Пятница, 18 Ноябрь 2016 12:16

Українська селекція за сучасними стандартами

Українська селекція за сучасними стандартамиЗапорукою успішного вирощування будь-якої сільськогосподарської культури і отримання високого врожаю є правильний вибір посівного матеріалу. В теперішній час, коли селекційний матеріал соняшника представлено переважно іноземними компаніями, сільгоспвиробнику тяжко зробити вибір. Проте за останні роки все більшої популярності набуває продукція вітчизняної селекції.

Одним із виробників соняшника є ТОВ «ТД-Гермес», чиї гібриди вперше з’явилися на світ кілька років тому, але нічим не поступаються і впевнено зайняли свою нішу високоякісного посівного матеріалу серед виробників України. Не один рік клопіткої праці знадобилося селекціонерам і генетикам, щоб вивести нові, сучасні гібриди соняшника, які потребує ринок. Гібриди, які генетично пристосовані до умов кліматичних зон України, які вирізняються своїми унікальними характеристиками, поєднують в собі високий рівень урожайності, високу толерантність до хвороб: іржі, борошнистої роси, фомопсису, різних гнилей та рас вовчка. Зараз це одна із не багатьох компаній-виробників, яка має власне насіннєве виробництво потужністю близько 1000 т насіння в рік з сучасним обладнанням та досвідченими фахівцями.

В порівнянні з 2015 роком, в 2016 році компанія ТОВ «ТД-Гермес» збільшила ділянки гібридизації втричі, збудувала новий завод по доробці насіння, вивела на ринок два нових гібриди: Алексей – стійкий до гербіциду на основі трибенурон-метилу, Богдан – гібрид стійкий до гербіцидів групи імідазолінів.

На сьогодні компанія пропонує гібриди соняшника під класичні технології вирощування та під технології із застосуванням гербіцидів Гранстар® та Евро-Лайтнінг®:

Гібрид Алексей – унікальний гібрид соняшника, який має стійкість до 50 г/га гербіциду на основі трибенурон-метилу (Гранстар®). Вирізняється сильною енергією росту на початкових етапах вегетації.

Антей – гібрид соняшника, що стійкий до 30 г/га гербіциду (Гранстар®), вирізняється високою енергією проростання та високою стійкістю до вилягання.

Богдан – гібрид стійкий до гербіцидів групи імідазолінів (Евро-Лайтнінг®), має підвищену стійкість до більшості хвороб, зокрема до несправжньої борошнистої роси.

Борислав – гібрид стійкий до гербіциду групи імідазолінів (Евро-Лайтнінг®), має потужну кореневу систему, та характеризується високими показниками врожайності.

Меркурій – гібрид соняшника під класичну технологію вирощування, стійкий до вилягання, має високий рівень урожайності, може вирощуватися у всіх кліматичних зонах України.

Одісей – унікальний, пластичний та посухостійкий гібрид під класичну технологію вирощування.

Кожен із гібридів має свої особливості, що дає можливість аграріям підібрати найбільш оптимальний соняшник для власних потреб. Весь посівний матеріал проходить доробку фунгіцидним двокомпонентним препаратом з діючими речовинами: (тіабендазол 45 г/л, флутріафол 30 г/л) – 3 л/т. Це дає впевненість, перевірену практикою, що на початковій фазі розвитку рослина буде захищена від хвороб. Також насіння обробляється комплексним мікродобривом марки НАНІТ®, що підсилює захист та енергію проростання. Весь посівний матеріал фасується в паперові 4-шарові мішки, посівні одиниці яких складають в собі 150 тисяч насінин і розраховані на 2,2–2,4 га.

Представництва ТОВ «ТД-Гермес» є в більшості регіонів України, тому купуючи наші гібриди, ви можете розраховувати на підтримку впродовж всього сезону.
Звертайтеся – (050) 464 67 78 
www.podsolnux.com.ua
Прочитано 1646 разів