Среда, 15 Март 2017 16:13

Кращі гібриди українського соняшнику від ПрАТ «Селена»

Кращі гібриди  українського соняшнику Від прат «селена»До весняної посівної залишилося обмаль часу. В цьому році, незважаючи на гарний минулорічний врожай, було не так легко обрати насіння ярових культур, адже протягом тривалого часу був зупинений процес сертифікації насіння, через що імпортери не могли продавати насіння останнього врожаю. Особливо це було видно по такій культурі як соняшник.
Вибір правильного гібриду соняшнику є критично важливим, адже при всій економічній привабливості вирощування соняшнику цей процес є досить ризикованим. Останні роки показали, що найкращим орієнтиром при обранні гібриду соняшнику є саме генетичні характеристики, які забезпечують сталий врожай, незалежно від мінливих природно-кліматичних умов. І в цьому контексті за результатами 2016 року багатьом аграріям варто замислитися, чи справді виправдовують себе гібриди іноземної селекції. Так, вони декларують високий потенціал врожайності та стійкість до гербіцидів. З іншого боку, висока ціна іноземних гібридів не означає, що вони ідеально пристосовані до українських умов. Науковцями вже доведено, що посуха в Україні відрізняється від посухи в інших традиційних соняшникових країнах, тому справжньої жаро- та посухостійкості для нашої зони ризикованого землеробства можна очікувати лише від гібридів української селекції.

Насінницька компанія ПрАТ «Селена» багато років порівнює у власному посіві насіння соняшнику як національної, так і іноземної селекції. І тим не менш кожен рік вирощування у важких для виробництва зонах півдня і сходу переконує, що достойної за співвідношенням ціна-якість альтернативи українським гібридам все ще немає. В цьому році ПрАТ «Селена» пропонує насіння вже перевірених роками гібридів – Базальт, Віват, Зубр, перевагою яких є не лише врожайність і стійкість до хвороб, але й досить короткий вегетаційний період, що дозволяє швидко зібрати новий врожай, а також дві новинки – Селянин і Сучасник, які за генетичним потенціалом відповідають найсучаснішим очікуванням від гібридів соняшнику.
2017-03-15 16-16-55
При придбанні насіння у ПрАТ «Селена» Ви отримуєте ряд переваг:


  • насіння від селекціонера, безпосередня консультативна допомога при вирощуванні;
  • належить до сортів та гібридів провідних українських науковців, створених на підставі глибоких знань і інноваційного підходу;
  • характеризується адаптивністю до різних умов вирощування;
  • виробляється під ретельним контролем селекціонерів на всіх етапах розвитку;
  • обробляється на сучасному насіннєочисному обладнанні фірм Cimbria та Petkus
  • має необхідні дозвільні документи, за потреби – сертифікати ISTA і OECD;
  • реалізується досвідченими менеджерами, що виключає будь-які проблеми із документальним оформленням;
  • забезпечення укладення ліцензійного договору.
РЕЗЕРВУЙТЕ НАСІННЯ ЗАЗДАЛЕГІДЬ:
Заявки придбання насіння цих сортів приймаються за адресою:
ПрАТ «Селена» – м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3.
Тел.: (0482) 37-23-81, (050) 490-45-61, selena-odessa@ukr.net
Кваліфіковану консультацію і добір сортів індивідуально для вашого господарства
можна отримати за тел.: (050) 41-56-106 – Микола Миколайович
Прочитано 2225 разів