Пятница, 18 Ноябрь 2016 03:27

Мікродобрива НАНІТ нове слово в позакореневому живленні рослин

Мікродобрива НАНІТ нове слово в позакореневому живленні рослинСкладні погодні умови, що складаються на фоні глобальних кліматичних змін, спонукають нас підлаштовуватись до нових потреб в позакореневому живленні рослин. Пройшов той час, коли агрономи могли планувати схеми як основного, так і додаткового підживлення, заздалегідь спираючись у підборі добрив на загальні рекомендації, потреби культури та сівозміну. Дослідження доводять, що застосування добрив, розрахованих на певну культуру з незмінним складом, вже неефективне. В різні роки одні ті ж самі культури потребують різну кількість та склад мінерального живлення. Промивання, зв’язування у недоступну для рослин форму макро- та мікроелементів, перенасичення одним елементом живлення і як наслідок – утворення дефіциту інших – ось що все частіше отримують аграрії зі зміною клімату та однотипним підживленням.

Компанія Торгівельний Дім «Гермес» розробила комплексні мікродобрива, що враховують непостійність та різноманітність потреб культур в різні роки. Основною метою створення лінійки мікродобрив НАНІТ® було виготовлення препаратів з повним комплексом мікроелементів та підвищеним вмістом макроелементів. Завдяки цьому в аграріїв з’явилася можливість підбирати один чи декілька препаратів під час гострої недостачі певних елементів живлення для культури, та корегувати надходження як мікро-, так і макроелементів. В такому випадку, при внесенні мінімальної кількості мінеральних добрив ви зможете ефективно та в короткий проміжок часу компенсувати нестачу елементів живлення позакореневим внесенням мікродобрив НАНІТ®.

Використання HAHIT Master на озимих зернових в період відновлення весняної вегетації забезпечує рослину дуже важливим в цей період Мікродобрива НАНІТ нове слово в позакореневому живленні рослинфосфором. Ґрунтовий фосфор у період весняних холодів перебуває у недоступній для рослини формі. Мікродобриво HAHIT Master не тільки забезпечує рослину необхідними мікроелементами, а також трьома формами фосфору (фосфат, фосфіт, «біологічний фосфор»), як для миттєвого, так і пролонгованого живлення. Таке підживлення забезпечить швидкий розвиток кореневої системи та закладання високого потенціалу майбутнього врожаю.
Використання цього ж препарату на кукурудзі, в періоди пізніх весняних заморозків, виводить рослини кукурудзи зі стану стресу (антоціанове забарвлення листя – це явище особливо яскраво спостерігалося цього року на більшості територій України), відновлює забарвлення листя (робить його більш насиченим) та прискорює ріст і розвиток рослин.
Основним пріоритетом компанії є забезпечення аграріїв високоякісними мікродобривами. Ми контролюємо процес виробництва на всіх етапах: від аналізу сировини для виробництва до упаковки продукції в каністри. Висока кваліфікованість працівників, новітнє обладнання, дотримання всіх вимог та стандартів забезпечують отримання високоякісного продукту, на який можна покластися.
Мікродобрива НАНІТ® перевіряються не тільки на виробництві та в лабораторіях, а і на практиці бо найкраща перевірка – це застосування. ТД-Гермес закладає велику кількість дослідів як на демо-полях, так і в господарствах клієнтів.


Потужності виробництва
Прочитано 1942 разів