Четверг, 01 Декабрь 2016 15:13

Німецька якість на сторожі ваших запасів

logo optФуміганти німецького концерну «Детіа Дегеш» впродовж 70 років залишаються світовими лідерами на ринку фумігантів. Це єдині фуміганти, що виробляються на території Європи, а саме в німецькому місті Лауденбах, а отже проходять ретельну перевірку якості та відповідності всім вимогам європейського законодавства. Висока надійність та якість, простота використання та широкий спектр дії зумовили використання цих препаратів у 120 країнах світу.

Німецька якість на сторожі ваших запасів

З 1991 року німецькі фуміганти Фостоксин та Магтоксин зареєстровані в Україні. Фостоксин та Магтоксин ефективно знищують всі види шкідників запасів незалежно від стадії розвитку в зерні, комбікормах, тютюні, крупах, макаронних виробах, сухих фруктах, чаї, а також в бавовні та шерсті. Препарати можна використовувати для обробки силосховищ, контейнерів, трюмів кораблів, а також будь-яких складів, що підлягають герметизації. Газ, що виділяється при розкладі фосфіду магнію (діюча речовина Магтоксину) та фосфіду алюмінію (діюча речовина Фостоксину) – фосфін, має високу проникаючу здатність, що дозволяє обробку навіть щільно упакованих товарів.

Хочемо наголосити, що фумігант Магтоксин за своїми властивостями та препаративними формами майже не має аналогів на українському ринку. Головними перевагами препарату є
можливість фумігації при низьких температурах, а також більш швидке та повне розкладання фуміганту. Магтоксин, на відміну від фумігантів на основі фосфіду алюмінію, може використовуватися при температурі повітря нижче 5 градусів Цельсія. Така властивість робить препарат незамінним під час роботи в осінньо-зимовий період. Магтоксин розкладається швидше, ніж продукти, що містять фосфід алюмінію. При вологості 60% і при температурі 20 градусів вже через 24 години виділяється майже 75% фосфіну. Для порівняння, за однаковий проміжок часу та за однакових умов (вологість 60%, температура 20°С) продукти на основі фосфіду алюмінію виділяють близько 72% фосфіду водню, в той час як фосфід 4 1 main fmtмагнію виділяє близько 95% фосфіду водню. Ця властивість є надзвичайно важливою під час фумігації зерна у трюмах кораблів під час рейду, особливо якщо час рейду недовгий. Фосфін, газ що виділяється, не впливає на смак і аромат оброблюваних продуктів.

Незамінним препаратом для фумігації насіння, чаю, горіхів, сухофруктів та інших продуктів є інша препаративна форма на основі фосфіду магнію, а саме Дегеш пластини та стрічки. Це напівгнучкі пластини, з обох боків покриті вологостійким папером, що являють собою інертну пластикову матрицю, яка містить діючу речовину. Кожна пластина окремо загорнута в газонепроникний конверт з фольги. Стрічка Дегеш складається з 20 з’єднаних один з однією пластин. Пластини починають виділяти фосфін після вилучення з упаковки з невеликою затримкою. Газ швидко поширюється по приміщенню, проникає крізь упаковку з паперу, дерева, синтетичних матеріалів, а також всередину герметично упакованих товарів.

Головною перевагою Дегеш пластин та стрічки є відсутність впливу на схожість насіння. Завдяки унікальній препаративній форміfotooo opt у Дегеш пластин та стрічок відсутній шар карбомату, що дозволяє їх використовувати для обробки насіння без ризику погіршення схожості. Оскільки діючою речовиною Дегеш пластин та стрічок є фосфід магнію, то вони також можуть використовуватися при низьких температурах і низькій атмосферній вологості проти всіх шкідників запасів, а також їх яєць і лялечок. Також слід зазначити відсутність навіть мінімальних залишків фосфіду в обробленій продукції, адже після закінчення фумігації ви просто забираєте пластину чи стрічку.

На території України єдиним офіційним представником концерну «Детіа Дегеш» є ТОВ Фірма «Спецтехнологія»

м. Київ, вул. Дегтярівська 25/1
тел. (044) 483-31-71, 483-32-72
e- mail: sales.rodent@gmail.com
www.rodent.com.ua
 
 
Прочитано 2311 разів