрель 2017 00:19

AGROSHOW UKRAINE 2017.Перший експо-фест в Україні

  AGROSHOW UKRAINE 201718-20 травня у м. Черкаси на території аеропорту відбудеться AGROSHOW UKRAINE 2017 – перший експо-фест в Україні. Це один з найбільших заходів агропромислової галузі в Східній Європі.

Цілі проведення AGROSHOW UKRAINE 2017

  • Створити універсальну площадку для комунікації виробника і споживача в форматі B2B
  • Показати відвідувачам заходу повний спектр аграрно-промислового комплексу
  • Сприяти підвищенню рівня сільськогосподарського виробництва в Україні
  • Залучення іноземних інвестицій
  • Розширити географію виставкових заходів

Експо-фест це – сучасний виставковий формат open-air, який поєднав в собі комерційну, освітню та розважальну платформи. Це єдиний захід з новітнім підходом до його проведення. Захід проводиться за підтримки Міністерства продовольства і агропромислового розвитку України, Черкаської обласної державної адміністрації та управління АПК в Черкаській області. Організатором виступає ТОВ «Євро Бізнес Консалтинг».

AGROSHOW UKRAINE 2017 орієнтований як на лідерів агропромислового ринку, так і на нових гравців та амбіційних стартаперів. Всі учасники матимуть змогу вигідно представити свій продукт завдяки унікальним рекламним можливостям.

AGROSHOW UKRAINE 2017 буде представлений наступними тематичними розділами: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, тваринництво, біоенергетика, сучасні енерго – та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс, траспорт, логістика та ін.

Під час експо-фесту буде діяти фестиваль інновацій. Він проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнались про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства мали стимул впроваджувати їх. В рамках фестивалю буде зафіксований рекорд України з кількості дронів в небі в одному місці. Також, під час офіційного відкриття фестивалю, учасники зможуть транслювати демонстрацію новинок на головну сцену та екрани.

Нетворкінг – це необхідність успішного бізнесу. Вся територія буде обладнана та насичена місцями для спілкування та нових знайомств – починаючи від виставкових стендів, закінчуючи кава-поінтами та окремою зоною для нетворкінгу, де в невимушеній діловій атмосфері учасники зможуть заключити угоду чи прийняти важливе рішення з партнером!

Найочікуванішою подією на AGROSHOW UKRAINE 2017 стане «Лабораторія агромаркетингу». Тільки на нашому заході, маркетологи зі світовим ім’ям поділяться з вами секретами правильного ведення бізнесу, розкажуть про те, як створити бренд українського продукту і вивести Ваш бізнес на новий рівень. «Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, то вас немає в бізнесі» – сказав Біл Гейтс, тому особливу увагу буде приділено темі інтернет маркетингу.

Розважатиме протягом 3 днів відвідувачів насичена тематична шоу-програма. На території AGROSHOW UKRAINE 2017 відбудеться ПоросяФест – забіги поросят, DroneExpoShow – виступ танцюючих в небі дронів, TractorWash Girls – шоу мийки тракторів, Agrimotor Challenge – перегони та змагання між тракторами, долання смуги перешкод, Horse-Raise – майстер класи кінного клубу, БарбекюФест та багато іншого.

На AGROSHOW UKRAINE 2017 будуть відбуватися освітні заходи різного формату: конференції, форуми, презентації, семінари та новітній формат 15х4.

Організатори

Ващенко Ірина – co-founder проекту «AGROSHOW Ukraine 2017»

Ващенко Валерія – co-founder та project-manager проекту

Ващенко Ірина – співвласник компанії “Apis Holding ”, що займається імпортом європейських мінеральних добрив. З 2009 по 2016 рік займалася юридичною практикою. У 2016 році заснувала проект “AGROSHOW Ukraine 2017 ” – перший експофест в Україні. Протягом всього періоду діяльності компанії “Apis Holding ”, вона була учасником українських та зарубіжних агропромислових виставок, що дало змогу на власному досвіді зрозуміти про проблеми таких заходів в Україні і знайти шляхи до їх вирішення.

Основною ціллю проведення експо-фесту Ірина бачить втілення в життя нових ідей та впровадження світового досвіду для створення комфортних умов для ведення бізнесу. «Всі звикли до примітивної реклами. Баннери, промо-ролики, рекламні проспекти стають непомітними для вимогливого клієнта, тому експо-фест дає змогу показати компанію по-новому: всі запам’ятають учасника параду техніки на феєричному відкритті заходу чи переможця змагань сільськогосподарської техніки, впевнена, що після шоу мийки трактора, його придбають прямо з виставкового стенду, а показати шоу дронів матимуть бажання представники головних ЗМІ країни. Тому рішення за Вами!» – co-founder проекту «AGROSHOW Ukraine 2017» Ірина.

Ващенко Валерія – маркетолог, керівник відділу PR в компанії «EURO BUSINESS CONSULTING». Створила бренди лідируючих агро-компаній, впроваджує автоматизацію бізнесу, займається розвитком інтернет-маркетингу вітчизняних компаній.

«Протягом багатьох років ми разом створюємо проекти, бо маємо однаковий підхід до ведення бізнесу. Першим спільним питанням щодо AGROSHOW було «Навіщо створювати ще одну агропромислову виставку?» Так зародилася ідея експо-фесту. Ми не винайшли велосипед, ми змусили його поїхати. Нашою ідеєю було поєднати ділову і розважальну платформу на високому рівні і ми її втілили. Особливо пишаюся зоною нетворкінгу. Це місце, де в комфортній обстановці (одній із 3 різних за форматом зон) ви зможете знайти партнера по бізнесу чи зав’язати нові ділові контакти. «Не важливо, що ви знаєте, важливо кого ви знаєте» – і це правило працює. А переконатися, що саме в цій зоні ви проведете «зустріч на мільйон» ви зможете приїхавши 18-20 травня на AGROSHOW Ukraine 2017»
Посилання
Офіційний сайт AGROSHOW
www.agroshow.com.ua
Офіційна сторінка в Facebook
www.facebook.com/AGROSHOW2017/
Офіційна сторінка в Vk
vk.com/agroshow_ua
Офіційна сторінка в Instagram
www.instagram.com/agroshow_ua/
Організатор-розпорядник:
ТОВ «ЄВРО-БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ»
+38(093)060 31 06, +38(098)298 80 44, +38(0472)500 065
agroshow.ua@gmail.com
www.agroshow.com.ua
Прочитано 1447 разів