Четверг, 18 Август 2016 13:55

Про майбутній врожай подбаймо сьогодні

Кашу маслом не испортишьВ складних економічних умовах забезпечити високоякісний майбутній врожай з мінімальними затратами на придбання міндобрив можна за рахунок застосування для допосівного оброблення насіння «Вермистиму» (7-8 л/т) або «Вермимагу» (6-7 л/т), деструкції соломи «Вермистимом-Д» (6-8 л/га) та осіннім підживленням «Вермимагом» (4-5 л/га) або «Вермийодісом» 3-4 л/га.

Досвід господарств та результати досліджень наукових установ свідчать: щоб забезпечити добру перезимівлю, дружні сходи, міцну кореневу систему, зменшити ураженість рослин хворобами, підвищити їх стійкість до несприятливих умов, необхідно провести допосівне оброблення насіння озимих ріпаків та зернових біостимуляторами «Вермистим», «Вермимаг».

Мікроелементи в хелатній формі, які входять до складу біостимуляторів нового покоління, активізують основні процеси проростання насіння, гідроліз запасних білків, жирів, вуглеводів, окисно-відновні реакції. Це дозволяє прискорити проростання насіння, підвищити його життєздатність та польову схожість, забезпечити дружні сходи, сприяє розвитку міцної, розгалуженої, особливо вторинної кореневої системи. Вони суттєво стимулюють на старті ріст та розвиток проростків, підвищують накопичення цукрів у вузлах кущіння на 20-25%, збільшують показники фотосинтетичної діяльності рослини на 12-30%, підвищують морозостійкість рослин.

При допосівному обробленні насіння «Вермистимом» або «Вермимагом» затрати на гектарну норму насіння будуть рівнозначні вартості 20-25 кг зерна, а отримаємо прибавку в десятки разів більшу, а якщо знизимо норму протруйників на 5-10%, то придбані біостимулятори будуть безкоштовними, урожайність збільшується мінімум на 5-8 ц/га, на один-два класи підвищується якість зерна.

Для тих, хто дбає про родючість землі, слід застосовувати біологічний деструктор «Вермистим-Д», який скорочує термін трансформації соломи на стадіях мінералізації та гуміфікації. Завдяки його біологічній активності оброблені рослинні рештки розкладаються вдвічі швидше, зменшується у 5-6 разів кількість патогенної мікрофлори. Швидкий процес мінералізації потребує меншу кількість азоту з гумусу для мікроорганізмів, оскільки вони швидше починають використовувати азот, вивільнений з відмерлих тіл бактерій та грибів.

Завдяки дії біодеструктора вже через 6 місяців ґрунт поповнюється мінеральним азотом, крім цього, збагачується іншими мікро- і макроелементами в доступний для рослин формі. Все це дає змогу зекономити десятки тисяч гривень на придбання засобів хімізації.

76018, м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші, 2;
тел.: (0342) 53-11-30; моб.: 067-343-45-27, 067-342-21-88;
e-mail: vermos2007@ukr.net
Прочитано 1359 разів