Понедельник, 19 Сентябрь 2016 16:07

Гріється зерно, рапс, кукурудза, гречка, соя, соняшник?

Гріється зерно, рапс, кукурудза, гречка, соя, соняшник?Надпотужні зерновентилятори – швидка допомога для зерна

Кожного дня ми отримуємо дзвінки з подяками за такий ефективний та високопродуктивний пристрій. Хочемо у відповідь сказати: «Дякуємо за довіру!». Й надалі будемо працювати, щоб вас не розчаровувати.

Незважаючи на нестабільність курсу національної валюти й надалі на пристрої встановлено вентиляційну установку німецького виробництва. Спис виготовлено з оцинкованої сталі (працює в двох режимах: нагнітання та всмоктування). В порівнянні з українськими самоклепами він має значно меншу вагу по факту (а не на папері). Має кращу конструкцію, завдяки чому він більш зручний у роботі.

З потужним та конструкційно вдалим зерновентилятором вам не доведеться «віддавати» зерно раніше, ніж вам цього хотілося б. Багато сільгосппідприємств продають зерно тому, що безвихідне становище. ЗІГРІТЕ ЗЕНО нічого не варте, тому й продають його за ціною нижче ринкової, щоб завтра не втратити взагалі все. Гріється. Горить. Береться кіркою. З’являється запах. Розмножуються шкідники. Всі ці проблеми швидко та якісно і назавжди вирішить високопродуктивний зерновентилятор. Перелопачувати та перекидати зернометом теж не потрібно. Потрібно лише купити термоштангу та високопродуктивний зерновентилятор.

Всі покупці різні, ставлять безліч питань. Наприклад чому не можна вентилювати АЗ-1500? Чому ж неможна? Вентилюйте на здоров’я! Але ефект від цього дуже сумнівний, особливо від українських самоклепів. Часто клієнти відразу беруть рахунок взагалі без жодних питань. Виникає зустрічне питання: чому? Тож почали запитувати, чому?

Відповідей декілька:

1. У нас уже є високопродуктивний зерновентилятор. Потрібно втратити здоровий глузд, щоб проміняти високопродуктивний зерновентилятор на іншу модель.

2. Не знайшли кращого.

3. Вентилюємо АЗ-1500, хочемо більш потужний. Ефект не вражає.

4. Сусіднє господарство придбало. Тепер у них зерно не грієтеся.

5. Раніше купували німецькі рішення, спробувавши високопродуктивний зерновентилятор. Зупинилися на високопродуктивному. Ціна нижча, ефект більший, зовнішньо та конструктивно різні, але хто не знає де який – не відрізнить!

6. Купили в минулому році «якийсь саморобний». Вентилюємо, але тягати дуже важко – вага майже 50 кг. Хочемо заводський, легкий та зручний.

Відповідь останнього клієнта мене взагалі вразила: Купив у Києві, привіз на склад, закрутити в зерно не зміг, так як на спис намотаний дріт «шестірка». І я відразу згадав, що в тому році у нас був такий самий клієнт. Теж купив у Києві, став закручувати і відламав «спіраль», приклепану заклепками. З того часу таких «нечистих на руку чудо-виробників» та їх товари в нас прийнято називати самоклепами.

Дуже потужна «швидка допомога»
Зерну поспішає на допомогу
Всі сільгоспдіприємства його добре знають
В ТОВ «НВП АГРОПОСТАЧ» замовляють.

Обирайте найкраще обладнання – зберігайте зерно, не втрачаючи якість!
Прочитано 2827 разів