Среда, 01 Февраль 2017 16:40

Як реально зекономити на оранці?

ЯК РЕАЛЬНО ЗЕКОНОМИТИ НА ОРАНЦІ?Одним із найбільш актуальних питань для українських аграріїв є питання як заощадити на оранці? Нарешті було знайдено ефективне діюче рішення – використання на плугах відвалів з полімеру ТЕКРОН (Tekrone). Технологія, яка вже здобула неабияку популярність закордоном, нарешті стала доступною і для України.

І результати дійсно вразили, адже при різних умовах використання стандартна економія склала до 17%. При цьому продуктивність трактора виросла до 22% (трактор менше буксував). Вигода виявилась одразу по декількох напрямках: це і на паливі, і на амортизації обладнання, і на зарплаті та ще й строки виконання робіт скоротилися до 10%. В 2016 році було переобладнано близько 600 орних механізмів.

Як реально зекономити на оранці?2ЯК РЕАЛЬНО ЗЕКОНОМИТИ НА ОРАНЦІ?Компанія ТОВ «Техніка і технології» провела дослідження. В таблиці приведенні відповіді аграріїв на найбільш насущні питання після переобладнання плугів зі сталевих відвалів на полімерні відвали Tekrone у себе в господарствах. Для опитування були свідомо вибрані невеликі фермерські господарства, тому що їх найбільше в Україні, та вказані результати роботи з 3-корпусними плугами, так як вони є найпоширенішими.

Переваги використання на плугах відвалів з полімеру ТЕКРОН (Tekrone) вже підтверджені на практиці та постійно вдосконалюються, враховуючи досвід використання та відгуки користувачів. Наразі в 2017 році вже є вдосконалений полімерний відвал з молібденом, який має менший коефіцієнт ковзання, що дасть ще більшу економію пального та збільшить продуктивність. Розроблені та пройшли перші випробування польові дошки, а також лемеші та стріли глибокорихлювачів.

Шановні аграрії, як бачите, ми на порозі технічної революції з переоснащення плугів, що кардинально зменшує витрати на оранці.

Інші вже заощаджують! А Я?
Тел.: 067 622 52 55 050 394 33 95 www.t-i-t.com.ua
Прочитано 1245 разів