Четверг, 02 Февраль 2017 09:44

Завод «Ремсинтез»: робимо з розумом

Завод «Ремсинтез»:  робимо з розумомОсь і розпочався вже новий 2017 рік, старими залишаються лише питання щодо забезпечення свого господарства насінням, засобами захисту рослин та добривами. Не залишається поза увагою й технічний аспект функціонування підприємства, адже від того, наскільки підготовленим, налагодженим та надійним є комплекс сільськогосподарської техніки, залежить успіх всього технологічного процесу вирощування сільгоспкультур, а разом із ним і результат «фінансових» жнив наприкінці року, особливо це стосується тих випадків, коли поряд з традиційною набуває все більшого розповсюдження мінімальна та нульова технологія обробітку ґрунту. В зв’язку з цим ми вирішили поставити декілька запитань директору ПП «Ремсинтез» О.М. Самілику.

– Олександре Миколайовичу, питання запровадження технологій No-Till та Mini-Till все частіше з’являються в полі зору сільгоспвиробників, яким чином Ваше підприємство відреагувало на цю ситуацію?

– Звісно, що ми не могли залишатись осторонь і впродовж тривалого часу наше конструкторське бюро ретельно займалося розробкою відповідної сівалки, яка згодом отримала назву СІЧ-4,2. Цей агрегат було запущено у серійне виробництво у грудні 2016 року після серії польових випробувань. Ми врахували побажання потенційних користувачів та усунули низку недоліків попередніх моделей даного типу сівалок. Конструкційна оптимізація агрегату, використання зарубіжних комплектуючих та надійність за будь-яких умов експлуатації дозволяє бути впевненим, що СІЧ-4,2 посяде гідне місце серед кращих виробників посівної техніки.

– А чи будуть новинки для прихильників звичайного обробітку?

– Взагалі конструкція сівалки дозволяє використовувати її і при традиційній технології вирощування. Окрім СІЧі-4,2, в 2017 році ми пропонуємо модернізовану версію сівалки точного висіву СПУ-8М з міжсекційним розташуванням коліс, що дозволяє значно краще дотримуватись необхідної глибини загортання насіння, незалежно від рельєфу поля. Також нами було доповнено лінійку відомих усій Україні широкозахватних плугів-плоскорізів «Гетьман» 7-корпусним агрегатом з шириною захвату 4,2 м. Ряд змін відбувся і в зернових сівалках СРЗ-3,6 та СРЗ-5,4. Справа в тому, що ми завжди намагаємось стежити за тенденціями на ринку та прислуховуватись до побажань наших клієнтів.

– Яким чином це відображається на ціновій політиці підприємства?
 
– Як Ви самі розумієте, гарна річ дешевою не буває. Неможливо зробити якісну техніку, здешевлюючи процес виробництва та економлячи на матеріалах та комплектуючих. Але в той же час ми не є прибічниками цінової диктатури і завжди готові йти на зустріч сільгоспвиробникам. А впевнитись у надійності наших агрегатів можна, безпосередньо відвідавши наше виробництво чи поспілкувавшись з існуючими користувачами з будь-яого регіону України.

– Дякую, Олександре Миколайовичу. Успіхів Вам та Вашому підприємству!

– Дякую. Бажаємо і Вам, і всім нашим сільгоспвиробникам виважених рішень, вдалого року, миру та злагоди!
Тел.: (067) 521-61-61, (067) 521-67-99
  www.remsintez.com
Прочитано 1776 разів