Понедельник, 15 Август 2016 12:02

На Дні поля Raven X відвідувачів знайомили з революційними новинками в галузі точного землеробства

На Дні поля Raven X відвідувачів знайомили з революційними новинками в галузі точного землеробстваГоловна подія літа для аграріїв відбулася 15 липня на господарстві ТОВ «Урожайна країна», на демонстраційному полі, що знаходиться в с. Правдюки Роменського району Сумської області. Відвідувачів зустрічали дилери, які запросили на цей захід господарства з усієї України. За підтримки американського заводу-виробника RAVEN, команда фахівців, включаючи інженерів, менеджерів та керівників, продемонструвала обладнання для точного землеробства на сільгосптехніці та поспілкувалася з аграріями.

Незважаючи на відстань, початок жнив та спеку, на Дні поля зібралося багато зацікавлених. Після невеличкої кави-брейк та реєстрації гостей привітав офіційний представник заводу Raven в Україні Андрій Гулько. Він розповів про інноваційні рішення в галузі точного землеробства та високотехнологічне обладнання Raven, яке користується попитом у всьому світі. Завдяки надійності, простоті в використанні та своїм технічним можливостям, обладнання Raven швидко набирає популярності серед українських сільгоспвиробників, спеціалістів з технічного забезпечення та фахівців IT-технологій. Ці найсучасніші системи дозволяють заощаджувати та вдосконалювати роботу в полі, дозволяють контролювати та керувати процесами на кожному етапі обробітку ґрунту. Про самі найцікавіші з них – в нашому короткому огляді.

  • Революційна система контролю розпилювачів Hawkeye від Raven Precision. Відтепер кожна форсунка контролюється окремим імпульсним клапаном, який забезпечує сталу схему обприскування при зміні швидкості й умов роботи.
  • Система автоматичного контролю висоти штанги AutoBoom. Це унікальна конструкція з гідравлічним приводом, яка дозволяє працювати на високих швидкостях, забезпечує плавне й швидке регулювання висоти та має просте калібрування.
  • Удосконалена система керування сівалкою точного висіву Raven OmniRow має повністю інтегровану конструкцію, забезпечує точність по RTK і використовує оригінальну технологію керування сівалкою. Ця система дозволяє регулювати швидкість висівання для кожного ряду або секції, що забезпечує максимальну точність і надійність.
  • Система моніторингу врожайності SmartYield Pro точно реєструє й відображає дані щодо врожаю та рівня вологи. Безконтактні оптичні датчики з компенсуванням схилів забезпечують точніші дані про врожайність, більш просте калібрування та швидкий запуск, створюючи карти врожайності в режимі реального часу.
  • Система контролю внесення рідких продуктів ProductControl – технологія контролю потоку при різних швидкостях з додатковою розподільчою коробкою для перемикання на ручний режим і керування окремими секціями з реєстрацією даних та система AccuFlow для внесення безводного аміаку, в якій використовується технологія суперохолодження для стабілізації NH3 у формі рідини для високої точності й контролю.
  • Навігаційні системи (автопілоти) SmarTrax, SmarTrax MD комплектуються на будь-яку сільгосптехніку та надають підвищену точність та коригування у зв’язку зі змінами ґрунтових умов.
  • Система управління причіпним/навісним знаряддям SBG TWINDisc є лідером у галузі з керування робочим обладнанням, що довела свою ефективність на практиці. Надійні диски, коригування високої точності на схилах і пагорбах, захист від перешкод та легкість використання дозволяють підтримувати високу точність повторюваних операцій. Це дає нові можливості при вирощуванні овочів або органічного землеробства.
  • Програмне забезпечення Slingshot поєднує в собі бездротовий зв'язок з інноваційним набором інструментів онлайн-підтримки, який спрощує керування апаратним забезпеченням обладнання для точного землеробства. Ви отримуєте дистанційну підтримку в полі в режимі реального часу від спеціаліста, який може бачити ваш екран, діагностувати, виправляти або консультувати вас у вирішенні проблеми.

На Дні поля Raven X відвідувачів знайомили з революційними новинками в галузі точного землеробстваОкрім представників заводу, дилерів та іноземних гостей, на заході виступали працівники господарства «Урожайна країна». Про нові можливості при застосуванні в своїй роботі новітніх технологій від Raven, та ефективність розповів на Дні поля інженер господарства Сергій Ярошенко. Це молодий, досвідчений фахівець, який в команді з іншими працівниками любить свою роботу та ділиться досвідом роботи з високотехнологічними механізмами. Більше року господарство обслуговує компанія «Агрі 2.0 Точне землеробство», яка отримала звання платинового дилера заводу Raven, має великий досвід роботи по встановленню, налаштуванню та обслуговуванню обладнання. Саме команда фахівців ТОВ «Агрі 2.0 Точне землеробство» активно допомагає господарствам у вивченні цього направлення, приймає участь у сільськогосподарських виставках, конференціях, працює на різних господарствах в усіх областях України, забезпечуючи поставку обладнання з заводу, а головне – сервіс та підтримку в впровадженні новітніх технологій. Більше 150 одиниць сільгосптехніки вже обладнані різними системами для точного землеробства, та працівники «Агрі 2.0» розуміють, що це велика відповідальність і дякують за довіру і співпрацю всім, хто задіяний у такому важливому процесі.

Запрошуємо інші господарства до співпраці!
Готові на довготривалу та ефективну роботу!
На Дні поля Raven X відвідувачів знайомили з революційними новинками в галузі точного землеробства

тел. моб.: (067) 47-44-122
тел./факс: (0472) 36-09-84
agri2.com.ua
Прочитано 1794 разів