Среда, 01 Февраль 2017 11:46

День відкритих дверей відкриває шлях до успіху

День відкритих дверей відкриває шлях до успіхуУ деяких українців вітчизняна продукція викликає острах. У той же час вироблене за кордоном є для них беззаперечним зразком якості та надійності. Насправді іноземні фірми нерідко завозять на терени України продукцію посередньої якості, беручи споживача ціною та іноземним походженням.

Втім ми впевнені, що в Україні є гідні довіри виробники та насправді якісні препарати. В цьому наші кореспонденти пересвідчилися, побувавши на Дні відкритих дверей в одній із таких компаній – ТОВ «Агрофірма «Гермес» – виробника-новатора, який започаткував свого часу всеукраїнський тренд популярності гумінових добрив. Користувачі та просто зацікавлені у гумінових препаратах фермери вже давно звертались із проханням показати виробництво цієї компанії аграрному загалу.
День відкритих дверей відкриває шлях до успіху
І ось першого грудня 2016 року «Гермес» приймав гостей. Вітали щиро і гостинно! Кожного зустрічали подарунком – дарували стильний фірмовий щоденник агронома, що має допомогти фермерові у буденних справах. Дружня та невимушена атмосфера запанувала на Дні відкритих дверей одразу ж.

Директор компанії Геннадій Здор взяв перше слово. Пан Геннадій наголосив, що ТОВ «Агрофірма «Гермес» – це насамперед висока культура виробництва та ведення бізнесу. «Наші цінності прості – робити свою справу на совість та не зупинятись на досягнутому. Впродовж усіх 26 років існування ми створюємо нові препарати та удосконалюємо технології, тісно співпрацюємо з провідними науково-дослідними інститутами України, а також тими, хто обрав і пропагує стале сільське господарство. Купуючи добрива Гумісол, ви отримуєте особливе ставлення – професійний супровід від посіву до збирання. Ми завжди раді прийти на допомогу українському фермеру. Тож наші агрономи до ваших послуг».

Науковці, які були присутні на Дні відкритих дверей, детальніше розповіли про партнерство із Гермесом. Виробничі досліди неодноразово доводили ефективність препаратів Гермесу у різноманітних ґрунтово-кліматичних зонах України.

Наприклад, завідувач відділом родючості ґрунтів та ґрунтознавчих технологій, кандидат сільськогосподарських наук Віктор Зуза зазначив, що за ці майже 20 років співпраці він і сам керував багатьма польовими дослідами із використанням препаратів АФ «Гермес». Добрива компанії завжди показували позитивний результат у польових умовах, тому він із чистою совістю рекомендує їх широкому загалу.

День відкритих дверей відкриває шлях до успіхуГості з Донецької дослідної станції обґрунтували свою думку відносно доцільності використання добрив Гумісол у сучасних умовах та презентували нові сорти та гібриди. Директор станції кандидат сільськогосподарських наук Олександр Вінюков звернув особливу увагу на результати польового досліду 2016 року, за результатами якого він особисто переконався у результативності добрив Гумісол на соняшнику у посушливих умовах Степу України. Прибавка із Гумісолом складала від 3,0 до 4,5 ц/га.

У свою чергу агрономи компанії запевнили, що зекономити з «Гумісолом» може кожен! За їхніми рекомендаціями Гумісол при сумісному застосуванні з мінеральними добривами дозволяє скорочувати кількість останніх на 30%, витрати зменшуються у середньому на 1000 грн/га, а врожайність утримується на рівні застосування 100% мінерального живлення!
5 черви opt
Агрономічний відділ підготував цікаві дані по використанню та ефективності препаратів Гумісол та Гуміам у аграрному сезоні 2015-2016, спираючись на щорічне опитування споживачів та виробничі досліди. Багато аграріїв залюбки діляться своїми враженнями із агрономічним відділом Гермесу під час опитування.
6 Автоматизация opt
Чудові можливості не тільки отримати врожай і якість, але й значно заощадити із Гумісолом підтвердили зі свого досвіду і присутні аграрії. Наприклад, фермер з Олександрівського району, що на Донеччині розповів, як віднайшов для себе ідеальну технологію з Гумісолом. На сьогодні мінеральних добрив він не застосовує взагалі, в системі удобрення лише гній та Гумісол. Економію він отримує вражаючу, і при цьому мав урожай зернових на рівні 4,5-5,0 т/га.
4 Бурты opt
Аграрії також порушували практичні питання щодо сумісності добрив Гумісол з ЗЗР та консультувалися відносно фаз та способів внесення. Досвідчені прихильники Гумісолу оперували фактами з власного досвіду, ділилися практичними премудростями своїх технологій застосування та стверджували, що багато разів отримували і навіть рятували врожаї тоді, коли на це вже й не сподівалися. І допомагав їм саме Гумісол.

