Среда, 01 Февраль 2017 15:51

Чому я застосовую біопрепарат КЛЕПС – Тому що це вигідно

Чому я застосовую біопрепарат КЛЕПС – Тому що це вигідноТака відповідь при спілкуванні була найбільш поширеною серед фермерів, які за основу своїх технологій для вирощування сільськогосподарської продукції брали вже добре відомий на агроринку біопрепарат КЛЕПС. Багато з них дійшли до цього висновку після тривалих пошуків препаратів, які могли б забезпечити їм оптимально вигідний баланс між витратами і врожайністю та сприяли б вирощуванню екологічно чистих продуктів, а також відродженню родючості земель.

Застосування препарату КЛЕПС, особливо сьогодні, коли азотні добрива та хімічні засоби захисту рослин значно подорожчали, для аграріїв стає все більш вигіднішим, тому що дає їм можливість не тільки отримувати високі та якісні врожаї, а й зменшувати витрати на їх вирощування в десятки разів.

Таке суттєве зменшення витрат стало можливим завдяки ендофітним бактеріям препарату, дія яких аналогічна дії агрохімікатів. Властивості препарату виступати в якості біодобрива, біостимулятора та біопестицида дозволяє аграріям значно зменшити агрохімічні заходи при вирощуванні сільськогосподарських культур та отримати при його застосуванні значний прибуток.

При застосуванні препарату КЛЕПС тільки азотфіксуючі властивості дозволяють забезпечити рослину такою кількістю біологічного азоту, яка, при певних умовах, еквівалентна 200 кг аміачної селітри, а на бідних ґрунтах, таких як дерново-підзолисті, де вміст гумусу складає до 1,5% і поживні речовини можуть вимиватися вглиб ґрунту, цей показник може бути ще вищим. Враховуючи різницю між вартістю препарату та аміачною селітрою, вигідність застосування препарату, тільки по цьому напрямку, не викликає сумніву.

Препарат КЛЕПС володіє фунгіцидними властивостями і це дозволяє аграріям не витрачати кошти на придбання недешевих засобів захисту рослин від хвороб і, при нормальному фітосанітарному стані насіннєвого матеріалу, хімічні протруйники не застосовувати. Препарат як протруйник працює не гірше, а іноді краще відомих сучасних хімічних протруйників. Коли все ж виникає потреба в їх застосуванні, препарат, як свідчить практичний досвід, не тільки нівелює стресовий вплив хімічних протруйників на рослину, а й доповнює його фунгіцидний потенціал. Крім того, завдяки бактеріям забезпечуються кращі умови для схожості насіння та подальшого його розвитку.

На скорочення витрат при вирощуванні сільгоспкультур позитивно впливають стимулюючі властивості препарату, тому при його застосуванні потреба в інших стимуляторах росту відпадає. Ендофітні бактерії, які частину свого життя знаходяться в середині рослини в міжклітинному просторі, діють на рослину таким чином, що впродовж усього вегетаційного періоду постачають їй азот, біологічно активні речовини, фітогормони, вітаміни тощо. Завдяки метаболізму дефіцит мікроелементів та поживних речовин у ризосфері значно зменшуються. Внаслідок цього спостерігаються ранні й більш дружні сходи, інтенсивне формування кореневої системи, випереджаючий розвиток рослин, прискорення процесу цвітіння та формування врожаю.

Отже застосування препарату економічно доцільно і вигідно, оскільки прямі грошові витрати на його застосування порівняно з агрохімікатами у десяток разів менші. Кожна інвестована в препарат гривня дає 5-10 грн прибутку (залежно від культури), а на овочевих в десятки разів більше.

Шановні аграрії! Той, хто візьме за основу своїх технологій біопрепарат КЛЕПС, отримає від нього задоволення, тому що він, крім зменшення хімічного навантаження на ґрунт та відродження родючості землі, дасть Вам прибуток та чисту і якісну продукцію.
В.Е. ДЕРКАЧ
директор НВЦ «Енергія»
Науково-виробничий центр «Енергія»,
м. Київ-24, вул. Лютеранська, 30;
Тел.: (044) 253-82-88, 253-99-04,
067-445-20-77, 050-991-86-12;
www.kleps.com.ua, energia90@ukr.net
Прочитано 914 разів