Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 3232

Понедельник, 03 Апрель 2017 14:11

Аграрний сезон 2015-2016. Підбиваємо підсумки.

гумисол. Аграрний сезон 2015-2016. Підбиваємо підсумки. Ця стаття присвячена результатам досвіду українських аграріїв по використанню добрив ТОВ «Агрофірма «Гермес». Аграрії люб’язно діляться своїми ноу-хау із агрономічним відділом компанії, який не перериває зв’язку із споживачем.

У Гермесі кажуть, що агрономам ніколи відпочивати, адже новий сезон починається задовго до посівної. Аграрії аналізують результати минулого року та шукають надійних партнерів із якісними та водночас доступними препаратами, як-от добрива Гумісол. Серед користувачів цих добрив – потужні сільськогосподарські виробники, відомі оригінатори насіння, прихильники органічного землеробства, середні та невеликі господарі, одноосібники. Кожен знаходить для себе рішучі переваги співпраці із Гермесом. Далі детальніше у безпосередніх відгуках.

«Упевнився, що Гумісол – дійсно гарний антистрес для рослин, – розповідає Віталій Петрович Давиденко з Новомиргородського району Кіровоградщини. – Ось, наприклад, після пригнічення сої пестицидами врятувались лише завдяки підживленню Гумісолом. У результаті по сої отримав 30 ц/га. Були дослідні ділянки, тож результат достовірний. Порівнював Гумісол-плюс з двома гуміновими препаратами відомого інституту. Обрав для себе Гумісол», – констатує Віталій Петрович.

Пан Андрій Давидовський з Петровського району застосовував Гумісол-плюс з мікроелементами на зернових та просапних культурах. Як результат – збільшення натурної маси зерна та отримана запланована врожайність у 45 ц/га. На соняшнику порадувала олійність на рівні 40%.

«В цьому сезоні склалася нетипова ситуація на ягідниках, – розповідає Станіслав Олегович Мілліані з Хмельницької області. – Впала кислотність ґрунту, рослини почали хворіти. Щоб виправити ситуацію, в якості експерименту вирішили попрацювати по листу Гумісолом. Рослини ожили, культури без суттєвих втрат перенесли стрес, поки ґрунт не набрав потрібної кислотності. Навіть не сподівалися на такий результат, вдячні за якісний препарат!»

Фермер з Козельщинського району Полтавської області Богдан Олексійович Бажан застосовував добрива «Гумісол-прима» на пшениці, ячмені, соняшнику та залишився цілком задоволений – по зернових спостерігав збільшення кількості зерен у колосі, а на соняшнику – меншу забур’яненість, більшу врожайність та вищу олійність.

«Наше господарство спеціалізується на насінництві, – каже Сергій Тівіло із Новопсковського району Луганщини. – Застосовували Гумісол у 2016 році на ячмені. Отримали бажане – врожайність та якість! І це притому, що технологія вирощування не передбачає внесення мінеральних добрив, а лише гній у нормі 60 та 35 тонн відповідно. Отримали врожайність супереліти на рівні майже 40 ц/га. Дякую спеціалісту з сорт-насіннєвої станції, який порадив мені працювати добривом Гумісол-плюс 01 зернові по листу».

«Добрива Гумісол знаю давно, – розповідає господар з Барвінківського району Харківської області Віктор Григорович Савченко. –Гумісолом почав працювати ще у 1998 році. На сьогодні підживлюю зернові. Робив одну позакореневу обробку, тому норму «Гумісолу-плюс» із 0,5 л/га збільшував у півтора рази до 0,75 л/га. На обробленій Гумісолом ділянці була більша вегетативна маса, ніж на контролі, та примітне збільшення врожайності. Пшениця по пару без внесення мінеральних добрив дала 68 ц/га, а пшениця по соняшнику, але із внесенням селітри, 32 ц/га».

Валерій Петрович Сидоренко, фермер з Луганської області, Біловодського району, стверджує, що саме завдяки Гумісолу врятував кукурудзу. «Спека була страшна, спрацював баковою сумішшю з «Гумісолом». Рослини одразу пішли у ріст, живі, зелені, міцні – як кажуть, кров із молоком. По ячменю з Гумісолом без припосівного внесення мінеральних добрив отримав близько 40 ц/га. По соняшнику робив випробувальні ділянки. На першій із площею 4 га вніс під посів мінеральні добрива та зробив дві позакореневі обробки «Гумісолом» із карбамідом. При цьому з ділянки 4 га отримав 5 бункерів та виповнене насіння, а на ділянках без «Гумісолу»: з 14 га – 7 бункерів, з 10 га – 10 бункерів. Ось і рахуйте!», – розповів господар.

«Добрива «Гумісол» застосовували на овочевих у крапельному зрощенні, – ділиться досвідом пан Костянтин Миколайович Арабаджи, агроном одного з господарств у Великоновосільківському районі Донеччини. – Ми були задоволенні підвищенням якості та кількості продукції. Помітили також відсутність гнилей та покращення лежкості цибулі. Експериментували з іноземними препаратами, та на нашу думку Гумісол проявив себе краще. До того ж Гумісол – це екологічно чисте органічне добриво, тому наші овочі з легкістю проходять будь-який контроль, а потім потрапляють до шкіл та дитячих садочків».

«Працювали із «Гумісолом-плюс» по ячменю, соняшнику та ріпаку сумісно із ЗЗР. На деяких полях збільшували кратність обробок до трьох, – розповідає Ярослав Володимирович, директор господарства з Білгород-Дністровського району Одеської області, – у результаті на соняшнику отримали підвищення врожайності на 7 ц/га. Загалом врожайність соняшнику склала 40 ц/га, а на ячмені збільшилася натурна маса».

«У 2016 році заклав досліди з різними гуміновими препаратами, – розповідає Олег Вікторович, агроном господарства з Херсонщини. – Добрива «Гумісол» значно випередили інші препарати по кропу, шавлії, полину. Результатами ми задоволені. Плануємо збільшити обсяги співпраці з ТОВ «Агрофірма «Гермес» у новому сезоні».

«У нашому господарстві був такий пізній посів соняшника, що не хотіли сіяти взагалі», – каже Микола Миколайович Хорошев, фермер з Донеччини. – А я ризикнув. Спочатку обробив насіння «Гумісолом-прима 04 Олійні», посіяв, а незабаром отримав дружні сходи. Згодом зробив підживлення добривами Гумісол, а за два тижні рослини були ледь не у людський зріст». Як бачите, добрива «Гумісол» працюють на різноманітних культурах по всій Україні. Тож не гайте часу, звертайтеся до професіоналів, будьте успішними у новому сезоні з Гумісолом!

гуми

ТОВ «Агрофірма «Гермес»

тел.:     (06264) 7-12-54
            (067) 624-30-33
            (096) 670-85-73
            (095) 291-60-17

е-мейл:hermes@humi-plus.com

веб:     www.humi-plus.comПрочитано 1116 разів