По завершенню круглого столу гості вирушили на виробництво ТОВ «Агрофірма «Гермес», де на них чекала змістовна екскурсія. Вона розпочалась з атестованої лабораторії Гермесу площею 232 м2. Там усі мали можливість познайомитись із роботою хіміків та мікробіологів компанії. Також були продемонстровані результати скринінгів, тобто тестів на відгук культур, які наочно показали переваги гумінових концентратів Гумісол порівняно з конкурентами. Завідувач лабораторією розповіла про те, як ретельний контроль супроводжує всі етапи виробництва, починаючи від отримання сировини, тобто вермікомпосту, до перевірки кожної виробленої партії за хімічними та мікробіологічними показниками. Такий контроль гарантує повну відповідність продукції компанії Гермес найвищим стандартам якості. Гості були приємно здивовані тим, що користувачам добрив Гумісол пропонується безкоштовний аналіз ґрунтів.
День відкритих дверей відкриває шлях до успіху
Пересуваючись по об’єкту, відвідувачі побачили не тільки аналітичні приміщення та кімнати попередньої підготовки до аналізів, але й мікробіологічний бокс. Оглянули навіть господарчі приміщення, після відвідування яких один з фермерів сказав: «Ну якщо у них в топковій так чисто, то в якості препаратів я не маю жодних сумнівів! Все по-хазяйськи». До речі компанія обрала енергоощадні технології, що перш за все допомагає утримувати ціну на прийнятному для співвітчизників рівні.
День відкритих дверей відкриває шлях до успіху
Після відвідин лабораторії учасники Дня відкритих дверей вирушили на бурти, де живуть і працюють червоні каліфорнійські черв’яки. У процесі їхньої життєдіяльності з’являється вермікомпост, на основі якого і робиться продукція компанії. Для учасників заходу один з буртів було розкрито. Побачивши черв’ячків, гості з великою цікавістю ставили питання щодо цих маленьких трудівників, про догляд за ними та робили фото.

Наступним пунктом екскурсії став цех по виробництву рідких концентратів Гумісол. Гостям продемонстрували високотехнологічний підрозділ із повною автоматизацією виробничих процесів. Під час екскурсії стало зрозуміло, що технологія отримання препаратів дозволяє виключити помилки, які можливі при ручній праці. Завдяки цьому ТОВ «Агрофірма «Гермес» може гарантувати стабільність складу продукції, а отже і її високу якість. Звернули увагу присутніх на ємності для виробництва з антикорозійного матеріалу, які також необхідні для забезпечення високої чистоти продукції. Показали і цехи, де розливають гумінові концентрати та склади по зберіганню оптової і роздрібної продукції.

Побачене справило приємне враження на усіх присутніх, додавши їм упевненості у високій якості продукції Компанії. Багато хто вирішив придбати добрива «Гумісол» на майбутній сезон і залучитися підтримкою такого надійного партнера як ТОВ «Агрофірма» Гермес».

Ось що ще кажуть аграрії: «Те, що ми бачимо перед собою – це новий якісно вищий рівень господарювання».

Гості ж з Харківщини казали наступне: «День відкритих дверей у Агрофірмі «Гермес» залишив багато вражень. Приголомшує, що відносно невелика компанія продемонструвала дійсно сучасний рівень устаткування, зразковий порядок на виробництві. Та й в продукції ми не сумніваємося, ще з перших років існування Гермесу ми нею користувались».

Щирі господарі розповіли, що орієнтуються не тільки на український ринок. Постійні покупці за кордоном оцінили продукти компанії і понад 10 років систематично закуповувають і розповсюджують їх у країнах ЄС. Європейці люди педантичні, а отже закупають лише перевірені та ефективні препарати.

Ми побачили, що цей візит до компанії «Гермес» для багатьох став одкровенням і безліч «але» відійшли на другий план.

Цікавий та насичений День відкритих дверей завершився святковим фуршетом до 26-річчя компанії «Гермес». Частували смачно, з українським колоритом. Вишивка, соняхи – все, що так любо серцю українського господаря. На згадку кожен отримав цінні призи і, здається, дещо більше – частинку самої душі компанії, її гостинності та наснаги.
www.humi-plus.com
hermes@humi-plus.com
(06264) 7-12-54
(067) 624-30-33
(096) 670-85-73
(095) 291-60-17
Прочитано 1047 разів