Четверг, 01 Сентябрь 2016 11:03

Перший в Україні трактор, переобладнаний для роботи на скрапленому газі компанією «Автотранс»

Перший в Україні трактор, переобладнаний для роботи  на скрапленому газі компанією «Автотранс»Компанія «Автотранс» разом з італійськими партнерами з компанії «Автогаз Італія» продовжує впроваджувати в Україні інновації світового рівня в сфері газобалонного обладнання. Спільна робота між двома компаніями триває вже понад 5 років і за цей час було реалізовано ряд проектів, які можна сміливо назвати знаковими для українського ринку.

Компанія «Автотранс» у статусі ексклюзивного представника обладнання італійського бренду розвиває продажі газобалонного обладнання по всій території України, у чому вже досягнула немалих успіхів. Також понад рік тому партнери переобладнали в двопаливний режим роботи три сідельні тягачі DAF (Євро-3), МАН (Євро-3), Мерседес (Євро-3), які успішно експлуатуються впродовж цього часу та демонструють високі показники економії (економія на 100 км пробігу становить 103 грн, а обладнання повністю окупається за 68 тис. км).

17 серпня на базі майстерні зі встановлення ГБО в місті Полтава був проведений третій Всеукраїнський семінар для установників газобалонного обладнання. На захід зібралися представники з 17 міст України, причому географія представництва покриває половину території України (Дніпропетровська, Кіровоградська, Житомирська, Запорізька, Черкаська, Київська, Чернігівська, Сумська, Одеська, Херсонська області). Також цього разу на семінар завітали представники найбільших сільськогосподарських підприємств Полтавської області та інших регіонів України. Традиційно модератором семінару виступав головний конструктор та засновник компанії «Автогаз Італія» Вальтер Мадреперла.

Унікальною подією на семінарі стала презентація першого в Україні трактора, переведеного для роботи на скрапленому газі. Партнером проекту виступив агрохолдинг «Астарта-Київ», який надав для переобладнання трактор Fendt. Спільними зусиллями спеціалістів компаній «Автотранс» та «Автогаз Італія» була здійснена установка обладнання та проведено ходові випробування.

Результати переобладнання задовольнили і установників, адже вдалось досягнути заміщення дизельного пального скрапленим газом в основних режимах роботи на рівні 20%. При цьому економія становить 19,1-39,3 грн/га в залежності від виду польових робіт. Подібне переобладнання не несе технічних ризиків та не змінює кардинально будову двигуна, тобто транспорт може працювати як лише на дизельному паливі, так і в двопаливному режимі. Компанія «Автогаз Італія» накопичила значний досвід з встановлення газового обладнання на сільськогосподарську техніку в різних країнах світу. За словами Вальтера Мадреперли, іноземні аграрії давно зрозуміли вигоди подібного переобладнання і успішно експлуатують сільгосптехніку на газу.

Друга частина семінару знайомила установників газобалонного обладнання з новинками у програмному забезпеченні, технічними новаціями в обладнанні «Автогаз Італія» та особливостями налаштування ГБО в різних режимах роботи. Установники демонстрували значний інтерес до отриманої інформації, ставили численні запитання та жваво дискутували. Організаторам семінару вдалося зібрати унікальне експертне середовище установників ГБО з різних міст України (загалом 35 спеціалістів). Враховуючи, що з кожним наступним семінаром кількість учасників зростає, можна стверджувати, що обладнання «Автогаз Італія» стрімко набуває популярності в різних містах України завдяки його технологічній довершеності та надійності.

Ця подія є знаковою для України, оскільки подібне переобладнання несе значну вигоду для вітчизняних сільгоспвиробників. Використання пропан-бутану як альтернативного палива дозволить зменшити витрати на паливно-мастильні матеріали, а значить знизити собівартість української сільгосппродукції, підвищивши її конкурентоспроможність на внутрішньому та зовнішніх ринках збуту. При цьому подібне переобладнання не несе технологічних ризиків, а його вартість окупається впродовж одного сезону. Загальновідомо, що в наш час лише за умови впровадження передових технологій можливо здобути стійкі конкурентні переваги на ринку. В цьому напрямі працюють партнери з компаній «Автотранс» і «Автогаз Італія», впроваджуючи в Україні інновації світового рівня. Партнери не планують зупинятися на досягнутому і планують ще більш амбітні проекти.

Перший в Україні трактор, переобладнаний для роботи на скрапленому газі компанією «Автотранс»

Додаткову інформацію стосовно переобладнання сільгосптехніки можна отримати в секторі встановлення ГБО компанії «Автотранс» за телефоном: (050) 405-10-95


Прочитано 1495 разів